Jump to content
GIGN Forum

Profesijas


Dimors
 Share

Recommended Posts

Nezināju kur vērsties pēc padoma,domāju ka jūs(gign.lv dalībnieki) palīdzēsiet man.. :]

Tātad,šajā gadā pabeigšu 9.klasi. Domāju pēc 9.klases iet mācīties Rīgās Jūrskolā. Bet nezinu vai tā pareizā izvēle,jo jautāju vienam pieaugušajam jūrniekam,viņš teica,lai pabeigtu 12.klasi. :[ Bet es nedomāju,ka tā ir pareizā izvēle. Jo ja iešu pēc 9.klases mācīties Rīgā,tad gan būs vairāk pieredzes,gan arī naudiņu pelnīšu. Bet nezinu vai iet vispār par jūrnieku,jo pašam labi padodas programēšana un viss kas saistīts ar datoriem.

Lūdzu dodiet padomu :thumbsup:

Edited by Dimors
Link to comment
Share on other sites

Patīk datori un elektronika. :] Bet patīk arī mācīties.

Bet Jūrā arī patīk,bet ne tik stipri kā datori,bet domāju kad sākšu mācīties,ļoti patiks. :[ Kāda ir populāra profesija saistībā ar datoriem? Daudz taču ir profesiju ar šito..

p.s ir profesija kā "hakeri" vai tas skaitās,kā programisti? vnk atcerējos filmu "The social network" (mm)

Link to comment
Share on other sites

Domino,jā,viņi daudz pelna,bet viņi riskē ar savu dzīvību un pavada mājās mazs laika,tāpēc tāda liela alga :]

Man patīk jūra,kuģi :] bet nezinu vai tas priekš manis. :[ Gribētu vairāk uzzināt pēc kuras klases labāk iet mācīties jūrskolā :[ Jo ja iešu pēc 9.klases,tad tikai varēšu pārvadāt 500BTB ;[ tas mazs,un arī braukāties tuvu jūras krastam :[ A pēc 12.klases tas pats vai nē? :l

Edited by Dimors
Link to comment
Share on other sites

Podu tirītājs.

Respektīvi ej tādā profenē kura tevi intresē,nevis tā pa kuru tu varu pelnīt lielo $$, jo ja tev darbs nepatiks,tad tu viņu īpaši kvalitatīvi nedarīsi.

anyway tas ir jāizlemj tev pašam nevis kādam citam.

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Es tev piekrītu. Tur viss ir viegli un primitīvi.

Bet ja iet prom pēc 9.klases? Un ja nesanāk jūrskolā,tad iespējams citur tikt nav vai nē? Bet ja pabeigt 12.klasi,tad jau ir vairāk ceļu kur var tikt! pareizi?

Edited by Dimors
Link to comment
Share on other sites

Paldies tev. Paprasīšu zloyam kas un kā.. :]

Šī profesija ir gan interesanta. Man patīk,domāju un iešu pēc 9.klases. Bet viens pieauguš čalis teica,ka nav jēgas iet pēc 9.klases,jo tad 3.gadus būs pa gaisu. Bet es tā gan nedomāju.. Nepatīk,ka kad esmu uz sauszemes,neviens man par to nemaksās,bet tikai tad kad esmu jūrā. Un nebūs iespējas kkur iestāties strādāt.. :[

Ar fiziku normāli,vel mācos. Zinu ka fizika ir ļoti svarīga,to un mācu tagad :] paldies par linku! :]

Link to comment
Share on other sites

Datori vienkārši nav tik aktuāli un pieprasīts darbs.

Amm,bet neredzu jēgas mācīties līdz 12.klasei. Pēc 9.klases ir gan jēga mācīties jūrskolā, + vairāk pieredzes,+pelņa kkāda taču. Un mans draugs pēc 9.klases iestājās jūrskolā,viss pietiks un ir ok!

Link to comment
Share on other sites

Tas jau ir noiets etaps. :slap:

Paklausījos lekciju par top 5 nākotnes profesijām...

un IT joma vēljoprojām ir un būs pieprasīta arī pēc 10-15 gadiem... tikai nevis zemā līmenī, bet tādā, ka esi labākais no labākajiem...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...