Jump to content
GIGN Forum

Vidusskola + Professija


Baek
 Share

Recommended Posts

Intrese ja es iestajos skola kur es apgustu manis izveleto profesiju + vidusskolu . Un ja nu man nesanak 4 kursa beigas nokartot tos profesionalajos prieksmetos eksamenu , bet kaut gan ja esmu nokartojis vidusskolas eksamenus visus, vai man tiks izsniegts tas papirs par vidusskolas izglitubu? Un ko darit talak , ja neizdodas nokartot profesionalos prieksmetos eksamenus?

Link to comment
Share on other sites

Ar tādiem jautājumiem tu vari sēdēt mājās un laicīgi sākt pīt groziņus pārdošanai. Nav tajās profenēs nekas tik grūts, lai nenoliktu profesionālos eksāmenus. Ir gan atšķirīgs, pa kādu līniju tu taisies iet, bet nu whatever, ja tu ej tur, kur tev patīk, pārējais ir pupu mizas.

Link to comment
Share on other sites

šādiem jautājumiem gadījumā nav domāta skolotāji skolā kas šīs lietas izskaidro kad tu iestājies ?

ja tu mācies rtu profenē tad tevi pasūtīs un nekādus papīrus neizsniegs, ja 4 gadu laikā neko neesi iemācījies tad tev neviens arī pēdējā brīdī neko neiemācis..

vispār visa šī sistēma ir tādā pakaļā taka prieks :( man jau nojucis skaits cik idiotu ir sastapts kuri haļavā ir beiguši profeni, saucas baigie speci, bet realitātē neko nesaprot..

Link to comment
Share on other sites

Nu ar tiem vidusskolas eksameniem problemas nebus vienkarsi , ar profesiju ir gruti un sarezgiti teorija, un vienkarsi ko skolotajs stasta neko nesaprotu, jo ieprieks par so jomu man vispar nebija nekadas zinasanas.

Kas ir ar to vakarskolu ? Ka tur tiesi viss dabosies ? Viniem uzradisies ka esmu nolicis tos eksamenus vidusskola ? Varbut kads var precizak pastastit.

Link to comment
Share on other sites

Tak nejau par to iet runa,bet gan cik tur ilgi bus jamacas pec tam , lai es dabutu to diplomu par vidusskolas beigsanu?

Nu nedomaju viss ka tas ir tirakais nieks , atskiriba kadu tu profesiju apgusti!

Edited by Baek
Link to comment
Share on other sites

Nebaidies, eksaameni ir shtrunts, par tiem vienmeer pasniedzeeji sabiedee skolniekus, un ir daudz taadi kuri deelj satraukuma arii izkriit, bet nav ko miizt, viss ir daudz vieglaak nekaa tu iedomaajies, kaa jau ar visiem eksaameniem. Nemaz nepieljauj praataa taadas domas, ka vareetu nenolikt :) Viss buus okejy.

Link to comment
Share on other sites

Da tam, jau tie 4gadi ir jaatseezh un jamacas,lai pec tam tos exshus noliktu! \Ja 4trus gadus bastosi skolu un nemaciisies,tad jau arii neko nenoliksi,bet ja maciisies un neesi neekaads 2nieku KARALIS,tad sekmiigu atziimi dabuut it nemaz nevajajdzeetu buut gruuti!

Link to comment
Share on other sites

Principa ir ta Ja,tu noliec vidusskolas eksus un lido ara ,tad panemsi savus diplominus un raita gaita iesi uz vakareni. Ja vnk nenoliksi specialitates eksi,visamz RTU ir ka var likt vairakas reizes vinju,protams nakas kadu laicinju pagaidit un gadu tapatas pakasisi ! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa man ar bij stromigi pedejais eksis kur pa visiem kursiem kopa viss un nevar visu atcereties kas macits 1. vai 2. kursa. Bet man stastija taa, ka ja nenoliec, tad iedos papiru ka 4 kursus esi noklausijies :D

Mezinu ka to isti saprast...

Link to comment
Share on other sites

pēc pieredzes - tur tevi, tie, kas vērtē, vērtēs tā, lai nebūtu iespējams nenolikt, nu ok, ja esi pilnīgi debīls un vispār vispār neko nesaproti, tad, gan jau, var arī nenolikt :)

elvijs ar ilmi gandriz nenolika :D vai tas par ko liecina?! Bet taa runajot mums teica ka nedabu papirius par videjo pec 3 kursa hvz kada iemesla delj lai gan visus eksamenus nokarto!

Link to comment
Share on other sites

elvijs ar ilmi gandriz nenolika :D vai tas par ko liecina?! Bet taa runajot mums teica ka nedabu papirius par videjo pec 3 kursa hvz kada iemesla delj lai gan visus eksamenus nokarto!

Tāpēc ka skolai tas nav izdevīgi, daudzi pēc 3 kursa ietu prom (Līdz pat 90%), bet ja iet prom tad skoliņai valsts naudu dod mazāk, un kurš gan vēlētos saņemt mazāk NAUDU?

Tieši tā paša iemesla dēļ arī tie kas daudz basto skolu tiek līdz padējam turēti skolā...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...