Jump to content
GIGN Forum

Mans Stāsts.


Radiators
 Share

Recommended Posts

wow es vēl klausos to dziesmu, bet jāatzīst, ka jupim ir riktīgs dziedātāja talants + mūzika arī ir laba, tur pat ir diezgan stilīga melodija, mans veinīgais ieteikums būtu pārveidot tās entās Alisēeeee beigās uz vienu alisēeee kuram tas ē tiek stiepts garāks. Ķipa aaaaa liii seeeeee, ēeee ēeeeeeeeeeee, ēeee ēeeeeeeeeee, ēeeee ēeeeeeee un nobeigt ar tādu mierīgu, klusāku "ēeee ēeeeeeee".

bet nu to ieteikumu protams var arī neņemt vērā, lai mākslinieks pats skatās kā labāk :)

katrā ziņā Alise nav pelnījusi, lai viņai velta šitik labu dziesmu :)

Link to comment
Share on other sites

Apstājaties! Beidzat radīt zemiskus pakaļdarinājumus manai dziesmai, kura ir domāta tikai vienam cilvēkam! Autortiesības pieder autoram, tiklīdz darbs ir radīts, neatkarīgi no tā, vai darbs ir pabeigts.

Atkarībā no autortiesību vai blakustiesību pārkāpuma rakstura un tā sekām persona, kura prettiesiski izmantojusi autortiesību vai blakustiesību objektu, saucama pie likumā noteiktās atbildības.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 08.02.2007. likumu, kas stājas spēkā 01.03.2007.)

Link to comment
Share on other sites

Jupim taisnība, pašreizējie koveri mūs aizvaino.

Bet kopumā koveru ideju es atbalsu, mūzika ir domāta tautai, ir jauki, ka citi grib palīdzēt to izplatīt, tomēr, ja jūs gribat veidot koverus dziesmai, kura jau ir uzstādījusi pietiekami augstu latiņu, jums ir jāmēģina vismaz attāli tuvoties tai kvalitātei, kas jūtama oriģinālierakstā.

Bobam Dilanam par savu popularitāti arī ir jāpateicas galvenokārt daudzajiem māksliniekiem, kas veidojuši viņa dziesmu koverversijas. Tas ir mūsu ceļš, Jupi.

Link to comment
Share on other sites

ja nemāki filozofēt, ej rēķini savu matemātiku, vai ko jūs tur materiālisti darat, un nelien, kur nevajag.

kā būs ar to dziesmu? es tiešām esmu gatavs viņu ierakstīt, bet tikai priekš Alises.

labi, es zinu kas tu esi tāpat, un nekas labs nesanāk.

:slap:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...