Jump to content
GIGN Forum

Bot^a Spēlējas Ar Acc


Miezis
 Share

Recommended Posts

[TN]Miezy

95.68.26.82

STEAM_0:0:25994486

bans par retry,jo vēlējos izteikt savu viedokli par slap.

Es nesaprotu admina BOT^a rīcību? Vispirms jau man šķiet nesmuki iet CT komandā un fragot de_dust mapē,labi tas ta tā. Otrkārt kādā jēga viņš slapo teroristus,kad vēl 1min atlikusi? Nu es nevaru klusēt,ja pats spēlēju par T de_dust,tapēc arī jautāju kādā jēgā viņš to dara,ja 1min atlikusi vēl ko spēlēt raundā a šis jau sāk slapot. Pats noteikti nezin kā ir dd kapāt par T, jo pats ielien CT..... Nu nezinu man gluži vienkārši nav ko teikt. Nav jau žēl tās 30min uzspēlēt admina gļēvulības pēc :thumbsup:

?(ALL) BOT^a: ? PLANT/DEFUSE C4
Pavle killed Puke Maestro with m4a1.
Pavle killed Happy face with m4a1.
*DEAD* iPood :  tads haljavigais shots bija :D
[SM] BOT^a: Slapped Mjasa.
[SM] BOT^a: Slapped Mjasa.
[SM] BOT^a: Slapped Mjasa.
[SM] BOT^a: Slapped Pavle.
[SM] BOT^a: Slapped Pavle.
[SM] BOT^a: Slapped Pavle.
[SM] BOT^a: Slapped Pavle.
[SM] BOT^a: Slapped Pavle.
*DEAD* [BS] NaZikS :  :D
Pensionars has been idle for too long and has been kicked
ļ??torm?|???Ūļ??Ū?ETazY killed Pavle with m4a1.
Mjasa killed ļ??torm?|???Ūļ??Ū?ETazY with m4a1.
mandinio has been idle for too long and has been kicked
??Cheshire? connected from? Estonia
?Cheshire connected
rheuMatism killed Mjasa with m4a1.
??meSa? connected from? Lithuania
?meSa connected
rheuMatism :  ahahaw
[BS] NaZikS killed yanusheks with m4a1.
Z@lman killed [BS] NaZikS with ak47.
SaiRuS killed [Delta]331 with m4a1.
[Fule of life]SIMSOOON killed ļ??torm?|???Ūļ??Ū?ETazY with galil.
BOT^a killed Pavle with m4a1.
Happy face killed [Fule of life]SIMSOOON with awp.
SaiRuS killed [BLR] MonsTreeK with m4a1.
[TN]Miezy killed [BS] Dred* with ak47.
Puke Maestro killed [TN]Miezy with m4a1.
Player: [TN]Miezy - Damage Given
-------------------------
Damage Given to "Slow B | PacTaMaH" - 13 in 1 hit
Damage Given to "[BS] Dred*" - 175 in 2 hits
Damage Given to "Puke Maestro" - 35 in 1 hit
Player: [TN]Miezy - Damage Taken
-------------------------
Damage Taken from "Puke Maestro" - 112 in 2 hits
[SM] BOT^a: Slapped meSa.
[SM] BOT^a: Slapped meSa.
[SM] BOT^a: Slapped meSa.
[SM] BOT^a: Slapped meSa.
[SM] BOT^a: Slapped meSa.
Cheshire killed SaiRuS with scout.
Counter_Strike killed meSa with m3.
] retry
Commencing connection retry to 80.232.169.234:27015
Connecting to 80.232.169.234:27015...
Connected to 80.232.169.234:27015

Counter-Strike: Source
Map: de_dust
Players:  24 / 26
Build 4100
Server Number 48
Got pure server whitelist: sv_pure = 1.
CAsyncWavDataCache:  309 .wavs total 0 bytes, 0.00 % of capacity
Begin loading faces (loads materials)
End loading faces (loads materials)
Initializing renderer...
?[TN]Miezy connected
[b]*DEAD* [TN]Miezy :  bot cik tev gadu?[/b]
*DEAD* [BS] Dred* :  pilniigaa dirsaa
Cheshire killed iPood with deagle.
[b]*DEAD* [TN]Miezy :  ko tu vari slapot?[/b]
Counter_Strike killed Puke Maestro with m3.
BOT^a killed Cheshire with m4a1.
*DEAD* [BS] Dred* :  kopaa 3 saveejo TMF :D
Counter_Strike killed BOT^a with m3.
[b]*DEAD* [TN]Miezy :  da 2min atlikusas calis slapo[/b]
Slow B | PacTaMaH killed Counter_Strike with m4a1.
[b]*DEAD* [TN]Miezy :  tapat ka iepriekseja raunda T[/b]
Ov1cen killed DMB with m4a1.
??mandinio? connected from? Latvia
?mandinio connected
[b][SM] BOT^a: Silenced [TN]Miezy.[/b]
Happy face killed Z@lman with deagle.
] retry
Commencing connection retry to 80.232.169.234:27015
Connecting to 80.232.169.234:27015...
Connected to 80.232.169.234:27015

Counter-Strike: Source
Map: de_dust
Players:  24 / 26
Build 4100
Server Number 48
Got pure server whitelist: sv_pure = 1.
CAsyncWavDataCache:  311 .wavs total 0 bytes, 0.00 % of capacity
Begin loading faces (loads materials)
End loading faces (loads materials)
Initializing renderer...
?[TN]Miezy connected
*DEAD* Puke Maestro :  jums ir misija nevis base camp
[b]*DEAD* BOT^a :  veelviens reconekt un buus bans[/b]
Mjasa killed Ov1cen with ak47.
[b]*DEAD* [TN]Miezy :  un par ko silence?[/b]
*DEAD* SaiRuS :  KICK
[b]*DEAD* [TN]Miezy :  par to ka neesmu ka visi kas kluse?[/b]
[SM] BOT^a: Banned player "[TN]Miezy" for 30 minutes (reason: silence rr).
+-[Access denied]----------------------------------------------
| BAN ID: 56449
| ADMIN: BOT^a
| BANNED NAME: [TN]Miezy
| BANNED STEAM_ID: STEAM_0:0:25994486
| REASON: silence rr
| TIME SET: 2010-06-21 20:47:42 (less than a minute ago)
| EXPIRE: 2010-06-21 21:17:42 (in 32 minutes)
| More info: http://www.gign.lv/ban/56449
+-------------------------------------------------------------
*DEAD* yanusheks :  ))
Disconnect: Kicked by Console : BANNED! Reason: silence rr! Ban will expire in 32 minutes. More info in console..
Disconnect: Kicked by Console : BANNED! Reason: silence rr! Ban will expire in 32 minutes. More info in console..

Edited by Miezis
Link to comment
Share on other sites

:superlol:

tas viss ir fufla,bet kādā jēgā slapot T iekš DD pietam,ja vēl vesela 1min atlikusi.... Pēc tam slapoja CT,jo tas šim priekšā atradās :D Protams tam visam jēga bija. Pirmajā gadījumā T tika vnk novākts pēc apm 10sec otrā gadījumā CT tika aizslapots līdz pretiniekam un arī tika atvākts. <_<

Link to comment
Share on other sites

Tu saņēmi banu par mutes palaišanu un sm_silence apiešanu.

bans ir nost,par to nemaz nesatraucos,ka par vina ricibu ar acc. Demo atieciga diena ir pieejams laiks kad ipostoju ari,taka kam ir interese var iecekot kada jega vins slapoja...

DEAD* yanusheks :  Miezy atgriezaas :))
*DEAD* [TN]Miezy :  uzrakstiju sudzibu par vinu
*DEAD* [TN]Miezy :  bot*a
*DEAD* |PPP|Indie? :  par ko
*DEAD* proview :  pareizi dariji
*DEAD* [TN]Miezy :  par to ka slapo neparko
*DEAD* yanusheks :  neparko vinjam silence uzlika

//

EDIT: karo4 close,tapat saja sakara nekas nemainisies.

Edited by Miezis
Link to comment
Share on other sites

Balstoties uz pienjeemumu, ka starp css un cs 1.6, nav nekaadas lielaas atshkjiriibas tieshi speeles jeegas zinjaa. Un ieksh dd t uzvedas liidziigi kaa 1.6 kontraa! C4 ljoti biezhi netiek uzlikts un tiek krisiits pie taa tunelja, kameer visus apshauj vai beidzas laiks. Tad nu neko iipashi nepareizu BOT^a nav izdariijis, gribeedams juus mazliet iekustinaat. Demo neesmu skatiijies un te jau lielaaka teikshana Nak3D'am, tapeec atstaashu to vinja zinjaa! :)

Link to comment
Share on other sites

demku neskatijos, tik parlasiju topiku, un man jau ir skaidrs ka cilveks vienkarsi nesaprot ka ir japilda misija, nevis jalaizh muljkjis.. ja cilveks to nesaprot, un no slapa uzpush ziloni, un peksni sak cepties par to tad vien pats vainigs, un var iet atiistities.. >_<

Link to comment
Share on other sites

slaps jau nebija man,bet gan komandas biedram un pec tam CT :khehehe: par saukasanos un mutosanu....

iPood :  Gucci wh
Gucci :  izpisies mutē gaili
Kurkulītis_ar astīti :  :D
Travolta :  opā
[TN]Miezy :  bot kur mute?

tā arī mute nebija :thumbsup:

Lab tiesam close.

Link to comment
Share on other sites

kamon beidz piesieteies visam, visu vienmer izkontrolet nav iespejams un nebus, it seviski ja viens admins ir online ... tad jau butu vinjam jasezh specos un jaseko katram solim, tieshi tapat nevar izsekot kurs shauj savejos, ja admins ir preteja komanda tad to neredz, un tad jaspeco un jabauda ir / nav.. anyhow, uzskatu ka bots nav neko parkapis, chill & peace :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

kuraa briidii es esmu aakstijies un izmantojsi pravas nevietaa? luugtum noskataties demo kaut vai tur kur uzliku shim chalim par silence apieshanu, un arii peedeejo kur slapoju par zhurkoshanu. ja chalis priekshaa staav un blokjee, tad protams seko momentaals slap. taakaa pikaso tavi teksti sheit tieshama ir nevietaa!!!

Link to comment
Share on other sites

peace vecais,bet ja mums visiem butu slap mes te viens otru slapotu, jo visulaiku kads prieksa atrodas,ar to ir jasadzivo ;) Gan jau turpmak nemsi k-ko no si galva ;) Viss ok, tici man tiesam neka personiga. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Padebilajiem idiotiem, kuri uzskata, ka sedeshana pie tunelja un merkjeshana viena punktaa veselu minuti ir normali iesaku mutes aiztaisit ciet, tas pats attiecas uz Ts de_port mapee, nah visus nobanotu, ja butu teikshana, nu nav normali sedet ar awp un pa pus karti visus kempot, misija ir japilda, protams glaabj jau vieniga atmazka, ka to kempotaju beigas novaac. Fragoshana nav nekas slikts, bet nekad nevajag aizmirst, ka C4 nav jaliek tikai tam pie kaa C4 atrodas, komandai ir jaapaliidz.

Link to comment
Share on other sites

de_dust pa defaultu ir ct karte, kur Ct gandrīz vienmēr iespiež T savā bāzē. Parasti jau tā ir, ka visi sakarīgie spēlētāji salien pie Ct un apvāc pa vienam katru T, kurš nāk virsū.

Es parasti pats izmantoju šajā kartē visu tam atvēlēto laiku, ja esmu par T. Jo ļoti bieži ir tā, ka sanāk iet vienam un nomirst, tāpēc gudrāk ir sagaidīt, kad Ct paši atnāk, apvākt pāris un tad jau iet iekšā.

Vienkārši de_dust - terroristu pusē teritorijas nava tik daudz pa kurieni skraidīt un tāpēc izskatās, ka spēlētāji tikai sēž(tas neattiecas uz tiem, kuri vienkārši sēž pašā respawnā). Jūs taču rounda sākumā de_dust2 kartē neskrienat laukā pa taisno caur centru? Šādas suicide misijas nava īpaši prātīgas, pastāv arī saprāta puse.

Par tiem laikiem kā slapot, BOT^a apskaties šā linka, 1.5.2. punktu, ne velti tomēr tas ir ierakstīts. (Īstenībā visi CS:S admini apskataties velreiz, pierakstiet uz lapiņas un nolieciet redzamā vietā)

Es personīgi, ja atrodos dominējošajā komandas pusē, cenšos pievērt acis uz to, ka tādās kartēs, ka de_dust/cs_assault/utt. spēlētāji no debīlākās pozicijas puses neskrien kā suicideri virsū.

Link to comment
Share on other sites

te nau jeegas mineet pa laikiem, bet par to ka t vienkaarhsi pat bez kustinaashanas nedoma apar misiju kaa taadu.. notiek patstaaviiga vienkaarsha krisiishana un kemposhana!!!

30 sekundes? tu smejies? te lielaaka dalja labi ja pa 30 sekundeem sameklee kur taads c4 ir un paareejaas 30 sekundees saprot kur iet un ko dariit. tieshi taapeec ja laiks ir palikusi minuute, saaku kustinaat krisotaajus!

Link to comment
Share on other sites

Nu principaa jau taisniiba Nak3D'am ir. Vienkaarshi ja T's speeleetu kaa komanda tad ct, princibaa buutu bezspeejiigi! Ja viss(pat nevajag visus, pietiek ar lielaako dalju) tiims rashotu uz B, tad ar fb un sg paliidziibu ct normaali pat spotaa netiktu! Bet nu pubaa tas ir ljooti reti kad T'os ir normaali domaajoshi pranjiki, kas speelee komandaa!

Link to comment
Share on other sites

Es palieku pie šāda viedokļa, ja Es esmu tik apķērīgs, lai paspētu savākt bumbu 30 sekundēs un uzlikt to, tad es vai nu eju palīgā T, vai arī, ja gribu tupi fragot - palieku pie CT un mēģinu samierināties, ka raunds ievelkas mazliet ilgāk.

Kas attiecas uz tiem, kas to nespēj/negrib/nepaspēj - tad respektīvi slay raunda beigās(ja pēc 30 sekunžu slapa tomēr cilvēks nesaprot, var uzreiz piemērot smagāku sodu), pāris reizes tā izdarīsi un cilvēks ātri paliks saprātīgāks. Tici man tas palīdz, ne jau pirmo gadu es tā daru.

Un kas attiecas par smiešanos, tad nē es nesmejos, skat. velreiz punktu 1.5.2., ja tas nepaliek atmiņā skat. velreiz, velreiz un velreiz - nē, nopietni.

Link to comment
Share on other sites

Nav jēgas nemaz slapot, uzreiz tak tad liekat slay, jo aģin huj, tikuntā mirsi mēģinot skriet uz spotu lai uzlikt C4...

Retums kad vispār kādā serverī pie viena tīma savācās playeri kuri tad arī izdomā kā un kur ies, un tad ir iespējas izvilkt raundu gan de_putekļos, gan assoultā, un pārējas tāda veida kartēs...

P.S Ja man būtu C4, un es redzētu ka neviens nesūda negrib skriet tunelī, es nesūda nemēģinātu kautko darīt lietas labā, un tikai pasakiet ka par to man pienāktos slap/slay ?

Link to comment
Share on other sites

tādi, kas patstāvīgi sēž un gaida fragus ir pelnijuši ->slap,slay,kick,rocket utt. Nav starpības, kāda veida cs versija tā ir. Un visi šitie teksti "da ti cho? eso minuta bila" ejat jūs dirst. Ja 10 raundus pēc kārtas čalis paliek pēdējais un nonstop frago, lai tik varētu savu E-peni izvilkt uz tablo, tad ir pelnijis, ka kāds admins viņam to samaitā. Un nākšana pēc tam uz forumu, raudāšana, ka esi apdalīts, abižots nepalīdzēs. Beidzat vienreiz žurkot un paņemiet pautus rokā.

Link to comment
Share on other sites

ipaši apdāvinātam teikšu vēlreiz,slapu nelika man un es sūdzos par viņa rīcību. Ja nespēlēji tad nerunā,ka 10 raundus,tas bija 1 un 2 raunds lkm.... pirmaja T otraja CT.....

Edited by Miezis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...