Jump to content
GIGN Forum

Pc Komponentes


mader
 Share

Recommended Posts

kādu labu laiciņu studēju cauri visu kas un kā, bet tomēr pieļauju iespēju ka kaut kur esmu nošāvis greizi ...

Vēlējos noskaidrot ko jūsuprāt varētu upgreidot/downgreidot ... budžets 555Ls

Vēl ir jautājums par PSU ... it kā liku komponentes kalkulatorā iekšā un teica ka rekomendēts ir ~480w līdz ar to 600w būtu ar skaistu rezervi ... bet citur līdzīgu sistēmu datori tiek likti ar 750w psu ... kāds var man šo izskaidrot? kādēļ gan kas tāds tiek darīts ?

+ mby kādam ir kādas iespējas dabūt komponentes vēl lētāk ?

MB P55 S1156 ATX/GA-P55A-UD3 GIGA-BYTE 78,27 Ls

CPU INTEL CORE I5-760 119,00 Ls

RAM KINGSTON 4GB 1600MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KIT2 B 52,00 Ls

VGA MSI GeForce GTX460 CYCLONE, 1GB 136,67 Ls

HDD Western Digital 640GB 5400-7200RPM 32MB Caviar GreenPower 36,00 Ls

DVD SAMSUNG SH-S223C 11,00 Ls

PSU OCZ 600W ModXStream Pro 53,71 Ls

Case CoolerMaster Centurion 590 Black 49,00 Ls

Cooler Cooler Master Hyper 212 Plus 20,00 Ls

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

SSD disks aizies bik pa sālītu ne tā ? :)

WD pašam tīk ļoti, neskatoties uz to ka viens externals man aiznesa čutņi visus datus ar sevi pie saviem datu dieviem ... HDD nomainīju ...

Tas case ko piedāvā ir par mazu priekš šī coolera ...

Link to comment
Share on other sites

Nu jau pa šīm dienām ir izmanījušās dažas lietas ... uz doto brīdi izskatās ka būs kas šāds

GIGABYTE - GA-P55A-UD3 80,15Ls

Intel core i5-760 116Ls

Corsair XMS 4GB 1600 CL8 - 49Ls

MSU GF GTX 460 Cyclone 1GB 123Ls

WD 500Gb 7200 23Ls

Sony dvd-rw 10Ls

PSU OCZ 600W modXstream Pro 54Ls

Cooler Master Hyper 212+ 20Ls

Kopā 524.15

+ 10 Ls līdz 700w psu

+2 Ls līdz hd6850

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

hmmm liels paldies par ieteikumu ... ja ņem HD 6850 un viņš arī nāk tādā pašā cenā tad sāk parādīties jēga no CF ko pēc pāris gadiem varētu uzlikt ... bet tad arī PSU pieņemu ka jāliek smagāks ...

Link to comment
Share on other sites

NAHUJ NEVIENU NEKONSULTĒŠU

Pālāk laikietilpīgs un bezjēdzīgs process - ja kāds tiešām vēlas ko iegādāties - vismaz es personīgi izvelos palīdzēt tikai caur Pm.

Rekordīsā laikā šis topiks tāpat būs pilnība aizdirsts - te būs censoņi, kas metīs gatavus datorkomplektus no veikaliem, no ss.lv, viennozīmīgi kāds arī iemetīs linku no dato.lv . Tad vēl te būs malačī, kas paksaidros, ka viennozīmīgi ir jāpieliek vel 200 - 300 Ls lai nodarbotos ar oveclokcingu ( jo kā zinams overclockings - tas ir kautkas vitali nepieciešams mājas datoram). Noteikti kāds ieteiks paņemt notebooku.

Vēl te būs pāris malači, kas postēs postus "A rekādu es datoru saliku dateksā par šito summu"

Un vēļ viennozīmīgi būs pāris profāni, kuriem par datortehniku nav nekādas sajēgas un kuri bļaus "paņem labak šīto videokarti - šitai ir 2Gb atmiņa!!!!

Vienvārdsakot - bezjēga :)

P.S. 1) Lai es būtu pateicis arī ko racionālu - 6850 personīgi nerekomendēju - prātīgāk ir paņemt kautko no 58*. Mans personīgais viedoklis.

2) keisa pamatfunkcija nav aizsardzība pret elektromagnētisko lauku, radiāciju, āderēm vai arī pret apliešanu ar sērskābi. keisa uzdevums ir nodrošināt normāļu dzesēšanu komponentēm. Laba keisa uzdevums ir negrabēt. Citiem vēl arī patīk ja keiss labi izskatās.

3) Arī personīgais viedoklis - kārtīgi apdomāt vai tiešām gribi OCZ vai Corsair RAM'u - paradoksāļi, bet cik ir sanācis komplektēt - ar ūberkrutajiem RAM'iem regulāri ir problēmas. Dokumentētas un arī nedokumentētas. Es cenšos izmantot tikai Kingston vai, ja gribas ko Ūber - Kingston HyperX - līdz šim nav bijušas nekādas problēmas ar saderību/režīmiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...