Jump to content
GIGN Forum

Paaugstināšana Amatā By Znt


ZnT
 Share

Recommended Posts

Beidzot esmu sapratis, ka tiešām bez tās komandas arī nevar iztikt. Tātad gribētu palūgt klāt vēl xmap, jo reāli uzlieku ice, tad sanāk cilvēki, ka lieku voti uz lielāku mapi, tad nekā nesanāk, jo spiež 2. Un sanāk spēlēt ice 10x10, tas pavisam nav patīkami..

Link to comment
Share on other sites

Ta.. Kas tur tik nepatiikams? Ja jau spiezh 2 tad tachu neveelas

Priekš tādas mapes ir par daudz spēlētāju, tur viegli exp uzkačāt, tāpēc jau spiež :)

Un reāli pa naktīm vai arī, ka maz spēlētāju vakaros vai citos laikos, kāpēc, lai nevarētu uzreiz ar xmap, bet jāliek votemaps? Un reāli, ko darīt, ja ir tādi boti, kuri spiež 2, lai nebūtu mazāka mape? Dēļ viņiem ciest?

Link to comment
Share on other sites

És domaaju, ka nevajag. Varbuut, ka vinji tieshi grib ICU speeleet, no pieredzes ir bijis, ka uzliekot icu un pievilinot pilnu serveri un peec tam uzliekot dd2 tauta vienkaarshi leenaam pazuud. Tas protams ir veelaas nakts stundaas, nu nezinu vai ir, bet vismaz bija!

Link to comment
Share on other sites

diez vai, tikko voti dabūji un tagad jau xmap prasi...nu nez nez, ar voti arī pietiek lai tos botus apčakarētu, un xmap ir tikai izredzētajiem..... kr4 AnTi

p.S Es pats iztieku bez votes un ir tīri normāli...

Link to comment
Share on other sites

Reāli Jūs sakat, bet vai paši vispār esat bijuši war3 serverī? Gribētos, lai jau izsakās war3 admini :/

Deadly, pilnībā piekrītu, bet nu tiešām arī bez šīs komandas nevar iztikt, kā gribētos!

Link to comment
Share on other sites

xmap agrāk bija tāda kā "neiespējami iegūt" komanda, kuru piešķīra cilvēkiem ar galvu uz pleciem, vai tiem kas sevi ir ilgstoši pierādījuši.

Neko sliktu gan pateikt nevaru, bet tomēr neatbalstu, nav tik ļoti nepieciešama komanda. ;)

Link to comment
Share on other sites

:D, dabūji acc, tad dabūji xvotemap, tagad gribi xmap, pēc tam vel imunitāti ne? Spēlēju war3 un zinu, ka mierīgi var iztikt bez xmap! Es esmu admins kadus 2 vai 3 gadus un zinu, ka to xmap nahuj nevajag! Tikai krāna garināšanai! Un kur tev problēma kačāt xp mazajā mapē?
Link to comment
Share on other sites

:D, dabūji acc, tad dabūji xvotemap, tagad gribi xmap, pēc tam vel imunitāti ne? Spēlēju war3 un zinu, ka mierīgi var iztikt bez xmap! Es esmu admins kadus 2 vai 3 gadus un zinu, ka to xmap nahuj nevajag! Tikai krāna garināšanai! Un kur tev problēma kačāt xp mazajā mapē?

Nē, nedomaju gan. Imunitāte domāju, ka vispār nevienam nevajadzētu :)

Neiet jau runa tikai par mazajām mapēm, bet ja ir liela, bet nevar ar voti nomainīt?

Problēma, ka nepatīk spēlēt ice 10x10.

Link to comment
Share on other sites

Es te pa war3 nebakstos.

Bet nu lol, ZnT izlogojies aaraa no sava akounta un izlasi, kaa no malas izskataas tavs pieteikums.

Gribu xmap(?),-jo nepatiik tev speeleet iceworld 10x10. Tieshi taa arii izskataas, lai arii kaa tur buutu, bet nu galiigi tev neizdodas nevienu paarliecinaat, ka tev tas xmap(?) vajadziigs.

Link to comment
Share on other sites

Es te pa war3 nebakstos.

Bet nu lol, ZnT izlogojies aaraa no sava akounta un izlasi, kaa no malas izskataas tavs pieteikums.

Gribu xmap(?),-jo nepatiik tev speeleet iceworld 10x10. Tieshi taa arii izskataas, lai arii kaa tur buutu, bet nu galiigi tev neizdodas nevienu paarliecinaat, ka tev tas xmap(?) vajadziigs.

Parliecināt neizdodas to es esmu pamanījis, bet nu pats arī sačakarēju visu. Būtu pareizi sarakstījis, tad vēl varbūt kadu pārliecinātu :)

Bet nu te jau var vērt ciet, jo redzu tāpat neiespējami ir dabūt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...