Jump to content
GIGN Forum

Stīmā Lielās Vasaras Atlaides


cash^
 Share

Recommended Posts

Šodien dziezgan labi piedāvājumi. Flatoutu nevar nepaņemt(akšen!!!) Par Red Faction un Red Orchestra vēl jāpadomā. Stīma forumā visi daudzi ļauj pēc Borderlands un MW2 atlaidēm, nebūtu slikti, ja būtu kāda 75- 80% atlaide. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Tā The Misadventures of P.B. Winterbottom iedzen manī šausmas. Tik briesmīga spēle, noskatijos tikai video un laikam jau murgos rādīsies. Tās spēles koncepts laikam ir domāts lai traumētu cilvēkus.

Link to comment
Share on other sites

oh tas misadventures of P.B. Winterbottom izskatās baigi interesants, laikam būtu jāpaņem, izskatās pēc Braid klona, bet, nu, ko lai dara, ja tik ļoti patika Braids ceru, ka šis ar varētu patikt...

kā ir, Teddy, ir vērts?

Link to comment
Share on other sites

ja godīgi, es viņu paspēlēju ~5min, likās tīri intresants. ja gribi zināt precīzāku infu.. tad pie macho, viņš jau viņu labu laiku atpakaļ ir nopircis un laikam izgājis

Link to comment
Share on other sites

Cik palasījos , tad Borderlands neesot interesants SP, un MP spēlēt ir iespējams tikai ar 4 draugiem, ja tā, tad ja Tev nav 4 draugi ar šo spēli, viņa nav to vērta.

Šodien, manuprāt, interesantākais un labākais piedāvājums ir Max And Magic Marker.

Link to comment
Share on other sites

pilnīgas muļķības

r&r - winterbottoms katra centa vērts (oriģinālās cenas), ja viņam vēl bija atlaides tad vispār. Apmēram 8h geimplejs, ilgāk ja gribi labākus rezultātus beigu CHALLENGOS. Storiju var iziet diezgan ātri, tie ir tie challengi kas prasa ilgāku laiku.

izgāju, domāju challendžos uzkapāties līdz augstākai vietai, bet kad jau biju tik ilgi viņu spēlējis, biš apnika un tā arī neesmu mēģinājis.

jaunākie geimi ko es iepirku: madballs un dogfighter. Abas pagaidām izskatās ļoti interesantas, ir jautri, vienīgais debīlā videokarte pārkarst, kad atrisināšu to problēmu, varēšu geimot abas uz nebēdu.

btw nepērciet ziro - sūds :) nu labi, nav tik traki, bet leveļi atkārtojas un man tas drausmīgi besī.

lai gan koncepts izskatījās ļoti interesants.

Link to comment
Share on other sites

Bet prikols kaa tads, ka pec statiem ir jaavelk TF2, bet vinjsh izmet, ka ir zema fiziskaa vai fizikaalaa atminja, hz kaa pareizi !

Cho za?

Man ir tikai 1GB RAM un 2,2 MHz procis un pavelk ne pa jokam. Pamēģini kādu low grafikas cfg, varbūt palīdz.

P.S. Kādas atsauksmes par Sid Meier's Civilization un Borderlands? Jēga pirkt ilgākam laika posmam, ir?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...