Jump to content
GIGN Forum

Juusu Probleemas


Alise
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chiky, man Tev ir piedāvājums. Davaj es Alisei uztaisīšu bērnu, un Tu par jaundzimušo uzņemsies atbildību. Tev būs 2 bērni - HOW COOL IS THAT ? Tev protams nebūs jāsatusē ar Alisi, nu Tu pats saproti, izbīdīsim ģēlas tā, lai Tev būtu 2 sīči.

P.S. Tu varētu adoptēt nēģeri vai aziātu - tas būtu vēl krutāk.

Link to comment
Share on other sites

manas emocijas lasot šo topiku.

izlasu alises crapu - :slap: nospriežu, ka mana vienīgā problēma ir Alise šajā forumā un Eiropa varētu iedot kaut kādu naudu viņai, lai viņa brauc uz kādu no Indonēzijas mazajām saliņām, kur nav interneta.

izlasu čikija pirmo postu - :lolza: labs joks.

izlasu demetrius postu - smartass.gif

izlasu Nightmares postu - :lohs: nesaprot chiky jokus čalis

izlasu čikija otro postu - O_O lol viņš nejokoja

izlasu beefa postu - :blablabla:

Izlasu murdock postu - :blablabla:

izlasu fake postu - :coffee:

izlasu bezbikša postu - :cookies:

izlasu bučera postu - :atrodidraudzeni:

izlasu epix postu - :atrodidraudzeni:

banāna telefons postu es neizlasīju, jo apnika pēc 3ā vārda (piedod, tā dažreiz gadās, nothing personal)

izlasu ziediņa postu - :superlol:

izlasu Feik postu - :paii: wait, what? mums ir Feik un Fake? Lol, vienam no viņiem jābūt feikam (vai fake)!!!

izlasu kri postu - :shades:

izlasu kāmja postu - w4ck0

izlasu vincister postu - :zhaav:

pārlasu savējo - :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:)

ljooti labs,

nevienam nav probleemu, kaa izraadaaas tikai man ar tikshanu uz Indoneezijas mazajaam salinjaam, taatad risinaajums, taisu savu publisko kontu ar noraadi = ziedojiet Alisei.

par juusu labo darbu, juus savaa iipashumaa ieguusiet papiira zvaigzni, kas simbolizees juusu ceelsirdiibu.

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, ja Tev tik ļoti patīk citēt Einšteinu, tad šis Tev parakstā piestāvētu labāk:

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.

Varu noziedot tev pāris miljonus ... savus astainos draudziņus. Kad kļūšu slavens būs viņiem vērtība, tik atceries, ka ledusskapja saldētava gluži nederēs, un esmu visai pārliecināts, ka izspļaujot no mutes viņi kļūst visai nederīgi.

Link to comment
Share on other sites

Šis kandidē uz mēneša stulbākā posta statusu pavisam vienkāršu iemeslu dēļ:"

1. Lai dabūtu naudu no Eiropes vajag smadzenes. Jā, tieši tā - smadzenes. "Projektu" rakstītāji ir pilns un ļauj man Alise Tev pavēstīt ļauno dzīves patiesību - neviens nevērs vaļā maku tam, ka kādam no gign.lv foruma vajag uzlabot 'dzīves klimatu" vai ko tur sazin vēl. :sparta:

2. Chiky - ej dirst. Acīmredzami Tev nav nekādas nojausmas par to, kā ir audzināt bērnu un tādēļ iesaku Tavos 19os gados atrast citu draudzeni, kurai nebūs bērns, kuram iespējams draud sabojāta bērnība dēļ nepieauguša audžu tēva, kas pats ir zīdaiņa līmenī. :slap:

Esmu runājusi.

P.S. Ziediņ :lolza: Man gan šķiet, ka no mutes izspļautie arī var izdzīvot.

Link to comment
Share on other sites

Šeit ir pavisam skaidra atbilde - vajadzēja pagaidīt kādus gadus 10, kamēr ūsas un pauti uzaugs, lai nav jāņerkst datorspēļu forumā par to, ka redz bērns čīkst un traucē.

Vēl mana piebilde - tiešām, chiky, meklē citu draudzeni, ja tev ir šādas problēmas. Un vispār - kurš tevi par tēvu kādam tur iecēla? Tas, ka īstais tēvs neliekas ne zinis, nenozīmē, ka katrs piegulētājs ir par tēti jāieceļ. To tu pats izdomāji, vai draudzene arī stulba?

Link to comment
Share on other sites

Jā, jā. Varbūt es esmu par skarbu, bet man nenormāli krīt uz nerviem

1) mātītes, kas savam bērnam katru piegulētāju par tēti uztaisa. Tad pēc tam ņerkst un sūdzās, ka pret bērnu slikti izturas, traucē audzināt, izvirza savus noteikumus utt.

2) tēviņi, kas svešam bērnam par tēti pēc 1 gada taisās uzmesties un sāk vēl bīdīt savus noteikumos un pretenzijas pret sīko.

Ja Tu būtu pelnījis saukties par tēti, chiky, Tu būtu vismaz apguvis to, kādi bērni ir un kādas viņiem ir attīstības fāzes. Droši vien par tādu lietu kā 2-gadnieku krīze Tu dzirdi pirmo reizi? KOO? DIVGADNIEKU KRĪZE? Jā, tieši tā, draudziņ, visi divgadnieki kašķojas, kliedz un raud, jo tā ir fāze, kas ilgst 2-3 gadiem un tam cauri iziet jebkurš bērns, šajā vecumā tiek pārbaudītas robežas, cik tālu var iet. Tā kā aizej vien uz bibliotēku un paņem kādu grāmatu par bērnu audzināšanu, ja Tev ir uzradusies tik nenormāla vēlme 19 gados svešam bērnam par tēti sataisīties. Bērnu audzināt Tev nav kā aliņu dzert :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Pashaa saknee taa jau nav vinja vaina.. Varbut tas ir ieseedies vinja zemapzinjaa kad pats mazinjsh bija un tevs pastavigi dzera, blieza pa pogam uz naktsnumuriem, un rakstija kaut kada cs 1.3 gign foruma. varbut vinja teevs tagad veero chiky un chiky'am ir japierada ka tevs vinju pareizi audzinajis.

Link to comment
Share on other sites

P.S Aij labi,,, Negribu tagad iedziļinaties dzives sikomos, vnk pateicu kad manas draudzenes sikai ir mana problema ar kuru ir gruti tik gala.. Tapēc nevajaga man braukt virsu..

Cereze, tu domā kad es ar bērniem nekad nesu saskaries, es savas 2 mazākas masas esmu audzinājis, vienai jau tagad 10 gadi, otrai 1.5 gads.. Ar pirmo masu biju gruti jo nemācēju galigi neko darit, ar otro masu bija loti viegli. Bet manas draudzenes berns ir loti sarezgits, lai ari cik loti es censtots tam bernam patik kad tikai ar vinu nemas un milinas , bet kad piemeram liek macit iet uz poda vai kadu citas lietas sakas histerija un atkal es esmu tas sliktais jo es lieku kautko darit..

Vēl mana piebilde - tiešām, chiky, meklē citu draudzeni, ja tev ir šādas problēmas. Un vispār - kurš tevi par tēvu kādam tur iecēla? Tas, ka īstais tēvs neliekas ne zinis, nenozīmē, ka katrs piegulētājs ir par tēti jāieceļ. To tu pats izdomāji, vai draudzene arī stulba?

1) mātītes, kas savam bērnam katru piegulētāju par tēti uztaisa. Tad pēc tam ņerkst un sūdzās, ka pret bērnu slikti izturas, traucē audzināt, izvirza savus noteikumus utt.

2) tēviņi, kas svešam bērnam par tēti pēc 1 gada taisās uzmesties un sāk vēl bīdīt savus noteikumos un pretenzijas pret sīko.

Ja Tu būtu pelnījis saukties par tēti, chiky, Tu būtu vismaz apguvis to, kādi bērni ir un kādas viņiem ir attīstības fāzes. Droši vien par tādu lietu kā 2-gadnieku krīze Tu dzirdi pirmo reizi? KOO? DIVGADNIEKU KRĪZE? Jā, tieši tā, draudziņ, visi divgadnieki kašķojas, kliedz un raud, jo tā ir fāze, kas ilgst 2-3 gadiem un tam cauri iziet jebkurš bērns, šajā vecumā tiek pārbaudītas robežas, cik tālu var iet. Tā kā aizej vien uz bibliotēku un paņem kādu grāmatu par bērnu audzināšanu, ja Tev ir uzradusies tik nenormāla vēlme 19 gados svešam bērnam par tēti sataisīties. Bērnu audzināt Tev nav kā aliņu dzert :sparta:

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Nu nav jau medusmaize tos sīkos audzināt... ;)

Es ieteiktu meitenei padzīvot pie vecākiem un ļaut vecākiem palīdzēt audzināšanā (unless vecāki ir dead vai bomži).

Chikijam atkal baigi kruta - no vienas puses viņš var jebkurā momentā draudzeni pamest un uz visu uzlikt pimpi - galu galā, bērns besī. No otras puses var staigāt ar augsti paceltu zodu kā jaunais "papucis". :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Chiky - tak neliec viņu uz poda. Tas nav tavs bērns, Tev nav viņš jāaudzina. Lai draudzene tiek galā ar audzināšanas jautājumiem, Tu tad vienkārši esi blakus, pavadi kopā laiku utt, nevis meties to bērnu audzināt. Draudzene Tev liek viņu audzināt? Tak saki, lai audzina pati, ne jau Tu to bērnu uztaisīji.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...