Jump to content
GIGN Forum

Šņabis Kokčikos


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

vispār jā, ja šņabi dzer ledusaukstu tad baigi labi iet iekšā. Esmu dzirdējis, ka ar pelmeņiem kopā iet iekšā uz urrā. Bet teiksim labs šņabis, teiksim zeļonnaja marka (tā kas ar zaļu etiķeti nevis ar dzelteno, (i found out it the hard way)) varētu mierīgi uz tīro iet iekšā.

Link to comment
Share on other sites

red bull + absoluuts, to es dzeru retaak, auksti atdzeseetu dzeru Jeljcina snabi, un Danksa viinogu, tie tiraja iet iekshaa taa ka pat neprasas uzdzert. Vel bez uzdzeramaa ir tas Arsenjich oranzhais, dirsaa labs, no sakuma, kad draugs teica panemam sito, labs, paskatijos domaju kas tas par suudu, kad iedzeru domas mainijas, megaleets un megalabs, galva arii nesaap pec tam, vismaz man. :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

shnjabis + martini + sprits + citrons + ledus, gardi un dzeerums pielaviisies nemanot :)

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu nevienu citu šmigu, kura tik nenormāli noceltu jumtu. Un ne jau labā nozīmē. Visas lielākās debīlības pālī esmu sastrādājis ar bonīša "palīdzību". Čomiem tas pats. Konkurenci varētu sastādīt vienīgi Antona 5 litrīgais pa 8 LS + sālsūdens.

:)

Šo pataupīšu Bič pārtijam un GooD MeN'a klātbūtnei :DD

Link to comment
Share on other sites

Šo pataupīšu Bič pārtijam un GooD MeN'a klātbūtnei :DD

Bļāviens, tapēc domāju, kapēc vienmēr esmu tādā pālī un neko neatceros. Jā es arī sūdus bieži sataisu. OMG, nedomāju, ka tas ir tieši no bonīša. liels paldies, jādzer mazāk bonītis :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Labrītiņ :) Blexaa galva saap...Bonjuku,50gradigu uzlejumu un alu pa daudz laikam vakar sadzeros...Veders ariii sap,shodien... Vopshem, shnjabis pats pa sevi man nekad isti nav garshojis,bet ja vinsh ir pietiekami auksts,tad taa jau ir puse no atbildes, jaa Fanta labi nosit shnjabja garshu,bet nu nekas...

cash^ kad atbrauksi uz bitchenieku pie manis,pec tam kad busi pardevis iespejams man savu telefonu,es tev par to pikji taaadu kokckhiku uzmochiishu ka neliksies maz!! Bet garanteju ka buus super...

Link to comment
Share on other sites

:D taka vakar bija izlaidumi un trapiju mentene enivei ar ko labak dzert bacardi ?:D sodien itka tira veida ta isti nekas neiet ieksha :D

Atkarībā kāds, Bacardi Limon vispār bez uzdzeramā var dzert (pats par sevi garšīgs) par citiem nezinu...

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu dzer puslitru uz vienu sotinju virsu tad taa ar buus. Vinju tik maz vajag virsu, jo lieliski nosit snjabi un noiet kaa mazais.

ps. Ja ne biezaak kaa menesi tadu kombeni taisi tad nedomaju ka ir par ko uztraukties.

Link to comment
Share on other sites

Pērc labu šņabi,nejutīsi. Aizvakar svinot māsas izlaidumu,rimčikā paķērām pāris 0.5 absolut vodka, kā reiz uz akciju viņa bija.

Sulas : upņu,ābolu,vīnogu.

Gāzētie: russian šveps.

Link to comment
Share on other sites

visi tādi profi, topiks piedirsts jau līdz ceturtajai lapai :D

nu labi, es arī padalīšos pieredzē

Variants 1:

Šņabi notur saldētavā (uzgriežot maksimāli aukstumu). Tad ielej ledus glāzītēs un dzer tīrā... ja ir labs šņabis, tad šādu sasaldētu vispār nevajadzētu uz garšu just. Bet nu ja nu prasās, tad uzdzer kaut kādu sulu vai arī vienkārši uzkož gurķīti/tomātiņu.

Variants 2:

Šitas ir piektdienas nakts variants, ja sestdien vari gulēt visu dienu. Var dabūt jebkurā bārā - šņabi kopā ar enerģijas dzērienu, klāt vēl pieliek laimu (piedod skābumu) un visam pa virsu grenadīnu (piedod saldumu). Ar šiem nevajadzētu aizrauties - ne vairāk pa kādiem 4 vakara gaitā, citādi var nokaut motoru :)

Variants 3:

Tas pats, kas #2, tikai ar russchian schweppu. Tos var dzert kamēr iekšā lien, bet garša nav tik laba kā #2.

#2 un #3 variants parasti iedarbojas nelabi uz veselību nākamajā dienā :)

Variants 4:

http://qi.lv/JVK

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...