Jump to content
GIGN Forum

Du - Informācijas Tehnoloģijas


Roy
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds varētu kaut ko pastāstīt par šo sudiju programmu - Informācijas tehnoloģijas? Par cik nezinu, kuru studiju programmu tagad izvēlēties, tad acīs iekrita šis variants... Varbūt kāds pateiktu cik tā programma ir sakarīga un vai ar tādu brīnumu vēlāk varētu vispār darbu dabūt.

P.S. Pagaidām nekas vairāk par DU (D-pils universitāti) nesaista.

Link to comment
Share on other sites

informaaciju tehnologjiju jomaa (vismaz sisadmins) lai arii kuru skolu beigtu buus pagruuti atrast darbu:

1) prasa pieredzi (kaa var guut pieredzi, ja nekur bez pieredzes nevar tikt)

2) izsludina konkursu, bet tas ir tikai simboliski, jo vieta jau aizrunaata caur opaziishanos un jau ir darbinieks

3) skolaa zinaashanas tev iedot tikai virspuseejas, ja pats negribi rakt dziljaak, tad tas noteikti nav priksh tevis

shobriid cik zinu no visiem maniem kursabiedriem kas beidza sysadminus 1 stradaa ka sys :), paareejie vainu stradaa IT kaadaa citaa jomaa, nodarbojas ar savu biznesu, aizbraukushi uz iiriju un taada garaa ;)

dazhkaart man smieklus izraisa teksti ka IT joma ajau darbu atrast var viegli. Vot par elektrikji ejot maaciities, tur koeficents buus lielaaks atrast darbu :)

Link to comment
Share on other sites

Tā studiju programma man tik pirmajā mirklī iekrita acīs, jo vairāk interesē IT joma. Zinot, ka daudzi paziņas aizgāja mācīties IT jomā un tagad jau strādā ārzemēs pavisam citā jomā kaut kā rada šaubas par šo programmas izvēli...Protams, vēl tur ir daudz citu programmu, bet man pašlaik nav nemazākas sajēgas, ko labāk būtu izvēlēties.

Link to comment
Share on other sites

Nu par IT vari aizmirst ja neesi gatavs pamatīgi rakt, kā jau bota teica. Vispār ja līdz šim neesi neko darijis un tikai tagad domā ka būtu kruta iet par IT tad savā ziņā jau esi nofeilojis :D.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Yēy, galīgi esmu sap**ies. Programmu daudz, bet izvēlēties kaut ko konkrētu mana smadzene nav spējīga.

Pašlaik iekš DU visvairāk piesaista šis programmas:

Informācijas tehnoloģijas(domājams, ka vēlāk problēmas atrast darbu)

Vides zinātne (so/so - maz ticamības tikt budžetā, jo nav eks. par ko piešķir papildus punktus)

Ekonomika - ģimnāzijā biznesa pamati (bija novirziens uz matemātiku, biznesiem utt) diezgan labi padevās, bet nezinu cik grūti būtu mācīties to visu padziļināti. Kā arī par darba iespējām arī neko daudz nezinu...

Link to comment
Share on other sites

nu, nezinu kā ir Daugavpilī, bet Ventspilī IT bakalauru var iegūt 3 gados, kas nemaz nav tik bieži sastopams pasākums. Tālāk jau tīri pohuj par ko tu gribēsi strādāt, bet tev vismaz būs augstākā izglītība.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...