Jump to content
GIGN Forum

Pasaules Gals


enfuego777
 Share

Recommended Posts

Nu kāda daba, pri4om tur daba, piemēram tu sēdi tramvajā, sēž tante, es protams pieceļos un palaižu vaitad tā ir daba vai cieņa pret vecāku cilvēku, ar to arī sāksim, ko sēsi to pļausi, viss dzīvē nāk atpakaļ, es to esmu pārbaudījis!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tu zini, kam lielākai daļai pamatā ir tava reliģija?

visi brutālākie kari un lielākas līķu kaudzes ir viņas rezultātā tikai dēļ tā, ka jūs savā starpā nevarat izlemt, kuram dievam ir lielāks penis. + visas "svētās" kaujas ir bijušas tikai dēļ naudas un varas pār cilvēkiem.

un cik garīgi bij baznīcai pārdot inguliģences (pareizi?) lai jebkurš vnk pa naudu varētu izpirkt visus savus grēkus un pēctam nogalināt mauku aiz stūra? tas ķip gan ir morāli pareizi?

Link to comment
Share on other sites

post-21678-1291663784_thumb.jpg

Nekad nav bijusi īpaša saskarsme ar teoloģijas studentiem, tāpēc manai smadzenei nav bijusi iespēja radīt absolūti nepatiesu un nievājošu priekšstatu par viņiem, bet nu tas ir noticis, un man ir vienalga, ka tu neesi teoloģijas students. Turpmāk teoloģijas studenti man asociēsies ar tevi, enfuego. Es nezinu, kā tu to izdarīji, t.i., nezinu, kā tu piekakāji manu smadzeni, iespējams tas ir debesu brīnums.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

visi brutālākie kari un lielākas līķu kaudzes ir viņas rezultātā tikai dēļ tā, ka jūs savā starpā nevarat izlemt, kuram dievam ir lielāks penis. + visas "svētās" kaujas ir bijušas tikai dēļ naudas un varas pār cilvēkiem.

un cik garīgi bij baznīcai pārdot inguliģences (pareizi?) lai jebkurš vnk pa naudu varētu izpirkt visus savus grēkus un pēctam nogalināt mauku aiz stūra? tas ķip gan ir morāli pareizi?

Es izvēlējos šo reliģiju jo dzīvoju visu šo laiku nekam neticot, nekam neticēt nozīmē dabas kļūda, esmu meklējis kas man i tuvāks.

Link to comment
Share on other sites

Es tev pateiksu, kas ir daba! Tu nebrauc ar tramvaju, bet aizej ar kajam! Ta ir daba!

Ciena? Ciena ir, kad tu palidzi apkritusam un apvemusamies bomzim no tramvaja izkapt un apsedini vinu kresla.

Tu labak nedris! Tu esi suuds! Ja tu doma, ka tu kaut mata tiesu esi cienigs manas zoles laizit! Tu suds pat elle par gridas slauki tu neesi derigs tavas garigas vertibas ir splaviens seja Dievam! Tu ar savu izturesanos nicini ticibu un Dieva vardu tu izmanto lai uz citiem kacatu tu zaimotajs pretigais!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Viens no depresīvākajiem, bezjēdzīgākajiem un saturiski trulākajiem topikiem pa ilgiem laikiem. Vai nu cilvēki tiešām konstanti degradējas vai cieš no pamatīga 'nothing else to do' sindroma. Aizejiet, uzceļiet sniegavīru, būs produktīvāk pavadīts laiks, srsly.

Link to comment
Share on other sites

Tu, kļūda, meklē , ko tev tīk, bet paļaujies uz to uz, ko ir vieglāk paļauties. Davai nestrādāsim, bet apgulsimies un visur vainosim vai par visu pateiksimies kaimiņu Vasjai. Es nesaku, ka reliģija ir slikta, bet ja tu visu centies atrisināt ar to , bez racionālas domāšanas tad tu esi vienkārši LOX.

Paskaties uz visiem krutajiem čaliem- ticīgajiem, filosofiem. Tie visi pamatā centās visu izskaidrot, atrisināt saprast.

Es tev saku, paļaujies uz to, ko gribi, bet pamatā tak tu turēsi sevi.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Ciena? Ciena ir, kad tu palidzi apkritusam un apvemusamies bomzim no tramvaja izkapt un apsedini vinu kresla.

Tu labak nedris! Tu esi suuds! Ja tu doma, ka tu kaut mata tiesu esi cienigs manas zoles laizit! Tu suds pat elle par gridas slauki tu neesi derigs tavas garigas vertibas ir splaviens seja Dievam! Tu ar savu izturesanos nicini ticibu un Dieva vardu tu izmanto lai uz citiem kacatu tu zaimotajs pretigais!

Beefs

BEEF es greekoju, es to nenoliedzu un es ludzu piedosanu greekiem, un es saprotu, ka māki nodirst un nolikt. Es tevi tikai par to apsveicu es uzvareejis URAAAAA:DDD Tu BEEF vēl esi tikai neizaudzis puika, un gribi parādīt savu ES! Es to vecumu sen jau izaugu:D

Nez kāpēc tas ir fakts, kā runa iet pa ticību visi sāk uzreiz stressot.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Čaļi beidzam strīdēties kā mazas meitenes, savu viedokli var izpaust arī bez šitās visu sūdu piesaukšanas. Neba tagad atklāsiet te jaunu dzīves jēgu. Tīcība kaut kam "pēc tā" ir ticība neatkarīgi no reliģijas etc, visur pamatā viens un tas pats. Saistība starp tiem, kas domā, ka "tur" kaut kas eksistē un viņu attiecīgu uzvedību parasti arī pastāv. Kam kurš pieder katra paša ziņā. Sūdu piesaukšana to nemainīs.

Link to comment
Share on other sites

Tu neatvainojies man! Tu tiesam doma, ka tu varesi palugt Dievu un tev bus piedots! Tu TIESAM TA DOMA? Ak Dievs tu esi nieciba!

Tu labak sac atvainoties tiem, kuriem tava bezdarbiba kaite! Tu! Tu tiesam iedomajies, ka tev kads piedod, ka tu aizej uz baznicu savus grekus pazelot! Paliec reals! Dievs nemaz LV mazajas baznicas tevi neuzklausa! Tev jaiet uz lielakam baznicam!

Tu doma, ka Dievam nav vienalga, ka tu grekus sudzi? Tu tam tici? Tas tikai baznicai ir izdevigi, bet tu esi parak akls, lai to saprastu! Tev Dievs varetu durvis atvert, tu vinu nepazitu! Tu aklais apsi! Tu doma, ka tava greku nozelosana ko maina? Tu doma, ka tava vietas dosana tantinai kaut ko maina? Tu doma tu tadel nenonaksi elle?

Padoma velreiz! Tu doma - baznica tev visu pareizi stasta, ka nenonakt elle? Tu iedomajies, ka pa pusei bibeli izlasijis un 5% sapratis un vari man stastit, kas tur ir rakstits? Tu tiesam ta doma?

Nu tad novelu tev lenu navi un atru celu uz elli, izdzimteni!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Paskaties uz visiem krutajiem čaliem- ticīgajiem, filosofiem. Tie visi pamatā centās visu izskaidrot, atrisināt saprast.

Es tev saku, paļaujies uz to, ko gribi, bet pamatā tak tu turēsi sevi.

fake tu ute ble, es audzinu 3 meitas un sievu vēl baroju un maksāju par visu viens pats, ja nepazīsti cilvēku tad nemuldi! Izstaisīju topiku, je nepatīk tad bloķējāt, ko jūs te vis blatojat ble priecājaties, ka varējat izsteikt savu viedokli!!

Tikai nez kāpēc jūs te joprojām sēžat un gaidat kad tik kautko izmuldēt gudru.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Ja tu tik daudz dari tad nakui tu tik daudz paļuaujies uz kaut ko "nezināmu"? Nepietiek intelekta vai pašapziņas , lai stāvētu par sevi. Utēm, bļe, vienmēr ir vieglāk paraudāt kādam uz pleca , kad sūdi notiek. Ne?

EDIT : Bļa, galvenais uz kādu citu savu sūdu novelt, ne?

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Atu kārpu cūka, narkomāni iedalās vairākās daļās, domā visi viņi gribēja par tādiem kļut?? Mūs iemācija par tādiem kļut, tālākais jau vis atkarājas, kādi ir bijuši vecāki un ko viņi ir iemācījuši!

Man dievs bij vajadzīgs nejau naudas dēļ, ir tāds teiciens, ja tu pats sev nepalīdzēsi, tad Dievs tev arī nepalīdzēs! Jā atdzīstu ir ticīgie kuri sēž un lūdz naudu un tic dievam, ir tādi kuri spekulē uz biznesu!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Patiesiba man jaatvainojas, jo - Bibele tiesam var but pareizais cels cilvekam! Bet ludzu! Vienu ir jasaprot! Ja tu ej bibeles celu un dzivo pec tas! Labi tev, bet - nelieto to ka argumentu sabiedriba! Tas ir ka stastit par savu seksa dzivi foruma - stiligi, bet vai nepieciesami! ;)

Saja topika sakam apsriest pasaules galu - varetu pie ta ari atgriezties, bet apskatot no ne-teologiskas puses (ta varetu but interesantak).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

;)

Saja topika sakam apsriest pasaules galu - varetu pie ta ari atgriezties, bet apskatot no ne-teologiskas puses (ta varetu but interesantak).

Beefs

Bet es jau OK sāku runāt pa pasaules galu, vārds pa vārdam viens otram un tā tālāk. Zin kā visi iekarst:D

Nu bet atvaino BEEF neviens takš talants nepiedzimst, mūžu dzīvo, mūzu mācies!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Tur nav ko dzit! Patiesiba! Piedevam - ar vinu dzit nav gluzi interesanti, jo vins pat izvairas atbildet un ir galigs fails! Beigas tada plurkstesana vien sanak, a calis pat normali neuzcepjas un nevaras, tadel - nav jega!

Ja butu ta, ka sis sak spragt ara no biksem - tad butu jautri! Bet seit - tukse zalve!

Ok - atgriezoties pie pasaules gala (nedrikst pit ieksa dievu) - lai par to runatu saksim ar to, ka definesim paris lietas:

a) pasaule

B) daba

c) gals

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...