Jump to content
GIGN Forum

Mans Stāsts.


Radiators
 Share

Recommended Posts

Izdevējs: Cūka recordings

Vārdu autors: Jupis

Mūzikas autors: Cūka

G         D
Galvā man šalle,
Am            C
Viss pārējais nieki.

Galvā man šalle,
Viņiem vienkārši skauž.

Galvā man šalle,
Nav bijis man puisis!

Galvā man šalle,
Čikijs ir virve.

Galvā man šalle,
Kas manī slēpjas.

Galvā man šalle,
Kas kliedz pilnā kaklā.

Galvā man šalle,
Kur jau tas laiks.

Galvā man šalle,
Mans mīļais draugs.

Em
Alisēēēēē.

Dziesma ir lēna, jāspēlē ar jūtām, pietiek ar vienu braucienu pār stīgām pie katra akorda.

es to dziesmu paspēlēju uz savas gičas, man viņa patika. es drīkstu viņu ierakstīt? un tad es varētu uzlikt balsi pa virsu, un sanāktu diezgan kruts singls. jo es esmu ļoti labs dziedātājs, man ir superīga balss

Link to comment
Share on other sites

:ermm:

es neesmu egoists, esmu altruists, jo es apveltu dabu ar savu ģenialitāti un palīdzu cilvēcei attīstīties.

ja nemāki filozofēt, ej rēķini savu matemātiku, vai ko jūs tur materiālisti darat, un nelien, kur nevajag.

kā būs ar to dziesmu? es tiešām esmu gatavs viņu ierakstīt, bet tikai priekš Alises.

Edited by Radiators
Link to comment
Share on other sites

Klausies, pirms pāris mēnešiem, ja nemaldos, tu šeit ieradies un sāki tēlot nezin kādu "King kong" (Vai kaut ko tamlīdzīgu, ko tu savā 'web' profilā centies visiem iestāstīt) tēloji, bet tagad atnāc šeit, uzcep kaut kādu tizlu tēmu, un, smieklīgākā daļa, centies sevi parādīt kā NEidiotu? Vai tu centies parādīt to, ka esi vēl lielāks āmurs nekā mēs bijām to iedomājušies?

Konkrētāk, ko tu tēlo? Jo, reāli, varu ar derēt, ka tu patiesībā dzīvē neesi tāds, noteikti sēdi stūrī un pārdomā kārtējo plānu kā iegremdēties Gign dzīvē, novēršoties no savu vienaudžu grupiņas. Tu neesi normāls, par to tu esi domājis?

Link to comment
Share on other sites

Tātad esmu radījis savu pirmo meistardarbu, kurā ļoti manāms mans emocionālais jūtu uzplūdums, kad dziedu. Es gribētu viņai uztaisīt klipu, bet tas laikam ir baigais darbs.

p.s Novijas, tu vēl aizvien esi tas pats wannabe macho, es tavā vietā sekotu HyperBoy piemēram.

jupis___galvaa_man_shalle.mp3

Edited by Radiators
Link to comment
Share on other sites

Nav ne vainas. Protams, tu viņu esi pataisījis divreiz lēnāku, bet es ļoti labi saprotu, ka "dziesma ir lēna" nav gluži tas, pēc kā var noteikt precīzu dziesmas ātrumu. Turklāt tik lēnos tempos arī balss parādās labāk, kas tev nav gluži zemē metama (protams, man sava balss patīk labāk). Jāatzīst, ka beigas tev arī sanākušas nedaudz labākas, jo manā variantā beigas bija tādas bezcerīgākas, raupjākas, dramatiskākas, bet tev ir izdevies tajās ielikt arī mazumiņu gaišumu, vairāk mīlestības.

Link to comment
Share on other sites

es izdomāju šim hītam piespēlēt bungas. man likās tās padziļinās jupja emocionālo stāvokli dziesmā

Es neļāvu izplatīt šo dziesmu un rediģēt. It īpaši ar nepareizu ritmu! Tās bungas izdzēš visu manu emocionālo saviļņojumu, un padara šo dziesmu par kaut kādām džastina bībera ciešanām. Manas ciešanas ir daudz dziļākas. Lūdzu noņemt to koveru.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...