Jump to content
GIGN Forum

Gign Pub = Adminu Privātā Smikšu Kaste


tfkPhoenix
 Share

Recommended Posts

GIGN servera īpašniekiem vajadzētu paskatīties kam tiek dotas admin tiesības un kādas tiesības tieši.

Pēdējā laikā aizvien biežāk un biežāk nākas redzēt kā admini uzvedas tā kā manuprāt viņi nedrīkstētu darīt!

kā privātajā smilkšu kastē... admin tiesības ir paredzētas kārtības ievešanai, nevis sava ego apmierināšanai!

Par Slap opciju.... Es uzskatu ka šo opciju visiem adminiem vajadzētu atņemt.. ja serverī nedrīkst kempot, tad uzliekat laika ierobežojumu cik ilgi vienā vietā var atrasties... nevis tā ka adminam paliek garlaicīgi gaidīt raunda beigas tad tik ieslepo pretinieka komandas spēlētājus.... ir redzēti vairāki gadījumi kadkāds no Admina pretiniekiem tiek ieslepots brīdī kad tuvojas savējie...

TĀ NAV GODĪGA, VIENLĪDZĪGA SPĒLE!

Par Gagošanu! Saprotu ka ir reizes kad vajag kādu nogagot ja sāk lamāties utt... bet tad to vajag darīt korekti... nevis paši tā ka viena komanda otrus saukā pa noobiem bet kad kautko pasaka viņiem pretī tad uzreiz ir Gag... Ar kādām tiesībām kāds citu var saukāt par Noobu tikai tāpēc ka tas cits spēlē sliktāk... visi nav atsēdējuši entās stundas spēlējot un trennējoties, vai arī visiem tik labi nepadodas...

tādā gadījumā gandrīz 90% admini ir noobi salīdzinājumā ar mani tajā nozarē kurā es strādāju...

Admins citus vispār nedrīkst saukt par noobiem... viņš tur ir kārtības ieviešanai nevis citu apsaukāšanai.. un ja kāds no admina komandas sauc par noobiem tad arī tos vajag gagot...!!!

tāpat kurš pārbauda vai admini nespēlē ar čītiem...? Ir zināmi konkrēti gadījumi (nezinu vai vēl jo projām ir admin tiesības) kad admins ir čīteris... Protams labi iemācījies šo faktu slēpt bet ir čīteris....

Un tādi (starp pārējiem spēlētājiem) ir padaudz.... protams pierādīt viņiem neko nevar...

šis gan nebūs attiecībā uz adminiem, bet lai nebūtu jauns topic jātaisa...

spēlē vajag AWP ierobežojumu uzlikt uz piemēram 2 AWP uz komandu... jo galīgi vairs nav interesanti ja no 10 vienas komanda sspēlētājiem 8 staigā ar AWP...!!!! Un NĒ... Es negirbu arī pirkt AWP... es gribu spēlēt normālu spēli...

Link to comment
Share on other sites

Neesmu labu laiku bijis serverii un nezinu, kas tur tagad kaa notiek, bet ar runaashanu vien buus par maz! Ja ir speeleetaaji, kam admina riiciiba serverii liekas nekorekta tad laipni luugti rakstiit suudziibu, kuraa tiks pievienots demo un mees ar prieku to izskatiisim! Peec idejas, es uzskatu, ka admins ir jauzskata kaa autoritaate un dirst vinjam virsuu nav veelams, jo vinjam pietiek darba serverii uztorot to peec iespeejas labaaku! Kaa jau teicu, ja ir admins, kas dara kaut ko ne taa, tad rakstiet! Normas mums ir zinaamas un ja kaadu vajadzees iegrozhot tad to arii dariisim!

Awp ir ierocis ar kuru ir jamaak shaut, tapeec neuzskatu, ka ir nepiecieshamiiba peec kaut kaada restrikshena! Botganam gan taadu vareetu uzlikt :)

Link to comment
Share on other sites

admins ir jauzskata kaa autoritaate un dirst vinjam virsuu nav veelams, jo vinjam pietiek darba serverii uztorot to peec iespeejas labaaku!

Awp ir ierocis ar kuru ir jamaak shaut, tapeec neuzskatu, ka ir nepiecieshamiiba peec kaut kaada restrikshena! Botganam gan taadu vareetu uzlikt :)

+1

un es gribu lai dd2 tiktu izņemts no mapcikla... busim reali, ja seko līdzi noteikumiem, tad nav problēmu..

slapošana - ir pilnigi normala lieta, ja tu viens žurko un nepildi misiju, pie nosacījuma ka pretinieka komandā nav vairāk par 5 dzīviem spēlētājiem..

pluginu diezvai worms liks, jo tas nav DM serveris kam tas ir paredzēts, to nevar tik elementāri norobežot..

gags - palaidi muti pirmais - pats vainīgs! visus vienlaicīgi nočekot nav iespējams, tieši tāpat kā ar TeamFlash...

Link to comment
Share on other sites

Nu lol, viņš tur uzrakstija konkrētu sūdu.

Otrā rindkopa, cmoon. Kāds vel laiks? Ja sēž konstanti vienā vietā, nepilda objective - slapo.

Trešā rindkopa. lol, es visu laiku gāgoju nost krānus, kas nemāk pievaldīt muti, nafig man jālasa k-kāds bulšits, ja grib to darīt lai iet uz čatu.

Viss pārējais ir totāla raudāšana par neko, nesaprotu kam vispār ir domāta šī sūdzība. Vispār ir kāds par ko konkrēti raud?

Un tas awp arī ir šits, man nekad nava maisijis tas stroķis. Pats nekad nespēlēju ar awp, bet nošaut kādu, kas spēlē ar awp arī nava problēmas. Tas pats attiecas arī uz botgunu.

Link to comment
Share on other sites

topika autoram - internetserious.jpg

jonathan - come on, šis ir kārtējais duraks, kas bļaustās "admini čīteri". Pats visticamāk nejēdz ne cik spēlēt un mētājas ar apvainojumiem, kurus (kāds pārseigums) nevar pierādīt ne ar vienu demo failu, ne ar ko. Visas viņa sūdzības ir maza nūbika brēcieni. Nevajag slapu nevienam, kāaa tad, visiem patīk gaidīt ja viens T sēž bāzē aztecā.

Link to comment
Share on other sites

Es nevienā brīdī neteicu ka es nebiju pelnījis gagu... Es teicu lai gago tad visus... Protams ir forši izņemt no konteksta vienas puses runāto un nepielikt pretī kādēļ tas ir taikts...

ForesT kāpēc tad tu nenogagoji arī UNNAMED par to ka viņš visu laiku CT par noobiem saukāja..?

to macho - Nu tad aizej viņu un nošauj ja viņš tur sēž... Stāsts nav par tādiem gadījumiem... bet tādiem kad kādā no komandām ir palikuši viens vai divi cilvēki kas lēnām pārvietojas lai neceltu troksni tiek ieslepoti lai ātrāk kustās... nemaz nerunāsim kad pēdējo spēlētāju pirms raunda beigām ja viņam nav iespējas izpildīt misiju vienārši noslayo...! kas tas ir par līmeni..?

Es nerunāju par kādiem konkrētiem gadījumiem bet par vispārējo līmeni serverī... Bērnudārzs un diršanās kalngals... tas ka man reizi pa reizei nervi neiztur un es kādu nolamāju ir tikai tā bērnudārza dēļ kas tur notiek....

Link to comment
Share on other sites

ForesT kāpēc tad tu nenogagoji arī UNNAMED par to ka viņš visu laiku CT par noobiem saukāja..?

to macho - Nu tad aizej viņu un nošauj ja viņš tur sēž... Stāsts nav par tādiem gadījumiem... bet tādiem kad kādā no komandām ir palikuši viens vai divi cilvēki kas lēnām pārvietojas lai neceltu troksni tiek ieslepoti lai ātrāk kustās... nemaz nerunāsim kad pēdējo spēlētāju pirms raunda beigām ja viņam nav iespējas izpildīt misiju vienārši noslayo...! kas tas ir par līmeni..?

Es nerunāju par kādiem konkrētiem gadījumiem bet par vispārējo līmeni serverī... Bērnudārzs un diršanās kalngals... tas ka man reizi pa reizei nervi neiztur un es kādu nolamāju ir tikai tā bērnudārza dēļ kas tur notiek....

Nu par kkadu tur noobu ja sauc es arī negagoju nevienu, nekāds jau tur lamuvards nav.

Tu paskaties pats ko tu čatā esi sarakstījis un tad tikai runā par bērnudārzu..

Link to comment
Share on other sites

par slay'u vari nečīkstēt, pats tiko izceli no konteksta gadijumus, tie cilveki vairākkārt (nu protams nejau vienā kartē vien) izcēlušies ar lielisku kempošanu..

jajau c0l.- tā pieprasa tad atzišos speleju ar aimu, alfa mani uzķēra, rekur demo

http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2010-10-...15-de_aztec.zip

:superlol:

edit: ja pavēro chatu, tad apmēram ap 5 raundu vai līdzigi, var manīt vienu konkrētu tekstu no Phoenix :)

2010-10-15 14:22:30 EU TAS TUR NAV ČĪTERIS?.

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā aizvien biežāk un biežāk nākas redzēt kā admini uzvedas tā kā manuprāt viņi nedrīkstētu darīt!

kā privātajā smilkšu kastē... admin tiesības ir paredzētas kārtības ievešanai, nevis sava ego apmierināšanai!

Par Slap opciju.... Es uzskatu ka šo opciju visiem adminiem vajadzētu atņemt.. ja serverī nedrīkst kempot, tad uzliekat laika ierobežojumu cik ilgi vienā vietā var atrasties... nevis tā ka adminam paliek garlaicīgi gaidīt raunda beigas tad tik ieslepo pretinieka komandas spēlētājus.... ir redzēti vairāki gadījumi kadkāds no Admina pretiniekiem tiek ieslepots brīdī kad tuvojas savējie...

TĀ NAV GODĪGA, VIENLĪDZĪGA SPĒLE!

Par Gagošanu! Saprotu ka ir reizes kad vajag kādu nogagot ja sāk lamāties utt... bet tad to vajag darīt korekti... nevis paši tā ka viena komanda otrus saukā pa noobiem bet kad kautko pasaka viņiem pretī tad uzreiz ir Gag... Ar kādām tiesībām kāds citu var saukāt par Noobu tikai tāpēc ka tas cits spēlē sliktāk... visi nav atsēdējuši entās stundas spēlējot un trennējoties, vai arī visiem tik labi nepadodas...

tādā gadījumā gandrīz 90% admini ir noobi salīdzinājumā ar mani tajā nozarē kurā es strādāju...

Admins citus vispār nedrīkst saukt par noobiem... viņš tur ir kārtības ieviešanai nevis citu apsaukāšanai.. un ja kāds no admina komandas sauc par noobiem tad arī tos vajag gagot...!!!

Esli admini na4nut stavitj gag vsem kak nado tak vesj server budet mol4atj,tAK 4to ludwe popovadu gag promol4atj ,tak kak,estj takie proiznawenija 4erez probel lo..h ti noob,nu i vsjakoe takoe na primer kazdij vtoroj govarit bl...ja predurok,ne kotorie slova mozet bitj i ne rugateljnie nu oskorbljajut li4nostj 4eloveka,eto tak na zametku!!!

tāpat kurš pārbauda vai admini nespēlē ar čītiem...? Ir zināmi konkrēti gadījumi (nezinu vai vēl jo projām ir admin tiesības) kad admins ir čīteris... Protams labi iemācījies šo faktu slēpt bet ir čīteris....

Un tādi (starp pārējiem spēlētājiem) ir padaudz.... protams pierādīt viņiem neko nevar...

šis gan nebūs attiecībā uz adminiem, bet lai nebūtu jauns topic jātaisa...

spēlē vajag AWP ierobežojumu uzlikt uz piemēram 2 AWP uz komandu... jo galīgi vairs nav interesanti ja no 10 vienas komanda sspēlētājiem 8 staigā ar AWP...!!!! Un NĒ... Es negirbu arī pirkt AWP... es gribu spēlēt normālu spēli...

Link to comment
Share on other sites

tādā gadījumā gandrīz 90% admini ir noobi salīdzinājumā ar mani tajā nozarē kurā es strādāju...

Admins citus vispār nedrīkst saukt par noobiem... viņš tur ir kārtības ieviešanai nevis citu apsaukāšanai.. un ja kāds no admina komandas sauc par noobiem tad arī tos vajag gagot...!!!

ForesT kāpēc tad tu nenogagoji arī UNNAMED par to ka viņš visu laiku CT par noobiem saukāja..?

:lolza: pieaudzis cilvēks, lasot nu pagalam neizskatās.

džonij un kāda vel botganu izslēgšana? nuke un aztec bez viņiem pubā ir nespēlējamas mapes, savādāk nevar wallbangot efektīvi.

Link to comment
Share on other sites

ej palasi ko vards noob vispar nozimē un tad ver muti valja!

"Noob" definīcijas angļu valodā:

    * Newbie is a slang term for a newcomer to an Internet activity, for example online gaming. It can also be used to indicate an individual inexperienced in any other activity. It can have derogatory connotations, but is also often used for descriptive purposes only, without a value judgment.
      en.wikipedia.org/wiki/Noob

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...