Jump to content
GIGN Forum

Bitiitmatosararara


RiSKS
 Share

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hi hī

Tas jaunais shotguns jau nu tā, kā parasti - kaut ko pieliek, kaut ko atņem. Bet pults ir uuber... Būs vai nu tiešām kas overpowerots, vai, ticamāk, visas detaļas vēl nav zināmas (kā jau minētais piemērs par ammo beigšanos or whatsoever).

Vēl pārsteigums, kas būs melee? Mož varēs šķaidīt visus ar giču un tad ar laiku Hevijam piešķirs bungas. Garlaicīgi nebūs.

Hā, iedomājos, cik gan stulbi būtu činīt sentriju ar akustisko giču. :D

Edited by katz
Link to comment
Share on other sites

nedomāju, ka būs kaut kas meelee, tas daudz nemainītu inžiniera spēli, vairāk būtu jābūt kaut kam saistībā ar teleportiem, vai dispanseru, viens no tiem ačievementiem liek domāt, ka būs dispenseris, kurš palīdzēs defensā, moš samazinās damage ko saņem..

Link to comment
Share on other sites

Es gan taisni domaju ka bus kkas attack domats.

Tiesi bija liela problema dabut turtlojosos engius ara

Luuk revenge kriti :sparta:

Un vel pats vari shaudities ar savu rottaljlietinju!

:spam:

Mby lidojosais dispenseris or smth.

Edited by shakaals
Link to comment
Share on other sites

Mja, izčekoju visus profilus, kuri ir laimējuši to Golden Wrench. Jāsaka, ka esmu mazliet šokēts par to, ka ir atkarīgie, kam ir 5000+ stundas tieši nospēlētes TF2, nerunājot par citām spēlēm. Ātri gan atrodas tie wrenchi :/

Link to comment
Share on other sites

Meginaju kraftoties 23.30 24.00 utt. bet nehu** Butu godigi tos vrenchus izdalit lielakajiem zadrotiem.

Ka idleriem tagad iet? Krit kautkas?

O, jopcik! jau 3!!!!!!!!!!!!! Mazak alus vairak krafti, yo! :D:D: haha

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

jāpastāsta jums man mans bēdu stāsts. Vakar kādas 2-3h vēroju kā tiek izmesti wrenchi un vakarā ~23:13 gāju iekšā tf2 lai tāpatās pamēģinātu nokraftot. TF2 izmeta kaut kādu erroru par could not connect to steam vai kaut ko tādu un es restartēju tf2. Uzreiz viņš tf2 nepalaida, jo bija kaut kāds sīks apdeits jānokačā. Tā nu es gaidīju un iečekoju ka 23:13 un padsmit sekundēs izkritis wrench. bļaaa :( ok, es varbūt nebūtu dabūjis, bet es vismaz būtu FAKINF tuvu mēģinājis nokraftot un tā būtu bijusi laba iespēja. Debīlais errors :(

un drunken fool (tf2items.com veidotājs) dabūja vac banu, par to ka programmu izmantoja, lai dabūtu golden wrench :)

ja nu kādu interesē viss stāsts (arī par to kā valve feiloja), tad te ir chatlogs - http://www.cyborgmatt.com/sourceop.htm

Link to comment
Share on other sites

Ja jau drunken fool ir mīksts uz wrench tad nah viņš tomēr kraftoja un dabuja. Tf2 aprindās viņš ir zināms cilvēks un uzreiz rodas aizdomas. Vēļ ir stulbi, ka cilvēki ir dažas stundas nospēlējuši un tik un tā dabūjuši GW. Viens krievs pat pārdot savu account ar GW. Manuprāt, tādus vajadzētu uzreiz banot.

Link to comment
Share on other sites

Valvei riktīgs fails ar tiem laikiem...Psc - tik precīzi līdz sekundei uzlikt tas GW. Cerams, ka vsmz kādam no Latvijas paveicas un dabū, bet ja dabū kāds kurš tikko nopircis, tad vēlreiz pierādas tas, ka dzīve ir negodīga

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesaprotu, ko tu ar to gribēji pateikt.

Mja, rīt viss jau būs beidzies :/ Cik saprotu, tad būs tas updeits?

Pēc loģikas jā, jo vēl ,man liekas, jābūt melee weapon update un pēc achieviem skatoties - tā laikam būs ģitāra..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...