Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Es pagaidīšu kamēr cenas kritīsies, lol. Nu nafig tagad ir tik daudz cepuru, reāli jau zajebal. Drīz varēs vēl drēbes ar mainīt (neskaitu skauta zekes).

Honchos headgear izskatās prosto āsom.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Bļā, tas tf2 dev team varētu taisīt jaunas kartes, modus, meet the ...., ieročus, bet nē!

Varu saderēt, tās cepures taizemē, kādā pamestā fabrikā, vergojoši bērni programmisti veido

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Bļā, tas tf2 dev team varētu taisīt jaunas kartes, modus, meet the ...., ieročus, bet nē!

Varu saderēt, tās cepures taizemē, kādā pamestā fabrikā, vergojoši bērni programmisti veido

+1, es ar domāju, kāpēc nav jaunu karšu pakas.

Link to comment
Share on other sites

Pārdodu Unusual Hard counter ar degošām(sarkanām) liesmām pret 1 Maxs Head + 3 earbudiem vismaz.

http://www.tf2items.com/id/promotional

ej citur lohus meklē ok? :D :D :D prosta par to sūdu neviens tev nedos maksi un 3 austiņas.

Viņš speciāli ierakstīja šeit, jo domā, ka MOZ paņems no tā bomža, pa tik dārgi.. GL :superlol:

Edited by hwanftw
Link to comment
Share on other sites

pateikšu godīgi unusuali vispār nepatīk, nu labi flies unusuali vel man patīk, pārēji liekas vnk bezjēdzīgi! bet nu ja gribētu, tad paņemtu jau sen kādu, un tas noteikti nebūtu hard counter, jo tas hats vnk smagi sūkā :D

or just scam? ;/

or just money!

tryno es tev te nejiesaku rakstīt, jo var teikt vienīgajam kuram te ir apmēram tik daudz ir mo3.

vel apinim ir daudz kā visa :)

Edited by _Mo3_
Link to comment
Share on other sites

Pārdodu Unusual Hard counter ar degošām(sarkanām) liesmām pret 1 Maxs Head + 3 earbudiem vismaz.

http://www.tf2items.com/id/promotional

no sūda centies izspiest 2x vairāk? :) aptuvenā cena 4 budi

vel apinim ir daudz kā visa :)

nu ir kādi 3 bili palikuši un manas mīļākās v.cepures katrai klasei. Apnika treidoties un visu pārdevu, pārāk daudz laiks aiziet tam visam.

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...