Jump to content
GIGN Forum

Kā Iztīrīt Laptopu


Traffic
 Share

Recommended Posts

Man jau labu laiku sāka laptops slēgties ārā, ieejot kādā prasīgākā spēlē, jo kā varēja saprast, pārkarsa.

Dators Acer Aspire 5739g. Nu vot, izdomāju, ka vajag iztīrīt ventilatoru un vai radiatoru, bet kā redzams bildē tālāk netieku. Visas skrūvītes, kas bija korpusā izskrūvēju, bet negrib tā aizmugure nākt nost. Tad vienkārši jautājums, vai es vispār varu tā normāli tikt klāt tam ventilatoram un viņu iztīrīt neko nesačakarējot? Ar varu neko negribu mēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Noņem klaviatūru, zem tās jābūt vēl skrūvēm, kas tur visu kopā.

Un kā lai to izdaru neko vairāk neskrūvējot?

Vincister, es īsti nesapratu par to ventilatoru. Vairāk pagaidām es pie viņa klāt netieku, bet ja šādā pat stāvoklī pūtīšu tur visu laukā, tad tie putekļi tak aizies tikai kaut kur tālāk, nevis ārā.?

Link to comment
Share on other sites

post-5039-0-95592100-1298064805_thumb.jpg

Šito paneli var noņemt. Viņš ir uz klipšiem nu ķip āķīšiem. Ar plānu skrūvgriezni vai nazi viņus atāķē.

Klaviatūra parasti ir vainu pieskrūvēta vai tāpat aizāķēta, zem viņas arī tām skrūvēm vajadzētu būt.

Tik ņem nost uzmanīgi savādāk norausi klaviatūras vadu, tie plānie sūdi viegli plīst, tāpat kā touchpada vads.

Link to comment
Share on other sites

ko tu nesaproti ar "nobloķēt ventilātoru" ? iztriec kautvai naglu cauri, katik tas ventilātors negriežas kad ar saspiesto gaisu, vai kompresoru pūtīsi arā putekļus..

Statoil tev palīgā...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Nesapratu žargonu noķīlēt :D

Noņēmu to panelīti, klaviatūru, bet touchpads gan nenāca nost, kaut kur tieši pa vidu kaut kas vēl viņu turēja ciet. Anyway, tikai panelīties vien bija vajadzīgs. Maz jau likās, ka kaut ko izpūtu, bet vismaz pagaidām vairs neslēdzas ārā un nedūc tik skaļi ;) Paldies! TL!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...