Jump to content
GIGN Forum

Lineage Ii Freya


Noyd
 Share

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D

Redzi, atšķirībā no tevis, viņi izbauda spēli, kura ir interesanta vienmēr, jo ir balstīta uz ļoti labas PvP sistēmas, nevis spēlē 3 mēnešus gadā kā tu to dari, jo spēle ir PvE sūds, kas atkārtojas atkal un atkal, un atkal. :)

L2 foršs spēlis. Krievi gan viņu sapisa.

Ā, un retail or gtfo. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ir laba tāpat Gracia vai Epilogs. Privātajos serveros tiešām no Freya neko laikam nevarēs vēl ilgu laiku nekādu tiešu labumu iegūt.

Jancho, ej labāk paknibinies kaut kādos WoW topikos paslavini grafiski un gameplaya viedoklī atpalikušu spēli.

Un ja Tu viņu esi 1x ieslēdzis tu vispār neesi spējīgs to komentēt ne ar vienu sakarīgu argumentu. Tā kā stfu ar savu WoWu. Tev te nav ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Jancho, ej labāk paknibinies kaut kādos WoW topikos paslavini grafiski un gameplaya viedoklī atpalikušu spēli.

Un ja Tu viņu esi 1x ieslēdzis tu vispār neesi spējīgs to komentēt ne ar vienu sakarīgu argumentu. Tā kā ar savu WoWu. Tev te nav ko darīt.

Tas izklausās arī pēc tevis runājot par l2. Un ja wow ir novecojusi grafika, tad nezinu, ko teikt par l2. viņai ir mu līmenis grafiskā ziņā.

LET THE FLAME WARS BEGIN!!

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

šitajos jaunajos var reizē kustēties un vicināt ieroci? es domāju to dinamiku, par piemēru var ņemt wow.

vai arī pvp nav mainījies kopš tiem scions of destiny, neskaitot visus jaunos skilus un štrunta battlegroundus, arēnas vai kas nu tur jums ir.

Link to comment
Share on other sites

LET THE FLAME WARS BEGIN!!

rofl, grafikas ziņa gan l2 > wow :D(lai gan nevar īpaši salīdzināt, jo wows ir vairāk animēts) bet nopietni. un nemēģini man te kaut ko ieskaidrot bullet, par cik tu neesi spēlējis l2, bet es esmu spēlējis abus :)

P.S. vispār huļiš, kaut kāds pidars, jancho, atnāk, iedirš, kaut ko par wow, un viss, let the flames begin.Kroplis.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...