Jump to content
GIGN Forum

2.oktobris Nāk Klāt


ag0ny
 Share

Recommended Posts

Dārgie biedri, par ko domājat savu mazo balsi atdot, rakstu šo, kamēr vēl nav sākusies lielā priekšvelēšanu zombēšana, gribētos zināt, cik no jums jau ir izlēmuši un kāda ir izvele. Pats domāju, ka balsošu par Vienotību, spēks ir Ēlertē. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi par Vienotību, viss mazākā skāde, tie kas balsos par citām latviski noskaņotām partijām reāli izmetīs savu balsis vējā, kas tikai nāks par labu tiem kreisā zvēru un putnu dārzam.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Es vispār neesmu balsojis un nebalsošu, kamēr nejutīšu, ka tā balss tiešām var kaut ko ietekmēt. Un arī, kad Saeimā būs kaut kādas, nebūt, citas personas, jo pagaidām tur sastāvs nav diži mainījies, tāpat kā nav mainījies laiks, naudas un viss cits, kas skar manu un citu labsajūtu, iespējas un visu citu, kas ir viņu pārvaldībā, un iespēju pieņemšanā taisnīgos, noderīgos nolūkos.

Link to comment
Share on other sites

Sēžot rokas klēpī salicis nekas nemainīsies, es tev varu garantēt. Tas ka tu nebalso ir viss stulbākais ko var izdarīt. ;)

EDIT: Uzbrauci tu te nevietā, es pārlasot savu teikumu neatradu, ka es tevi par stulbu esmu nosaucis. Bet nu ok, katrs redz ko grib redzēt.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Eu, eu, jūs tur 2 smadzenes (želejpuika un citātu vārdotājs/garantētājs), nepiedalīšanās sūdu šķirošanā ir stulba rīcība? Tas, ka man neinteresē tas sviests, kas tur notiek padara mani par mr. logic un stulbeni? Nu pizģec jums attieksme :) Labāk tad es palieku pie savas attieksmes, nevis visus saucu par idiotiem, kas man nepiekrīt :)

Ko mana balss mainīs vēlēšanās, ja tie visi jau tur sēž ilgāk, kā es vispār varēju oficiāli sākt balsot un tie visi paši visu ir ielaiduši, kur mēs tagad esam. Nē, es neraudu par krīzi, man viss ir ok, jo es strādāju priekš sevis, savā zemē un nodokļus maksāju diezgan pieklājīgos apjomos. Principa pēc es varētu balsot par ZZS, bet nu nejūtu smagu nepieciešamību.

EDIT: Uzbrauci tu te nevietā, es pārlasot savu teikumu neatradu, ka es tevi par stulbu esmu nosaucis. Bet nu ok, katrs redz ko grib redzēt.

Man tā liekas, tu kaut ko padzēsim bet, cik atceros, tad rakstīji, ka tas ir pats stulbākais, ko var darīt un uz šo attiecināms teiciens - stulbs, stulbi rīkojas. Tātad, ja es stulbi rīkojos, tad es esmu stulbs :)

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

:) Labāk tad es palieku pie savas attieksmes, nevis visus saucu par idiotiem, kas man nepiekrīt :)

Ko mana balss mainīs vēlēšanās, ja tie visi jau tur sēž ilgāk, kā es vispār varēju oficiāli sākt balsot un tie visi paši visu ir ielaiduši, kur mēs tagad esam. Nē, es neraudu par krīzi, man viss ir ok, jo es strādāju priekš sevis, savā zemē un nodokļus maksāju diezgan pieklājīgos apjomos. Principa pēc es varētu balsot par ZZS, bet nu nejūtu smagu nepieciešamību.

Džekiņ, ZZS taisni ir tie, kam 100 gadus sarakstā vieni un tie paši vēži. Jā, ja tev nerūp sava valsts un tās nākotne, tad tu esi Mr logic un stulbenis. Politika nav sūdu sķirošana, tā ir kompromisu māksla un reāli tev ir jāizvēlas mazākais no ļaunumiem, manuprāt tā ir balss par Vienotību, kur ur relatīvi daudz jaunu seju un vecās ar nav skandālos iesaistītas.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu skatīsies pēc jaunām sejām tāpat neuzskatu, ka kaut kas mainīsies. Būs tāpat kapeiku pisēji valdībā. Bet nu nāksies piekrist, ka nebalsojot arī nekas labs nebūs. Salīdīs vēl okupanti pie vadības ruļļiem. Un doma par to, ka mana balss neko nemainīs arī ir nepareiza. Dažās reizēs tā var būt izšķirošā.

Link to comment
Share on other sites

ZZS ir tie, kas ievieš labumus un atvieglojumus lauksaimniecībā, kas ir ģimenes darbības sfēra, kāpēc gan man būtu jābalso par citiem, kuriem tas nav primārais darbības princips? Man politika neinteresē tik ļoti, cik Tev un, droši, ka arī daudziem citiem, tāpēc neuzspied savas intereses man.

Link to comment
Share on other sites

OK, nosauc vienu šiem "labumiem un atvieglojumiem lauksaimniekiem"? Es vēl tagad atceros kā ministrs Roze (aka pliko beibju fotogrāfs), vēl Godmaņa valdībā, pirms Parex pārņemšanas, nevarēja 6 miljonus piena nozarei sagrabināt... Nedzīvoju laukos, bet imo, ZZS priekš laukiem ir lielākais fail.

Edited by ag0ny
Link to comment
Share on other sites

Želejpuikam vispār 18 ir, lai balsot varētu? Bildē pēc 13gadīga saldā wannabee izskatās..

P.S.

Mans profesionālais kretīnisms neļauj neko par tēmu iepostot, esmu jau sen sapratis, ka tādiem deģenerātiem kā agonijas jaunkundzei neko ieskaidrot nav iespējams...

EDĪTE:

Bet nu tomēr, cerība mirst reizē ar muļķi:

OK, nosauc vienu šiem "labumiem un atvieglojumiem lauksaimniekiem"?

em, pietiks ar vienu fakinu lietu:

SUBSĪDIJAS. Mūsu lauksaimniecības sfēra ir izdrāzta šajā ziņā tik tālu, ka normāls zemnieks var principā neko dižu nedarīt, bet dzīvot kā niere taukos no valsts piķa. Apzinīgie nodokļu maksātāji no savas kabatas maksā katru reizi, kad augustā stiprāks lietus uzlīst, vai ziemā pamazāk sniega ir....

Un vēl nedaudz:

Krietni atvieglināta piekļuve ES fondiem- Vācijas zemniekam, lai dabūtu to pašu piķi no tā paša fonda kā LV čalim, vajag čakarēties līdz nemaņai, mūsējiem- viduvējs projekts, iesniegšana un nauda uz rokas...

Piemaksas par sakoptu teritoriju (bļa, šis vienkārši smird pēc sūda, valsts maksā par to, ka čels zāli nopļāvis...)

Jaunākais: pavisam drīz zemnieki dīzeli varēs pirkt bez akcīzes nodokļa..

Karoče, želejpuika, nākamreiz, pirms savus līkos pirkstus vispār atrauj no sava locekļa un uzliec uz klaviatūras, pārbaudi, vai taviem ūberapgalvojumiem un uzbraucieniem ir kaut mazākais faktoloģiskais pamatojums...

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

breetzs ir pateicis visu kā nākas.

Un tev smerdeli, točna vēl jāaug, ja tu mani vari nosaukt par mazo, bez nekāda pamatojuma, vai arī pamatojums ir tas, ka mans viedoklis nav tāds pats kā tavējais? :)

Zini, kas ir SAPARD ? Es gribu nopirkt milzīgu džoni (John Deer - traktors), kurš maksā 280 000Ls, a es uztaisu projektu, kā tas viss darbosies, kā uzlabos veiktspēju un mana rapša/kviešu/miežu novākšanas kvalitāti, nododu to tālāk, to akceptē un nu man vairs par traķi jāmaksā tikai 140 000Ls . Sūdīgs arguments?

Link to comment
Share on other sites

Piemaksas par sakoptu teritoriju (bļa, šis vienkārši smird pēc sūda, valsts maksā par to, ka čels zāli nopļāvis...)

Jaunākais: pavisam drīz zemnieki dīzeli varēs pirkt bez akcīzes nodokļa..

Karoče, želejpuika, nākamreiz, pirms savus līkos pirkstus vispār atrauj no sava locekļa un uzliec uz klaviatūras, pārbaudi, vai taviem ūberapgalvojumiem un uzbraucieniem ir kaut mazākais faktoloģiskais pamatojums...

Reāli iedod kautkādu info par tiem ES fondu spiešķiršanas kritērijiem, neesmu ES fondu eksperts, bet reāli labāk nav dalīt to naudu tiem, kam ir reāli projekti, tieši šī iemesla dēļ Vācijai neveicas tajā lauksaimniecībā labāk? Velreiz, avotus galdā!

Edited by ag0ny
Link to comment
Share on other sites

Puiši.. pasakiet - kāpēct tas tā ir, ka nelasot jūsu postus, es jau zinu, kas tur ir rakstīts? ;)

Ok! Te jums čelendžs -

Izskaidrojiet lūdzu, kāpēc es balsošu par saskaņas centru un kāpēc es arī jums iesaku to darī! ;)

Peace!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Hihi, sagaidīsi momentu, kad dzimteni tavu Putins un Co. pārvaldīs, un tad attapsies:"Hei, a varbūt toreiz vajadzēja tikai nobalsot? :huh: "

Es droši vien kļūdos, bet man radies tāds iespaids, ka visi tie nebalsotāji ir vienkārši nožēlojamas lupatas bez mugurkaula, kuri pat vienu patstāvīgu lēmumu ik pa dažiem gadiem nevar pieņemt. Vienkārši smieklīgi nolūkoties šajos asarās un urīnā izmirkušajos luņos, kuriem ir tik grūti, visi ir tik negodīgi pret viņiem, bet, kad vajag savu pilsoņa pienākumu pildīt, šie spēj tik iespiesties savā slapjajā stūrītī un klusiņām šņukstēt.

Vote or Die!

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Reāli iedod kautkādu info par tiem ES fondu spiešķiršanas kritērijiem, neesmu ES fondu eksperts, bet reāli labāk nav dalīt to naudu tiem, kam ir reāli projekti, tieši šī iemesla dēļ Vācijai neveicas tajā lauksaimniecībā labāk? Velreiz, avotus galdā!

To, ka tu neesi eksperts, sen jau visi ir pamanījuši...

Vācija- vidējam zemniekam projekta apstiprināšanai ir jāiziet caur 3 līmeņu organizācijām- vietējā pašvaldība, ES birojs/organizācija, kas par to atbild, federālā institūcija (ir reģioni, kur šis līmenis atkrīt). Vietējam letiņam pietiek aizstibīt sevis izstrādāto projektu uz ZM/ES organizāciju. Prasības projektu izstrādei un kvalitātei ir VIENLĪDZĪGAS abās valstīs, tikai LV tā "kvalitātes konkurence" starp projektiem ir krietni, krietni zemāka, tāpēc ir arī krietni vieglāk iegūt finansējumu savam projektam. Kas vainīgs pie zemās projektu izstrādes un pilnveides kvalitātes? STULBĀ SABIEDRĪBA jeb, nedaudz pieklājīgāk izsakoties, ārkārtīgi zemais intelekta un izglītības līmenis sabiedrībā.

P.S.

"Reāli projekti"? Bļaģ, tev liekas, ka tur naudu nahaļavu dala? Vai arī tev nav ne mazākās sajēgas, kas ir "reāls projekts"? Nezinu kā tavā hūdā, bet normālā administratīvajā vidē "projekts" ir DOKUMENTS. Un šādi, "reāli projekti" ir krietnais mazākums no visiem, ko mūsu zemnieķeļi iesniedz- izrādās, miežus sēt un projektu uzrakstīt nav viens un tas pats...

Ā, piemirsu vienu lietu:

Piedod, bet dauniskas interneta diskusijas dēļ es neiešu meklēt avotus gadu vecām sarunām un diskusijām ar brīvo arodbiedrību savienības pārstāvjiem un ZM pārstāvjiem. Turklāt, ja es pat vēl varētu sevi piespiest un izgūglēt tam visam atsauces, tu jau nu būtu pēdējais cilvēks, pēc kura pieprasījuma (nahuj tu vispār iedomājies kaut ko pieprasīt?) es to mēģinātu darīt...

P.S.2

Tikai tagad pamanīju, tu taču esi reāli reāls reālists. 3 reāli vienā teikumā, Y0! Esi reāls... (100 debija, ja nekļūdos)

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

:huh: "

Es droši vien kļūdos, bet man radies tāds iespaids, ka visi tie nebalsotāji ir vienkārši nožēlojamas lupatas bez mugurkaula, kuri pat vienu patstāvīgu lēmumu ik pa dažiem gadiem nevar pieņemt. Vienkārši smieklīgi nolūkoties šajos asarās un urīnā izmirkušajos luņos, kuriem ir tik grūti, visi ir tik negodīgi pret viņiem, bet, kad vajag savu pilsoņa pienākumu pildīt, šie spēj tik iespiesties savā slapjajā stūrītī un klusiņām šņukstēt.

Vote or Die!

Vēl viens auns, kas māk gudri dirst un nodirst, tikai tāpēc, ka pašam sūdīgi klājas un ir tāds pesimists par LV nākotni. Raksti no Īrijas? Izskatās, ka esi pārskatījies par daudz patriotu rakstus. Pats esmu tīrs latvietis un par to arī pastāvēšu, bet kādā sakarā tu tagad mani uztaisi par tām šausmām, ko tu tur sarakstīji mugurkaulainais veci, ja tev pašam nav atbildes. Es neeju un viss, tu tagad mani nodirsti un domā, ka rīt piecelšos kā no jauna piedzimis un, lai nebūtu urīnā izmircis bomzis, iešu balsot? Tev ir sūdīga pārliecināšanas tehnika, pirsli.

Ja taisies atbildēt, tad pastāsti, kas labs man notiks, ja es aiziešu nobalsot par ZZS (citas partijas man neinteresē). Nu, kas notiks? Man atvērsies panna un es redzēšu cauri sienām, vai vienkārši uzreiz būšu vīrietis ar pautiem un tev radīsies respekts pret manu viedokli uz mūžu? Vai tu vienkārši izlasīji tikai 1 manu postu?

Es gribētu, lai tagad, jūs abi ar želejpuiku man apstāstat, ko es varētu iegūt un ko zaudēt nobalsojot par kādu no partijām? Ja jau diskusija par vēlēšanām, tad būtu forši redzēt to pašpārliecināto gudrīšu argumentus, kas tiešām spēj ieinteresēt mani, kā neprofesionāli šajā jomā, kā parastu cilvēku, kurš Saeimas lietās nebāž degunu. Kāpēc jāskaidro? Tik drošai nostājai jābūt vēl drošākam pamatam :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...