Jump to content
GIGN Forum

Cs:s Rozā Suņuks Acc.


Little
 Share

Recommended Posts

Sveiki Gign admīni.

Info par mani:

Mani sauc Vitālijs B. Esmu 17 gadus jauns jaunēklis. 24/7 uzturos Daugavpilī un tur arī mācos.

Nodarbojos ar sportu: vieglatlētiku (Skriešanu) un vēl Street trainig. Esmu viens no tiem cilvekiem, kas nelieto Alhokolu un tabakas izstrādājumus. (Zinu varbūt izklausās dīvaini) Bet tas nenozīmē, ka nepatīk labi atpūsties ar draugiem vai aiziet uz kādu normālu party. Es pēc rakstura esmu: jautrs, neņemu prāta liekas lietas.

Cs:s pieredze:

Neiešu borēt ausis un melot. Es Cs:s sāku spēlēt 4 mēnešus atpakaļ un šo mēnesi spēlēju Gign. Aizrāva: grafika, skaņas effekti un pati atmosfēra Gign serverī. Neesmu ne prasijis citur Acc, ne arī interesējies. Cik noprotat, tad uzreiz pateikšu ar Cs:s Acc neesmu nereizi darbojies un pieredzes nav. Cik noprotu, tad neka īpaši neatšķirās no Cs 1.6 Amx komandam, tas man ir labi zināmas. Bet info par komandām jau sameklēju un palasiju par viņam.

Komandas:

Ban, slap, slay, kick ar šīm četrām komandām man pietiek.

Admīni, kas mani var rekomendēt:

Spec_Alfa

AinCiz

Forest

Gucci

Col

Bot^a

Stati:

http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=...mp;player=10581

Reģistrēts nick`s.

Ar cieņu Vitālijs (Rozā Suņuks)

Edited by Little
Link to comment
Share on other sites

Tu man rekomendāciju neesi prasījis, un raksti, ka rekomendēšu?

Tagad nezinu ko domāt, šauj jau labi, kā cilvēks arī normāls, un +1 no manis par to, ka dzīvo Daugavpilī, bet runā latviski.

Īsti nezinu, rekomendēt vai nē.

Btw, Tu gadījumā jau reiz nerakstīji pieteikumu? Varbūt vari paskaidrot, kas ir mainījies pa šo laiku? :)

Link to comment
Share on other sites

Es padomāju par to, ka tā būs uzmākšanās, lai ieliktu REC utt. tāpēc nevienam nejautāju. Es nedomāju. ka man jāskrien visiem pakaļ un, tas jāprasa?! Vai tad tā nav? Nedomāju, ka visi, kas raksta pieteikumu iet jautā vai viņu rekumendēs, tā būtu uzmākšanās un mazliet stulbi.

Es pierakstiju admīnus, kuri mani redzējuši spēlējot. Tas ir slikti?!

Mainijies:

Nospēlētais laiks lielāks.

Tautai vairāk pazīstams.

Reportu daudz vairāk, cik bija iepriekš.

Reģistrēts nick`s

Piedot, bet es neesmu tik uzbāzīks. Es jau minēju, es jūs ierakstīju, jo zinat kā spēlēju.

Edited by Little
Link to comment
Share on other sites

Es pierakstiju admīnus, kuri mani redzējuši spēlējot. Tas ir slikti?!

Mainijies:

Nospēlētais laiks lielāks.

Tautai vairāk pazīstams.

Reportu daudz vairāk, cik bija iepriekš.

Reģistrēts nick`s

Piedot, bet es neesmu tik uzbāzīks. Es jau minēju, es jūs ierakstīju, jo zinat kā spēlēju.

Nav jau tik grūti ieiet forumā un uzrakstīt katram privēto vēstuli, bet nu labi, stāsts nav par to.

Es sliecos vairāk kā uz neitrālu, mazliet skeptisku viedokli. Iepriekš teikto pamatoju ar to, ka patreiz, cik esmu novērojis, CS:s serverim nav problēmu ar adminu online būšanu. Protams, nebūs, manuprāt, nekad, kad 24/7 būs kāds admins online. Un šobrīd dienas karstākajos spēlētāju aktivitātes brīžos vienmēr atrodas viens,divi vai pat trīs admini online.

Protams, šauj labi, redz arī daudz, sāk palikt aktīvāks forumā, bet nu šī brīža situācija liek par sevi manīt, ka patreiz viss ir normas robežās.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...