Jump to content
GIGN Forum

Stīmā Lielās Vasaras Atlaides


cash^
 Share

Recommended Posts

Kā tad nevar? tikai ar aisiku nevar (un iespējams pat ar to es maldos)

Mda, TF2 vēl lētāk, nekā pirms pāris dienām, kad bija 7.09eiriki, ja nemaldos.

neesmu GTA fans, līdz ar to GTA IV iet gar acīm. Un ja jāņos nebūtu rubījis SF4, tad tagad nopirktu (tekken tomēr labāk patīk). ehh. jāgaida rītdiena.

VO, ja lego harijam poteram būs kkāda ekstrēmi milzīgā atlaide, to paņemšu prikola pēc :D

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

http://store.steampowered.com/app/34900/ ? Izskatās baigi līdzīgs Crazy Machines.

es viņu nopirku, biš paspēlēju. Zajebala, ka tad kad tu saliec sūdus un nospied play, otro reizi palaižot šitu var būt cits iznākums, kas faking besī ārā. Spēlei nav autoseivs, lol bļe, kur ir redzēta pēdējo n gadu spēle bez autoseiva? un pats labākais - tev ir faking LAIKS kurā tā sūdainā mīkla jāatrisina.

mani vienā brīdī tā spēle izbesīja nahuj un es viņu izdzēsu. bet 85 centu vērta jau ir, sākumā bija pat tīri jautri. bet tā citādi - huiņa manā uztverē

Link to comment
Share on other sites

nē nu man skaitās Swedbank VISA elektron OPEN, ja būtu vienkārši VISA, tad ņemtu, ir vēl kāda karte, pieņemsim VISA karte, ja man ir 16gadi ir iespējams viņu uztaisīt, vai vajag pilngadību, gribās pašam pirkt spēles.. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...