Jump to content
GIGN Forum

Trade Topiks


Čaks Kulakovs
 Share

Recommended Posts

Šitas dreamlv ir mazs appisējs, derētu viņu izbanot.

kādā sakarā? Par to ka nenopirku tavu Geniue? Varbūt derētu izbanot tevi? Ir pierādijumi ka es kautko appišu? Katrs tev tagad uz nahaļavu ir appisējs?

Edited by dreamlv.
Link to comment
Share on other sites

divi gaiļi uz vienas sētas.... Ar to es arī visu pateicu, anyway, man nevajag pierādīt, to , ka tu esi pretīgs krāpnieks, visus projekts saki, ka pārdod steamu'us pa lēto, viņi tev atsūt naudu un pēc laika steams pazūd..... Labi tas tā, vienkārši brīdinu visus , lai zin.. Ā un btw pa tēmu, tavs sūda knots neko nemaksā :thumbsup::whistling:

Link to comment
Share on other sites

divi gaiļi uz vienas sētas.... Ar to es arī visu pateicu, anyway, man nevajag pierādīt, to , ka tu esi pretīgs krāpnieks, visus projekts saki, ka pārdod steamu'us pa lēto, viņi tev atsūt naudu un pēc laika steams pazūd..... Labi tas tā, vienkārši brīdinu visus , lai zin.. Ā un btw pa tēmu, tavs sūda knots neko nemaksā :thumbsup::whistling:

iedod kaut vienu projektu kur es mēģinu pārdot steamu. Gaidu gaili :*

Link to comment
Share on other sites

vai tik tas dreamlv arī nebija, tas gudrītis, kurš mani uz bilu gribēja noskamot, tik vot skrīnam, ko viņš man atsūtija, kā pierādījumu, šis aizmirsa noņemt info, par to, ka šis viņu šopā taisījis, tur viņš normāli nofeilojās! pseidonīms ar normāls bija izvēlēts - Egils :D

Edited by _Mo3_
Link to comment
Share on other sites

Šitais gadijumā nav tas čalis , kas steamā visus aicina un grib pirkt cepures pa Ls? Ja tas ir tas , tad viņš ir klauns , jo uzprasīt skype, lai nopirktu cepuri nevajadzētu + vēl meģināt nopirkt billu pa 10 Ls būtu nereāli.

Link to comment
Share on other sites

Piemērs.. Tas esi tu, viss tika uzzināts, ar kkādiem 4-5 accountiem mēģināji appist.

spied te.

Tagad visi kuri mēģinās pārdot steam būšu es? :D:D:D:D:D Tas ka es sēžu pick forumā nenozīmē ka es visur pārdodu steam :D:D:D tas tikpatlabi esi tu :D:D:D nožēlojami

vai tik tas dreamlv arī nebija, tas gudrītis, kurš mani uz bilu gribēja noskamot, tik vot skrīnam, ko viņš man atsūtija, kā pierādījumu, šis aizmirsa noņemt info, par to, ka šis viņu šopā taisījis, tur viņš normāli nofeilojās! pseidonīms ar normāls bija izvēlēts - Egils :D

amm ko?

Link to comment
Share on other sites

vai tik tas dreamlv arī nebija, tas gudrītis, kurš mani uz bilu gribēja noskamot, tik vot skrīnam, ko viņš man atsūtija, kā pierādījumu, šis aizmirsa noņemt info, par to, ka šis viņu šopā taisījis, tur viņš normāli nofeilojās! pseidonīms ar normāls bija izvēlēts - Egils :D

ir, ir tas pats :) nesen bills hatu noscamoja, esmu pārāk slinks, lai rakstītu kko supportam. Otra akaunta (uz kura tf2 kapā) steam id: STEAM_0:0:33070521, bp: http://www.tf2items.com/profiles/76561198026406770

vienīgais, ko kāds varētu izdarīt ir pateikt man, kur viņš dzīvo ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ja supply vakar mani uzaicinaja un gribeja pirkt visu kas man atrodas, bet biju gudraks pateicu 30 ls un vins pazuda.

Un nesmu nekads daunis es sezu cita tirgu tapec neko nesakat par mani :D.

Edit. Pamaniju ists skam profils vinam viss ir private.

Edited by Kalis
Link to comment
Share on other sites

ir, ir tas pats :) nesen bills hatu noscamoja, esmu pārāk slinks, lai rakstītu kko supportam. Otra akaunta (uz kura tf2 kapā) steam id: STEAM_0:0:33070521, bp: http://www.tf2items.com/profiles/76561198026406770

vienīgais, ko kāds varētu izdarīt ir pateikt man, kur viņš dzīvo ^_^

apini, ko tad tu tā? tu tak treideris ar stāžu un uz tādu uzrāvies :)

Link to comment
Share on other sites

apini, ko tad tu tā? tu tak treideris ar stāžu un uz tādu uzrāvies :)

aj, tas ir bills hat's, bija poh.. Tomēr likās latvietis, bet izrādās čmo :)

nafig viņu neizbano no foruma

Edited by ap1n1s
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...