Jump to content
GIGN Forum

Blogs


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Es noteikti skatītos :D

Es par kept'a ideju, saņemies goodmen, vajag video :D

Jēdziens - video ir ļoti plašs.. Tas nenozīmē, ka viņam tur obligāti ir jārāda savs deguns vai kāda cita ķermeņa daļa, tam nav jābūt dzīvam. Tur var būt, kaut vai Paintā, sazīmēti materiāli, salikti kopā un lai viņa domu izteiktu nevis vienkāršā tekstā, ar melniem burtiem uz balta vai kāda cita baigi stilīga fona uzrakstīts penteris...

Viens piemērs. Kaut kad, kādu laiku atpakaļ, viens tipiņš taisīja Paintā un uz video uztaisīja no grāmatām sižetus une s varu derēt, ka daudzi skolēni (tai skaita arī es, yes, yes) to noskatoties kļuva gudrāki un izmantoja šādu haļava, nevis meklējot gūūglē tos kontekstus..

Lab anyway, nav jau mana darīšana, vnk tas bija pēc savas pieredzes ar video blogiem.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Bleee ,tad man reali vajag, operatoru,ar to filmeshanu bus taa smagneji! Okej ritaa piemeram, man BOLES vakars :) Bleee taa bljoda izskataas naidiiga,vel jau shampis un ledus :) Es pameigjinaju mazu piliiti pameigjinaat,doooh JUMTS uzreiz sakusteejaaas :) Tas buus naidiigs pasakums! Fottkas ofic samochishu ar lielo GooD`MeN BOLES katlu :DD

P.s. arii man p1rmaa ideja bija dabutu ko lidzigu Twitterim kur iechillot un tur arii man kads var iechillot,bet deretu kur varetu fochenes likt un video,bet to laikam Twitterii neizdariit :( nee nu bezjegaa likt debiilus pixashanas VIDEO arii neredzu jeegu,,jo diez vai kadam patiktu,bet nu kur es galigaa pipelee,kaut ko meigjinu sashtellet,butu JUMS jautri,bet taads jau sen neesmu bijis! Varu pixaat,nokjeru komu,ierubas auto pilots un sjo! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...