Jump to content
GIGN Forum

Iespēja Nopelnīt,jebkuram!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Tātad GooD MeN`s piedāvā katram,kam ir 18gadi nopelnīt easy 10Ls! Tā'tad :) Kas man no Tevis ir vajadzīgs ir pases kopija un bilde kur tu ar atvertu pasi esi nofočējies! Tāpat man ir vajadzīgs tavs e-pasts un tavs banka konts! Un 10Ls ir Tavi! Kā tas viss notiek?

Easy! es sadarbojos ar 1nu dzeku! Vopšem es dabūnu no Tevis to ko prasu,tālāk džeks noliek tava vārda vietā exāmenu,un dabū 50$, tos es regoju viltus akkontā un zaudu uzreiz pec 2vām dienām,no regošanās,kad 50$ ir pārskaitīti! Viņs pārskaita man 15Ls sev patur 8Ls,jo 2Ls aiziet komisjonkā(apgrozījumā) un 10Ls tajā pašā dienā pārskaitu TEV!

Es nēēsmu nekāds tipisks biiiifs,kas appiš lidz galam :) Esmu atklāts,man atlec 5Ls,par pūlēm,bet TEV 10Ls par katru pases kopiju un bildi kurā ir redzams TU ar atvērtu pasi! Easy nauda Tev 3dienu laikā no manis 10Ls tiek pārskaitīti! Tas viss darbojas 100procentīgi!

P.s. Tev tikai jābūt pilngadīgam un man kaut cik zināmam,jo ļeviem džekiem es tādu extru nepiedāvāju!

P.p.s Te var tikai ieraxīt,ja tevi tas interesē,bet kopijas un bildes sūtīt man pa PM!

P.p.p.s Krīzes laikā tā nav nekāda appišana!

Link to comment
Share on other sites

Bet vecīt,tā ir tīra nauda :) Mani draugi visi jau ir uzvārījušies ar liekiem 10Ls :) Pagaidām ir sanācis 14cilvēkiem tikt pie liekiem 10Ls :) Tā kā ,neredzu problēmu,Jums neizvēlēties tikt pie liekiem 10Ls! Jo ar Jūsu pases kopiju un bildi ar atveru pasi nekādi sūdi nevar sanākt,tikai 3dien jau varat 10Ls uz sava konta dabūt!

Jums nav jāātrodas LV,lai dabūtu to naudu :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:D

Prikols ir citur! Bet TU savus 10Ls dabūn jebkurā gadījumā! esmu normāli no 50Ls totiņa pacēlis uz 350lS :) Vakar lai gana 200Ls tika noņemti,un šodien kārtīgi iepihāts un es dodos ceļojumā,tūlīt! tā kā neraustaties un domāju,ka man var uzticēties!Jo tas viss ir droši!

Link to comment
Share on other sites

Es varētu pateikt aptuveni 100 iemeslus kādēļ tu esi pilnīgs idiots :). ROFL! Tāds bizness :D. Un ja tu vai tas čalis kaut mazliet rubītu fišku no kaziķu scamiem tad zinātu, ka var arī iztikt bez pasēm un tādām lietām. Un vispār, es esmu 100% pārliecināts ka tam čalim nav nemazākās sajēgas par efektīvu chipdumpingu un jums tas latviešu bizness ātri vien beigsies ;). Tākā esmu diezgan labā noskaņojumā došu tev un tavam "partnerim" ieteikumu - reāli šitie 50$ bezdepi tirgū maksā ap 12$, ja tiešām patīk pisties ar kapeikām pameklē krievu ļaundaru forumos. Kādos? Pats atradīsi ja centīsies.

:D

Rake rake rake rake.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

muhahahaha, žēl to idiotu baru kas tev sūtīs savas pases kopijas...

Pat dzērāji kas strādā kautkādā gaterī, par 2 litriem šņabi vairs neiet ar savu pasi ņemt mobīlos uz pieslēguma, un tu te piedāva 10 par pases kopiju, kura nonāks hujviņzin kur pēctam, un iespējams ka kāds uz tās pases kopijas uzvārīsies vairāk, nekā tu un tas otrs plānprātiņš... Tavā vieta būtu uzmanījies ar šādiem piedāvājumiem šitik publiskās vietās, ātri vari tikt pie musariem...

Link to comment
Share on other sites

Pat dzērāji kas strādā kautkādā gaterī, par 2 litriem šņabi vairs neiet ar savu pasi ņemt mobīlos uz pieslēguma, un tu te piedāva 10 par pases kopiju, kura nonāks hujviņzin kur pēctam, un iespējams ka kāds uz tās pases kopijas uzvārīsies vairāk, nekā tu un tas otrs plānprātiņš... Tavā vieta būtu uzmanījies ar šādiem piedāvājumiem šitik publiskās vietās, ātri vari tikt pie musariem...

tas pilnībā neko nedod, vai tev ir pases kopija vai nav. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:) . ROFL! Tāds bizness :D . Un ja tu vai tas čalis kaut mazliet rubītu fišku no kaziķu scamiem tad zinātu, ka var arī iztikt bez pasēm un tādām lietām. Un vispār, es esmu 100% pārliecināts ka tam čalim nav nemazākās sajēgas par efektīvu chipdumpingu un jums tas latviešu bizness ātri vien beigsies ;) . Tākā esmu diezgan labā noskaņojumā došu tev un tavam "partnerim" ieteikumu - reāli šitie 50$ bezdepi tirgū maksā ap 12$, ja tiešām patīk pisties ar kapeikām pameklē krievu ļaundaru forumos. Kādos? Pats atradīsi ja centīsies.

Rake rake rake rake.

un tagad paskaidro, jo es esmu pilnīgs noobs šitajā. what the fuck is chipdumpings un bezdeps un all that jazz? es aptuveni sapratu, ka goodmena korišs grib reālus pases datus lai tiktu pie virtuālas naudas kuru var izņemt tepat lv (man laikam mazais bračka arī ar kaut kādu tādu pokerhuiņu ņemās), bet vai tiem kantoriem tiešām atmaksājas dot reālus 50$ dolārus?

Link to comment
Share on other sites

chipdumpings - dabūt $$ no viena acc uz otru lai istabas galvenie nepamana ka tas noticis apzināti, bezdepi - konti bez veikta reāla depozīta. Par to vai atmaksājās vai nē - protams, ilgtermiņā atmaksājās, padomā, ja, piemēram, aptuveni 90% ir kautkādi goodmeni vai arī vienkārši duraki kas tos 50$ kautkur papiš, tad ir tie 10% kas reāli sāk normāli spēlēt, vidēji saražo nedēļā ap 100$ rake (tā ir tā nauda kuru tu atdod istabai) no kura 1/3 (es precīzi nezinu, bet kautkas tāds varētu būt) dabū tie čaļi kas iedeva tos 50$, ilgtermiņā tas viss ahujena atmaksājās viņiem kamēr vien nebūs 100% goodmeni un viņu biznesi ;).

+1

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Dazhi te baigie gudrie dirseeji! Bleee es nevienam nespiezhu uzreiz piekrist un skriet kopeet pasi... Es tikai izstastiiiju kaa var tikt pie lieka deshuka,un viss...Kamer vel var appist ,tikmer arii vinjus ir jaappish! el_Moerto paskaidroja kaa tas viss apmeram darbojas, bet pujka vareeja arii nedaudz meeli aiz zobiem savaldiit ariii!

Lidz shim 2reiz no AMERIKAS ir zvanijushi un parbaudijushi ariii,bet nu taa nav problema! Un par vienadaam IP nesatraukaajies!

Link to comment
Share on other sites

Jūs jau tikai pa to visu sliktāko vien domājat... Kas man,kam intereseee var suutiit PM! Vopshem dzeks kas karto to visu,ir manas sievietes masas viirs!Taa kaa taadaa zinjaa varu dot garantu,ka no musu puses vinjas tikai un vienigi uz to pokerstrategy tiks nosutitas!

P.s. Lab esmu izgulejies,jaiet ielaas pachekot kas un kaa! beidzot lietutinjsh smuki nolijis!

Link to comment
Share on other sites

Un pēc tam vēl pases kopija tiek izmantota, lai paņemtu kaut kādu štruntu uz kredīta šarašņiku kantorī un peč 1/2 gada Tu jau esi Pauss, Lindorff vai Creditreform klients! GOOD LUCK!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...