Jump to content
GIGN Forum

Bitiitmatosararara


RiSKS
 Share

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vnk konsolē ieraksti. Tikai uzmanies- tas sūds taisa automātiskus retry uz serveri, kurā atrodies- tātad, uzreiz pēc idle servera nevar iet pub'ā, jātiek vaļā no aliasa vispirms.

Pēc loģikas jā, jo vēl ,man liekas, jābūt melee weapon update un pēc achieviem skatoties - tā laikam būs ģitāra..

Šaubos. Visdrīzāk, tā ģitāra ar tauntu saistīta.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

valve fails, again. :lolza:

un no chatlog:

23:55? EvilShadow777: Drunken_F00l, are the rumors true that you and Robin were dating at the park yesterday?

23:56? @Drunken_F00l: EvilShadow777: Who told you this

EDIT: un tas chalis video kursh dabuja wrench ari tika vac banots.

Edited by blindmind
Link to comment
Share on other sites

es arī šodien mēģināšu pakraftot, vakar un aizvakar kopā kādas 30 reizes kraftoju staffu, aptrūkstas jau aitemi, bet aidlošana nedaudz dod klāt, kādas 10x cerams šodien vēl pakraftošu, mēģināšu uzminēt. Iespējas protams niecīgas.

Link to comment
Share on other sites

Domāju iet paidlot, bet visi serveri pilni, tā nu pats uztaisīju savu ar pāris slotiem un tikmēr skatos šeitārdus un quakelivetv. Cerams izkritīs kaut kas.

EDIT: paša serverī kā reiz labāk iet. 20min laikā 2itemi. Abi hevija. cimdi+maize. not bad. gaidu vēl.

EDIT2: 5itemi pa 2,5h. neslikti ņemot vērā, ka citiem pa 10h izkrit 1.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

ja godīgi, no tā wrencha nav nekāds tolks.. Vienkārši nositot čewu viņš paliek zeltains, un? vsjo, nekā vairāk ..

Nē nu protams ja tas ir tikai 100 cilvēkiem, tad tas būtu kruti, ka tu būtu viens no tiem, bet lai es ķertu kautkādus vac banus par to, tad nekad.. hvz, kas notiek, bet man ar īdlošanu neiet.. Visu nakti īdloju, bet tikai 2 itēmi..

edit; kāds ip gign idlam? ir vairāki gign idle serveri? Jo kkur redzēju gign idle server 3 un tad pazuda, vairs neatradu..

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

Vašingtonā [Valves "hūdā"] ir -8 H. Tā, ka ap 8 rītā varam sākt gaidīt...

Piefiksēju visu 3 Idle serveru IP adreses, ja nu kādam vajag.

1. 80.233.177.10:27016

2. 80.233.177.10:27017

3. 80.233.177.10:27018

Bet tikt iekšā ir nereāli. :D

Edited by Banāna Telefons.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...