Jump to content
GIGN Forum

4e Za Bezpredel


pokor
 Share

Recommended Posts

admin }I{yk !

koro4e rasskazivaju:

de_nuke vremja 19:50 gde-to. Stoju na kri6e vremja do konca raunda 1min 30 sek na4al menja slapatj. V sledu6em raunde ja emu pi6u za4em slapae6 kloun na vremja posmotri,on na4anaet matom na menja i delaet slay...sled raund ja emu skazal paru laskovih opjatj slay...potom pi6et tipo last warning,tipo kiknet...nu eto ne bespredel ? ja zahotel ego kiknutj za bespredel da u nego takoj nik zamudrenij 4to ne polu4alosj kiknutj i ne4aeno kiknul ego soklanovca.

Link to comment
Share on other sites

zhuks taads nazis biggrin.gif sodien ar nukee visi seezh uz jumta un laikam pats zhuks ar biggrin.gif un tikai 2 vai 3 iet kauzties smile.gif protams, ct visus normali minutes laika izniidee un visi mirst. un taa pirmos kaadus 4 raundus. tad zhuka galva pamozhas un par vienkarshu tupeeshanu vienatne uz jumtiem noslayo chupaku, paslapo. nu labs, kapec tad neaiztiki visas zhurkas, ko?

Link to comment
Share on other sites

worm es iegaju serveri kad bija zuk (tas bija pec sita posta ap kadiem 21 or smth) un nu Koshka tur izcelas mazliet ar saviem baltajiem tekstiem 18.gif) es samejo slap, bet Zhuk uzreiz vinu kick. Nu man liekas, ka tas nebija labi divu iemeslu delj:

1. Nevajadzeja jaukties cita admina lietaas

2. man tadas aizdomas, ka Koshka dabuja xk pat nepabridinats smile.gif

Nu ir tas kakis tads, bet nu nerviem ari jabut.

Respect ZHUK par to, ka vins sen spele, un spele vins ok un ari nemaisas un nu karo4 dara visu ok. Bet kaa adminam vinam manuprat nervi pa svakiem. Ok es nezinu kaa ar manejiem, bet sudzibu nav bijis.

aaa un pokor - no offence, bet gign public server nav clan.lv public server. Feel the difference and be one.

Link to comment
Share on other sites

Kakjis rullee smile.gif

bet zhuks izceljaas citreiz ar savaam praata speejaam ... un arii mats iet citreiz nepajokam smile.gif bet tas taa - shajaa gadiijumaa ... es saprastu ja buutu peedeejaa minuute + bumba buutu kaut kur nezheeliigi ielenkta , bet ja ir kaa pokor saka , un cik zinaams - iipasha zhurka nekad nav bijis ...

gvz ... suudziiba ir un paliek suudziiba, bet vai kaa pamats lai ko atnjemtu :/ shaubos ... kam negadaas ...

Link to comment
Share on other sites

gribeju jau iet gulet, bet tad saaka skaneet Mighty 44 gabals Myghty 44 smile.gif pietam originalais ekstendotais !!!!

nu nez es shodien taa viegli pabraucu virsuu vabolei, bet shis neko nedarija... tas ka koshkers ar saviem tekstiem var nokaitinat citus ir normala paradiba, es ari vinjam esmu vienu otru kicku ieskjiebis...

lai gan man patiesiibaa piedirst, neaizstqavu zhuku, varat vinju nodiiraat...

Link to comment
Share on other sites

visi tachu atceras, kaa gordonu aizveda uz mezhu melna bembera bagaazhniekaa, un vinsh tur taa arii palika kaa viens no tiem tuukstoshiem siiko, kas uzdroshinaajaas netaa bruukjeet muti..? ko? shitaas lietas tachu vienmeer paliks atminjaa.

Link to comment
Share on other sites

visi tachu atceras, kaa gordonu aizveda uz mezhu melna bembera bagaazhniekaa, un vinsh tur taa arii palika kaa viens no tiem tuukstoshiem siiko, kas uzdroshinaajaas netaa bruukjeet muti..? ko? shitaas lietas tachu vienmeer paliks atminjaa.

laugh.gif kas tad tas par prikolu, tā tiešām bija? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ar tas pats nuke , apmeram 1;30 lidz beigam ,sezu pie t bazes {jo ct rusho} karoc visus t atvac, protams zuks ar rusho novacu vinu uzreiz paradas balts teksts par to, ka uz jumta seezu utt ! Nakamaja roundaaa saka man stastit ,ka dabushu slay ,ja velreiz ieraudzis mani tur. Karoc es preti saku ,lai apstas uz laiku. A vinsh izmet ,ka vinam poh uz laiku!

P.s man jau liekas ja tur tas jumts ir tad var uz vina sedet lidz tai 1 min un cakaret bobi & pec tam iet un likt to bombu

+ Tik pat labi var pateikt ka ct nevar rushot sedi un sarga spotu !

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

+ no savas puses varu piebilst ka ja tas bija tajaa nukee kuru es domaaju tad Zhuks arii izlikaas neredzam (vai arii vienkaarshi nejeedza atshkjirt) vienu pimpi kas ar wh un norecoil mauca - uz daudzajiem textiem ko raxtiiju vinsh tikai atbildeeja ka tipo tam dzhekam latency esot ap 100 un liidz ar to taapeec taa izskatoties naughty.gif nu par laimi LaNCe bija tur un iekjiisa to kexu - sekoja xb =)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...