Jump to content
GIGN Forum

Sveiciens No Gerikz Ar Dāvanu


priveegerik
 Share

Recommended Posts

Tātad man vakar apriebās tie draudi kurus dzirdu skype katru dienu un stulbie jautājumi vai man nav bail iet uz skolu :D WTF loļi :D

Krč pa cik deļ dažiem stulbeņiem klīst manis veidotas gamex source pa netu tad nu pats viņu ielikšu ar visām datubāzēm.

a tiem visiem kas man sola kājas salaust,nosist u.t.t tad es veljoprojam gaidu.

LVHOSTING - jūs kkā ilgi mani meklejat man pat uz telefonu zvana un stāsta ka jus mani meklējat.

jūs esat reali 0 un jūsu hostings smird jo serveri kad ir pilni lago (to saku ne tikai es bet daudzi)

citiem pat skype teskta stav "To kas kodēja GameX weblapu nositīšu".

laikam skaudība pa d*rsu lien ārā

vakardienas čalīts okalv_ (tas ir viņa skype niks )

man teica ka mani jau drīz uz skolu nāks apciemot :D

un tad man piedāvaja satikties es kka nesaprotu loģiku man grib pa purnu iedot kapec vel man kko butu jabrauc ja jau grib iedot tad jau jums jabrauc tur kur es saku.

Gari nerakstīšu sīkaku info par mājaslapu var prasīt man skype ( gw-gerik )

Weblapa (PHP,PSD,MYSQL) - Šeit

Majaslapa izskatās šādi - Links

Ar cieņu GeRik

P.S Sveiciens visiem kas grib man iedot pa galvu un es gaidu jus uz teju un cepumiem ;)

P.S Sveiciens ari visiem kas ar mani ir veiksmigi sastradajushies ;)

Link to comment
Share on other sites

Viss ir pa visam vienkārši.

Ir čigāns (vairāki) kam pieder SIA "bla bla bla" , kas izdomāja vienkārši atrast kādu cilvēku un sasist (dažiem tādas tieksmes ir), tāpēc no bailēm ka viņu ne tikai sasitīs, bet atņems web, viņš to labāk sadaļās visiem lai čigānam nav ko ņemt.

Un protams viņš gaida palīdzību no GIGN.lv

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Tātad man vakar apriebās tie draudi kurus dzirdu skype katru dienu (jo man patīk katru dienu sarunāties caur skype ar cilvēkiem, kas man draud) un stulbie jautājumi vai man nav bail iet uz skolu (jo manai skolai drūp sienas apmetums, kas ir dzīvībai bīstami) WTF loļi (es taču neesmu nekāds mazais piena puika, es VEIDOJU SOURCE!!)

Krč (tā konkrēti sākšu pa punktiem skaitīt) pa cik deļ dažiem stulbeņiem (kas nemāk VEIDOT SOURCE kā es) klīst manis veidotas (VEIDOTAIS) gamex source (SOURCE, kas tagad klīst apkārt) pa netu tad nu pats viņu ielikšu ar visām datubāzēm (arī ar tām, kuras vecāki man aizliedza apskatīt).

a tiem visiem kas man sola kājas salaust,nosist u.t.t tad es veljoprojam gaidu (uz tiem, kas sola man naudu par manis VEIDOTO SOURCE, kas tagad klīst apkārt, es nemaz negaidu!).

LVHOSTING - jūs kkā ilgi mani meklejat man pat uz telefonu zvana un stāsta ka jus mani meklējat (es gan īsti nesapratu, kā jūs atradāt manu telefona numuru).

jūs esat reali 0 (jo manis VEIDOTAIS SOURCE klīst apkārt pats no sevis un manu telefona numuru jums noteikti iedeva mana mamma) un jūsu hostings smird (es iegāju divreiz, un nepatīkami oda, tā kā pēc zivīm, kad mamma viņas cep blakus virtuvē) jo serveri kad ir pilni lago (to saku ne tikai es bet daudzi (divi mani vecie draugi un Žanis)

citiem pat skype teskta stav "To kas kodēja GameX weblapu nositīšu".

laikam skaudība pa d*rsu lien ārā (man patīk meklēt jaunus draugus internetā, kam tekstā stāv)

vakardienas čalīts okalv_ (tas ir viņa skype niks (un viņš ir viens no maniem jaunajiem draugiem))

man teica ka mani jau drīz uz skolu nāks apciemot

un tad man piedāvaja satikties es kka nesaprotu loģiku man grib pa purnu iedot kapec vel man kko butu jabrauc ja jau grib iedot tad jau jums jabrauc tur kur es saku (jo es taču VEIDOJU to SOURCE!!).

Gari nerakstīšu (tā tikai īsi pa punktiem) sīkaku info par mājaslapu var prasīt man skype ( gw-gerik ) (jo es meklēju jaunus draugus, daudz)

Weblapa (PHP,PSD,MYSQL) - Šeit

Majaslapa izskatās šādi - Links

Ar cieņu GeRik

P.S Sveiciens visiem kas grib man iedot pa galvu un es gaidu jus uz teju un cepumiem

P.S Sveiciens ari visiem kas ar mani ir veiksmigi sastradajushies ( ai, nu es to p.s. atstāju, lai izskatās, ka man jau ir daudz draugu)

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

(jo man patīk katru dienu sarunāties caur skype ar cilvēkiem, kas man draud) un stulbie jautājumi vai man nav bail iet uz skolu (jo manai skolai drūp sienas apmetums, kas ir dzīvībai bīstami) WTF loļi (es taču neesmu nekāds mazais piena puika, es VEIDOJU SOURCE!!)

Krč (tā konkrēti sākšu pa punktiem skaitīt) pa cik deļ dažiem stulbeņiem (kas nemāk VEIDOT SOURCE kā es) klīst manis veidotas (VEIDOTAIS) gamex source (SOURCE, kas tagad klīst apkārt) pa netu tad nu pats viņu ielikšu ar visām datubāzēm (arī ar tām, kuras vecāki man aizliedza apskatīt).

a tiem visiem kas man sola kājas salaust,nosist u.t.t tad es veljoprojam gaidu (uz tiem, kas sola man naudu par manis VEIDOTO SOURCE, kas tagad klīst apkārt, es nemaz negaidu!).

LVHOSTING - jūs kkā ilgi mani meklejat man pat uz telefonu zvana un stāsta ka jus mani meklējat (es gan īsti nesapratu, kā jūs atradāt manu telefona numuru).

jūs esat reali 0 (jo manis VEIDOTAIS SOURCE klīst apkārt pats no sevis un manu telefona numuru jums noteikti iedeva mana mamma) un jūsu hostings smird (es iegāju divreiz, un nepatīkami oda, tā kā pēc zivīm, kad mamma viņas cep blakus virtuvē) jo serveri kad ir pilni lago (to saku ne tikai es bet daudzi (divi mani vecie draugi un Žanis)

citiem pat skype teskta stav "To kas kodēja GameX weblapu nositīšu".

laikam skaudība pa d*rsu lien ārā (man patīk meklēt jaunus draugus internetā, kam tekstā stāv)

vakardienas čalīts okalv_ (tas ir viņa skype niks (un viņš ir viens no maniem jaunajiem draugiem))

man teica ka mani jau drīz uz skolu nāks apciemot

un tad man piedāvaja satikties es kka nesaprotu loģiku man grib pa purnu iedot kapec vel man kko butu jabrauc ja jau grib iedot tad jau jums jabrauc tur kur es saku (jo es taču VEIDOJU to SOURCE!!).

Gari nerakstīšu (tā tikai īsi pa punktiem) sīkaku info par mājaslapu var prasīt man skype ( gw-gerik ) (jo es meklēju jaunus draugus, daudz)

Weblapa (PHP,PSD,MYSQL) - Šeit

Majaslapa izskatās šādi - Links

Ar cieņu GeRik

P.S Sveiciens visiem kas grib man iedot pa galvu un es gaidu jus uz teju un cepumiem

P.S Sveiciens ari visiem kas ar mani ir veiksmigi sastradajushies ( ai, nu es to p.s. atstāju, lai izskatās, ka man jau ir daudz draugu)

Apsveicu tavs virtualais penis palika garāks :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Ok, cik nu esmu iedziļinājies tad ir tā:

Čalis uztaisīja web lapu (izskatās jau tāda tīri normāla). Tad kāds cits viņu uzlauza, nozaga, konfiscēja un mēģina tagad uzsist gaisā citiem džekiem. A vot šitas džeks dod visiem pa brīvu tagad viņu.

Vai nu es esmu sapisies pats sevī, vai nu arī Outlawz posts visu izsaka.

Vienīgais par to sišanu gan neko nesapratu...

btw - need 2 check out the mighty 'code' of the page lol

Link to comment
Share on other sites

Ok, tagad es saprotu nedaudz vairāk par neko, bet tik un tā - tikai nedaudz vairāk - cik es sapratu tu uztaisīji kaut kādu webu, kuru no tevis gribēja par brīvu dabūt un kad tu nedevi, tad solīja tev pa muti?

Eta kak? Man šķita, ka dzīvē lietas tā gluži nenotiek.

Link to comment
Share on other sites

Eta kak? Man šķita, ka dzīvē lietas tā gluži nenotiek.

Nu vot tieši tā tikai tad kad tika palaists webs interneta un man sākara rakstīt ka webs klīst pa netu viens otram pardod u.t.t visi saka rakstit ka nositis mani u.t.t :D un tad izdomaju ielikt vinju šeit jo te ir pietiekami daudz cilveki kam viņš noderes un kam vinju noteikti taisiisies pardot

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...