Jump to content
GIGN Forum

Lineage Ii Freya


Noyd
 Share

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kas tev skaitās kvalitāte?? Smuka grafika? Da visām ir smuka.

Interesants gameplay - tur nu Lineage tiešām nevar lepoties ar absolūti neko... Viens grinding fests.

Un Popularitāte pasaka, kura ir labākā spēle kopumā.

Ne jau nu tikai tu zini, kura spēle ir viskvalitatīvākā un labākā. :D

Link to comment
Share on other sites

Interesants gameplay - tur nu Lineage tiešām nevar lepoties ar absolūti neko... Viens grinding fests.

Un Popularitāte pasaka, kura ir labākā spēle kopumā.

Ne jau nu tikai tu zini, kura spēle ir viskvalitatīvākā un labākā. :D

es esmu diezgan pārliecināts, ka ja Blizzard būtu taisijis l2 un Ncsofts wowu tad skaitļi būtu otrādi.

iekš pve tur tiešām nav ko dauudz lepoties, ja salīdzina ar wowu, iekš pvp tieši pretēji. Battleground my ass.

wowam liels pluss ir biežie apdeiti ar visādām jaunām un izmainītām figņām, līdz ar to tev vienmēr būs, kaut kas jauns ko fārmot. L2 vienīgie apdeiti ir hronikas, kuras iznāk reizi gadā +/-.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

PvP arī Lineage ir totālā dirsā - kas tā par figņu, ka iesist vari tikai ja stāvi uz vietas, kā miets? :D

Un jā ja Blizzard būtu taisījis Lineage un NCsofts WoWu, tad Blizzard būtu sanācis tagadējais WoWs, bet NCsoftam Lineage... Vienkārši vieni māk taisīt kasesgrāvēju spēles, kas patīk miljoniem, bet otri tikai viduvēju spēli, kas patīk nelielai daļai spēlmaņu.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

tā arī nesapratu, kur ir tā grafika labāka par mu? Mersy nu 4 pogu spaidīšana un stāvēšana uz vietas, nepārsitīs wow pvp, neklājas runa par battlegroundiem, bet kaut vai par vienkāršu duēli. Tur tiek izmantota pretinieka kontrole, trinketi, spelli, dispelli, heali, taktikas, profesijas un visi citi brīnumi. viss ko tavs l2 video atainoja bija čalis, kas( ok ir ar krutu gearu nostabo ar vienu pisaku), bet kā tas padara pvp par lielisku? stāvēšana uz vietas jau vien sūkā, nav round a corner prikola. Ok, tur ir vairāk lomu čariem, so what, wowam pietiek ar 3: healeris, tanks, dps. healeris var dot buffus un disspelot(pieņemu, ka tās ir tās darbības, kam l2 bija vajadzīgas papildu klases). Kaut ko gan jau aizmirsu, bet īsumā viss.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Ai.

Biju domājis atrast manus vecos video, kur biju ar savu bariņu, vai pāris tos, kas man datorā vēl vecajā mētājas, jo man tie video, kuri ir iepostoti pašam nepatīk īpaši.

Bet pēc pēdējo lapu pārlasīšanas, sapratu, ka nav jēgas.

Aklam cilvēkam neieskaidrosi, ka melns nav zils.

Kurlam nepierādīsi, ka ceļa remonts nerada nomierinošu skaņu.

Un 90% cilvēkiem šajā topikā, neieskaidrosi NEKO, jo tiem ir mazāk sajēgas par viselementārākajām lietām, kā planktonam.

Link to comment
Share on other sites

Es zinu, ka te nevienu nevar pārliecināt un tam nav jēgas, lai ko es teiktu, neviens no jums viedokli nemainīs. Blizzard CEO varētu atnākt pie jums uz mājām un pateikt, ka WoW PvP nav ne tuvu L2 un jūs pat viņu pasūtītu dirst, jo jūs esat fanboji un ar to arī diskusija beidzas.

Neviens nekad nav uzvarējis forum flame war'u. Neviens nekad pēc 100 piedirstām lapām nebūs tas, kurš sapratīs, ka ir kļūdījies un pateikt : You know what, I think you're right.

Es, personīgi, nedomāju, ka L2 PvP ir perfekts, es tikai esmu drošs, ka tas ir daudzz labāks par WoW'a.

Lietas, ka WoW'a PvP ir pēc tevis teiktā, kas ir arī L2.

Pretinieku kontrole? Ir.

Trinketi? Ir.

Spelli? Ir.

Dispelli? Ir.

Heali? Ir.

Taktikas? Ir.

Profesijas? Ir.

Around a corner prikols? Ir.

Visi citi brīnumi? ļoti labs arguments.

Redzi, tu pieņem kaut ko, reāli neko nezinot. Tas man visvairāk jūsos nepatīk, jūs neko nerubījat, viss, ko zinat par spēli ir pāris redzēti video un varbūt paspēlēti pirmie leveli no spēles. (WoWā ļoti labs PvP pirmajos levelos ir, ne?)

Lietas, ka WoW'am nav. Un es neesmu spēlējis L2 vairāk kā trīs gadus, tākā daudzas lietas neatceros un daudz kas ir pienācis klāt jauns.

Lielāka klašu izvēle? Ir.

Skill > Setup? Ir.

PvP that matters? Ir.

Klanu sistēma balstīta uz PvP? Ir.

Allianču veidošana? Ir.

Sieges, jeb pilsētu piļu iekarošana? Ir.

PvP, kas ietekmē spēli vairāk kā pliki cipari iekš Honor loga? Ir.

Hero sistēma (serverī var būt tikai viens Hero katrai klasei), kura (atkal OMG) nozīmē vairāk nekā pliks #1 iekš tava Arena Teams loga? Ir.

(neietilpst īsti iekš PvP) Politiskās spēles starp alliancēm (Horde vs Ally marazms neskaitās)? Ir.

Large scale battles (un nē, Winter-fucking-grasp nav nekas vairāk par aklu skriešanu vienam baram pret otru)? Ir.

PVP THAT FUCKING MATTERS? Ir.

Dinamika (un te neviens no jums nevar strīdēties, jo es zinu par visiem 100%, ka neesat bijuši reālā PvP situācijā iekš L2. Tu jūti, ka darbībām, ko dari ir kaut kāds feedback, nevis esi)? Ir.

Pēdējo es nemāku paskaidrot īsti, ja godīgi, bet jūs tāpat akli dirstu pretī, lai kā arī to neizklāstītu.

Vai es pieminēju, ka L2 ir PvP that matters?

PVP THAT MATTERS? Ir.

PVP THAT MATTERS? Ir.

PVP THAT MATTERS? Ir.

Link to comment
Share on other sites

vot, es jancho tagad vispār nerubīju, kādā prikolā tu kaut ko par cinematiciem dirs?? te iet diskusija par pvp. Mino nu es nevienu mīļu brīdi neesmu teicis, ka esmu spēlējis to spēli. Es vadījos pēc tiem krutajiem pvp video, kurus jūs vai mersy deva. Tur nav redzams nekas cits, kā 3 pogu spiešana, stāvēšana uz vietas un one hitošana. Dod video, kur ir tas pvp that matters, lai būtu redzams, ka tas l2 pvp tik tiešām ir labāks, nevis tu sastum te plikus faktus. Es piemēram būtu gatavs padalīties ar pāris wow arena geimiem, kur tiešām viss ir izteikts taimingā, skillā, taktikās, cc, global cd un citos sūdos. Jo pagaidām izklausās, ka tu neesi pats pabijis ne reizi arenā tāpat, kā es l2 pvp.

turpinājums sekos rītdien...

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

PvP that matters nozīmē, ka PvP ir ietekme uz visu pasauli, kurā atrodies.

Tu uzprasi jebkuram, WoW ir veidots ap PvE.

L2 VISS, pilnīgi VISS, ir balstīts uz PvP. Par raid bossiem cīnās milzīgās kaujās, par pilsētām cīnās milzīgās kaujās, par labākajā leveling vietām notiek PvP, viss notiek ap PvP.

Un es esmu spēlējis Arenā.

Nevajag te gudri dirst, pēc armory achievementiem.

Un manā ģildē bija cilvēki, kas bija visos bracketos pirmajā-trešajā vietā (negribu sadirst, tāpēc saku 1-3, neatceros precīzi). Cilvēks, kurš pats atzina, PvP iekš WoW'a ir sekls, ļoti sekls, un mokās Arēnā tikai tāpēc, ka PvE is just the same thing over and over again.

WoW'ā tu nomirstot neko nezaudē. Make a corpse run un viss ir kā iepriekš. Nav nekādas jēgas, nekādas baudas kādu novākt ārpus Arēnas, pilnīgi nekādas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...