Jump to content
GIGN Forum

Win7


cSpoks
 Share

Recommended Posts

+

stilīga Sticky Notes fīča :)

pārvietojami Gadžeti

SaidBārs negļučī spēlēs, par cik viņa nemaz nav

100kārt parocīgāks Tāskbārs

Sērčs strādā arī bez debīlās indeksācijas

jaunais Media Player un Media Center

-

pagaidām nekādu, lietoju tikai mēnesi

Link to comment
Share on other sites

man uz protatīva ir. viss iet labi + jaunas pārraudzīšanas fīčas ir, kas man patīk.

kr4 varētu teikt, ka vista bij beta versija win7 uz ko vnk microsoft izdomāja iekasēt...

un uz win7 iet visi sūdi ko vajadzētu. iet demon tools, dc++ utt..kā arī 5 gadus vecas spēles.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Bet es vienkārši spiežu Start un rakstu Sērčā "Run".

Es gan izmantoju sentēvu metodi, uz klaviatūras nospiežot win pogu + r.

Ak jā, par pašu win7. Pats tagad lietoju jau kādus 2 vai 3 mēnešus, it kā sūdzību nav. Dažām spēlēm gan novēroju nelielus fps drop'us, bet to varētu norakstīt uz diezgan paveco kompi. Ilgi gan čakarējos ar skaņas draiveriem, bet beigās tomēr viss aizgāja. Brālis gan joprojām nav piedabūjis, lai viņa 5.1 audio sistēmai skanētu visas tumbiņas.

Edited by DeteCtiV
Link to comment
Share on other sites

"Arguments" par legālo versiju ir muļķības. Esmu lietojis visvisādus windows, starpība starp legālu un nelegālu šādā jomā nav. Un jā, man ir legāls windows!

Windows 7 lietoju sesto mēnesi, protams ir bijuši BSOD, galvenokārt foršo ATI draiveru dēļ, kuri bija pārāk svaigi. Pēcāk jau viss pa smuko.

Visu izšķir kompis, ja tas ir jauns, problēmu nebūs, gluži pretēji problēmas būtu XP. Bet veciem kompjiem varētu neatrasties draiveri. Ā, man jau ar viena lieta Win7 vairs neiet - arhaisks hp skeneris, kur gan vainojami paši hp.

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, par pašu win7. Pats tagad lietoju jau kādus 2 vai 3 mēnešus, it kā sūdzību nav. Dažām spēlēm gan novēroju nelielus fps drop'us, bet to varētu norakstīt uz diezgan paveco kompi. Ilgi gan čakarējos ar skaņas draiveriem, bet beigās tomēr viss aizgāja. Brālis gan joprojām nav piedabūjis, lai viņa 5.1 audio sistēmai skanētu visas tumbiņas.

Lai tavs brālis novelk savai mātesplatei sound draiveru un nebūs problēmu, man tieši tas pats bija, 2-3 dienas atpakaļ. ;)

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

Viens mīnuss gan ir. Acīmredzot septītais Windows bloķē gramatisko kļūdu labojumus.

A, ja par tēmu, tad teorētiski esmu legālā softa piekritējs.

Laigan nauda dara visu, bet spiež kabatu, latvieša loģika, ka visu var nopizģīt mani kretinē.

W7 ir smuks, ātrs un parocīgs. Tā uz sitienu nemaz mīnusus neatceros, cik esmu viņu lietojis jau vairāk kā 5 mēnešus.

Ja kompis spēj pavilkt, neredzu iemeslu nelikt. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...