Jump to content
GIGN Forum

No More Gign


allworth
 Share

Recommended Posts

izlasot visus to jacky rakstinjus, es konstateeju, ka:

1. DoubleD bija vecaa apollo krutaakais admins

2. Cilveeks miileeja runaat rupjus vaardus un ja uz vina klaviatuuras buutu palikushi 2 tautinji, vinsh shaa vai taa vareetu uzrakstiit kaut ko rupju smile.gif

3. worm speeleeja ar chiitiem

4. macho bija gatavs kaadu izrubiit smile.gif

5. informaacija par gign tusu tika safabriceeta

6. SuperRembo bija draugos ar dziivniekiem

visnotalj interesanti, man tanii laikaa nebija nets, cik speeleeju, tad tikai klubaa un kkados latnet, svnet un apollo seerveros, tadu gign nemaz nezinaju, par taadaam cs majaslapu un forumu pastaveshanam arii neko nezinaju, zinaju tikai 4tus lapu un fanoju par BlackJed smile.gif jauki laiki, laikam, ir bijushi, zeel, ka esmu tos palaidis garaam, otrreiz taadu iespeju man dziive nepiedaavaas smile.gif

P.S. sveiciens [KM]Kill Me!

Link to comment
Share on other sites

1. DoubleD bija vecaa apollo krutaakais admins

kļūda - radiomix un mario bija krutākie - viņi arī bija sakarīgi veči un tad man pret apollo nekas nebija iebilstams. Tagad ar katru momentu viņi kļūst aizvien... idiotiskāki un debīlāki - labi vismaz ka viņu lapu apmeklē daudz cilvēku un viņiem nav jātaisa lēti popularitātes iekarošanas triki ar kaut kādas huiņas rakstīšanu par gign forumu.

Link to comment
Share on other sites

Diesel > mrg 16:05 19.Jul.

tu rullee puis.. ta vietaa lai uzraxtitu suudzibu gign foruma sadaljaa suudzibas un normali izvertetu situaciju, tu raxti te ka es sakoju.. vai nu tu esi siikpirdis kas sleepjas vai arii tu vienkarsi esi pilnigi atsaldeets...

have a nice day

gribeetu redzeet kaa vinjsh vinjam to pasak dziivee

wacko.gif

EDITED: lab laikam es domaaju citu Diesel laugh.gif buushu sajaucis

Edited by s3ak^^
Link to comment
Share on other sites

Villis[Wassup] 19:09 30.Dec.

Beidzat dirst man augumā! Saprotiet inflācija, kuram vajag manu autogrāfu par 50 latirm? Esmu zvezda!

just_a_man 19:33 30.Dec.

tu esi pinkaina aita

Villis[Wassup] > just_a_man 19:52 30.Dec.

Taaaaaaaaaadas frizuuras maksaa bargu naudu! domaa man patiik vazaaties pa centru ar bigudi matos? Maaksla prasa upurus!

just_a_man 20:20 30.Dec.

domaa man nav pox, ko tu domaa un kas tev patiik?

Villis[Wassup] 21:01 30.Dec.

Nevienam nevar buut pohuj, jo es esmu zvaigzne! Tu vēl man luugsies autograafu par 50 latiem esmu izskatiigs un elegants!

smiliez.de_2125.gif

Edited by s3ak^^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...