Jump to content
GIGN Forum

Isa Nekonkreta Pamaciba


Recommended Posts

Patiesham nekonkreti! ejam Te panemam amxbans 4.0!4.0 ir vis labaka verija jo vis mazak erroru! uztaisam sava web servera mape mapi amxbans un ieliekam tas kas ir zip mape web (tas kas ir ieksha vina) ieliekam amxbans mapite!

Appserv

daudziem ir appserv un shim nolukam ari ieteiktu appserv! ja vel nav tad ieejiet Sheit palasiet!

appserv web servera mape atrodas c:\appserv\www!

Talak panemam nokachajam SMARTY atveram smarty.rar un atveram mapiti libs kopejam tas kas tur ir uz amxbans/smarty!

Talak caur inernet explorer atveram failu setup.php izksatas aperam shadi: http://ip/amxbans/admin/setup.php aizpildam visus laukumus !Tas kas ir jaraksta ieksha laukumos lai paliek noslepums jo ar to var loti daudz izdarit devil.gif nu lab pateiksu bet tikai nesudzaties! db server ir tavs ip db user ir root paroli es nezinu tas tev jazin!spiezam next !!!un tad vis iet ka smerets! kad pabeidzat iznemiet setup.php ara ja tas bus saits neies!

tad ir jakeras pie amxx!Velreiz atveram amxbans.zip un ielienam plugins! ieliekam visus amxx failus addons/amxmodx/plugins un ieliekam to plugins.ini kas ir zemak!palika vel txt fails!!tas ir jaieliek addons/amxmodx/data/lang ja ta nebus speles laika vins metis kautkadus keburus!!

Itka ir uzlikts amxbans ja gribat redzet paraugu varat ieet mana lapa My AmxBans tur vel nav bans neviens bet BUS AR KAUDZI devil.gif ir ari tas stulbais netgames.lv ka vins smird sad.gif bet palurat FUCKING NETGAMES kad zinat ka ir jaizskatas varu deret bus errors jums nezinu kapec visiem vins ir bet man nee! amxbans mape uztasiet mapiti tmp nezinu kapec nozimiga !!!

Man jau zb rakstit tapec atri un konkreti! es vienkrasi partulkoju readme biggrin.gif palasiet readme tur vel daudz noderiga info! ka paradit hlg banus un atac banus ka uzlikt adminus web,server un runajot pa to adminus tikai vares likt caur web sad.gif

Nu.. ko lai saka pilna rindinas ar nejedzigu tekstu piekritishu jums palidzet!

Paldies ka palasiji!

plugins.ini

Edited by courage666
Link to comment
Share on other sites

Tikai viena lieta jaadara. Tas amxbans nestraadaas 'no steam' versijai. Nepiecieshamas nelielas korekcijas amxbans.sma un jaanokompilee pa jaunu. Ak jaa un veel ban_list.php un ban_details.php . Jaaieskaidro ka sheit nekas peec steamID nenotiek.

Edited by ^V^
Link to comment
Share on other sites

^v^ jaa ir bet nu es nezinu kadam idiotam jabut lai nejegtu to!paga tu man te kautko neta!man iet vis bani strada vel neesmu atradis eroru!pasaki isti tas rindinas kuras butu jaizmaina!vienu itka atradu bantype""

Edited by courage666
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...