Jump to content
GIGN Forum

Z00m


r&r
 Share

Recommended Posts

taatad veelos iesniegt suudziibu par z00m, pats vinsh taads nepatiikams cilveeks, vislaik kaut ko dirshas, teelo baigo pro utt... piemiit "izcila" leksika un stilla izjuuta, tik forshi noliek visus pie vienas vietas, pasakot kaut ko uuberorighinaalu...

arii taas pashas vieniigaas tiesiibas, kuras vinjam ir, proti, vote tiesiibas, vinsh izmanto tik, lai izjauktu mums visu prieku, piemeeram jautri speeleejot italy_gign, vinsh vienkaarshi uzliek peec savas gribas voteni uz forsho aztecu un, kaads paarsteigums, visi nobalso par, un tas nav vieniigais gadiijums, kad vinjam karte nepatiik (jo ble taa nav forshaa dd2/aztec/inferno/nuke, bet kaut kaada suuda nestandarta karte) un vienkarshi iemet voteni uz sev veelamo karti.

vispaar kaadaa veidaa vinsh tika pie voteneem? buutu veelams, kaut vinjam shiis tiesiibas tiktu atnjemtas, pasham atvieglotu dziivi, nebuutu jaauztraucas par to, ka shii karte vinjam nepatiik un ka vinjam tachu ir iespeeja to labot.

Link to comment
Share on other sites

r&r atslaabsti....

es neesmu vainiigs ka tu neesi aspraatiigs un nevari neko sakariigu izdomaat lai man l\kaut ko pateiktu pretiii... vieniigaisa ko tu maaki ===> Llama man uzlikt vai zekji mutee iebaazt....

es tieshaam neesmu vainojams piet taa ka tu esi aprobezots un neaspraatiigs un par katru tizl, prikoliigu vai da jeb kaadu repliku tu saac nervozeet...

man ir paziistami taadi cilveeki kuri ir totaali uz mutes kritushi un tad tik zin kaa ar savaam kaut kaadaa - shaajaa gadiijumaa admin tiesiibaam pieraada ka ir krutaaki...

brrr... nu i po.... nepatiik mana leksika ? vaiiii nabags....

a par taam voteem? hmmmm nezinu vai tas ir joks vai nav no Bucha puses --- es prasiiju vai likt voti ? Buch - jaa vai aztec vai oilrig! pirms y\italy_gign uzliku uz oilrig - nenobalsoja... kad tikko saakas yitalyy uzliku uz aztec....

un ja es esmu vieniigais admins kas taa dara tad soryy... es pirmkaart peec savas gribas to nedariiju !!! TEV TAS IR JASNA r&r - mega apkjeeriigais superobjektiivais uuberadmin?~!????

respekteeju Buchu - vinsh papa un liku votes... ja tauta negribetu tad nebuutu nomainiita...

nolikumaa tak ir ka votes dfriixt likt mapes saakumaa un beigaas....!

nu taa.... naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Uj, es gignaa esmu peedeejaa laikaa nospeeleejis labi, ja paaris stundas, bet shitais kadrs man ir TAAAA izbesiijies ar savaam voteem. Ieeju, cs`aa, skatos gignaa forsha karte, ieshu uzspeeleet. Bet protams ka serverii ir z00m un uzliek vote uz aztec bez jebkaadiem paskaidrojumiem un iemesliem. Visi frageri sabalso un karte nomainaas uz aztec, kuru jau taa ar manu sachakareeto fps + veel azteca uber low fps ir nereaali paspeeleet.

Lai nu kaa, bet ar visaam chetraam par acc nonjemshanu shitam maukulim wink.gif

Link to comment
Share on other sites

jā, viņa foršās votes ir vienkārši sūds, tas, ka viņš liek votes uz mapēm kuras pašam patīk ir skaidri redzams. z00m pasaki, nahuj tu tā dari ? nu nenobalsoja par oilrig, nu un ? tapēc jāliek vote uz azteku ? tak lai paliek italy_gign,. tev traucē ?

Link to comment
Share on other sites

1. voti var likt principa jebkad TIKAI [GIGN] klana memberi

2. Viena cilveka velmes netiek respektetas, saja gadijuma Bucher un cita gadijuma vienkarsi kads frageris vai noobs, kas neko citu nezin kaa dust

3. Adminam ir jabut smadzenem (savaam), jo tapec vinam ari ir tiesibas

4. xg ir pareiza lieta, ko izmantot gadijumos, kad kadam uznak velme telot papu

5. Ja taa visa ir taisniba, tad tiesibam tev nevajadzetu but jau pret vakaru

6. VOTEMAP var likt ne atrak kaa 3 min pirms kartas beigam (tas attiecas uz parastajiem adminiem) vai ari tad ja ir veikta aptauja un ir sanemti vairaki (ne jau 3) izteicieni, ka ir velme spelet ko citu.

7 Votemap manuprat ir liekama ari tad, kad admins redz, ka netiek veikta misija, piemeram cs_office CT neiet pec hostiem (lai nevajadzetu visu laiku slay var MEGINAT likt ko citu) <----- sitas punkts manuprat ir loti liels retums, jo parsvara tie kam ir xslap, xslay un xk zinas ko darit

Link to comment
Share on other sites

oo kas viņam komentos bija uzrakstīts

shim keksam lai shkjirtos no voteem pietiks kaut ar mazaako aizraadiijumu. Ja manat kaut mazaako siikuminju kur piesieties tad nahrenizeejat v\shim votes. Paldies!

izklausās pēc worma.

enivei z00m ir daunis un tas ka viņam ir tiesības - tas ir errors.

error fixed.

atstāšu šo topiku vaļā, jo esmu pārliecināts ka vēl kāds vēlas uzdirst zoomam.

Link to comment
Share on other sites

Citēju Jurko...

Ble es jau sen teicu ka tam pimpim (lasi - Tu pimpi) vajag njemt nost vote tiesiibas!

Vinjs ir pilniigs bezsmadzenju pidinjsh! ranting.gif

...un -ha- kas savukārt citē Jurko

Ble es jau sen teicu ka tam pimpim (lasi - Tu pimpi) vajag njemt nost vote tiesiibas!

Vinjs ir pilniigs bezsmadzenju pidinjsh! ranting.gif

citeeeshu tevi tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Jes dabusu kautko pateikt:

Bleg tu kroplis nahuj nihuja nejedz darit pat votes tiesibas nejedz izmantot kur var but tads lohs jobtvajumak kuna tu esi, kaut tevi kads pizdi iedotu pa taviem jibanajiem vardiem ko tu te visiem esi dirsis auguma kurva bleg nahuj vienkarsi besi sitadi pidarasi kas meta no sevis baigi kruto dzeku..... smiliez.de_2523.gif

Vo dabuju izteikties biggrin.gif

Edited by Disable
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...