Jump to content
GIGN Forum

Vafeles...


Jeremin
 Share

Recommended Posts

taatad... vienu dienu eedu vafeli ar saldeejumu... gaaju pa ielu un visi uz mani skatiijaas ... jo man vieniigajam bija vafele ar saldeejumu... un baigi laba.. izskatiijaas apmeeram shitaa ... nu tad gaaju taalaak... viens bomaars man baigi pieseejaas lai iedodu pagarshot... bet kaadaa sakaraa es vinjam doshu savu plastmasas karotiiti kuru vinjsh palaiziis ar savu pee muti... taa es vinju pasuutiiju un gaaju taalaak... bet peekshnji... peec sec. 7 , vinjsh panjeema un izsita man vafeli no rokaam... vot maita .. ne ? mad.gif12.gif un kaa jums liekaas ko man vajadzeeja dariit ? es uz vinju paskatiijos shitaa--> huh.gif , un teicu lai vismaz panjem karotiiti...

Link to comment
Share on other sites

nu nez, manupraat tev ar to "bomaaru" (kas tas taads ir? tipa bomzis?) vajadzeet sarunaat strelku pie Laimas pulkstenja. tipa tavs crew vs bomaars un banda, zaudeetaaji pretinieku komandai peerk vafeles ar saldeejumu smile.gif btw, vareeji uztaisiit prikolu peec tam, kad tas volmars, tb bomaars bija izsitis tev to gafeli, tb vafeli no rokaam. vareeji pateikt, lai nedaudz uzgaida, ka tu tuliit nopirksi veelvienu vafeli saledeejumaa (vai tas strunts saucas saldeejums vafelee?), tad pieiet pie taa izsalkushaa bomaara un panemt iesmeereet to visu vinam sejaa smile.gif peec tam tev buutu jaasaka shaads teikums: "nu garshiigi, maybe veel vienu porciju tev izmaksaat?" vienvaardsakot - pwned!

P.S. kur taadu var nopirkt, tikai nesaki, ka EmCeeDonaldaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

mmmmm , vafeles :> Veeljoprojaam atceros burviigo riitu , kad pie pusmaasas cepaam tik daudz vafelju liidz palika slikti ^^

un kas notika peec tam? juus ar pusmaasu kortjeejaat tik ilgi kameer kaiminiem nopluuda griesti un shameejie izsauca aatros? smile.gif veelaak jums konstateeja smagu saindeeshanos ar vafeleem smile.gif man patiik taadas pamiikstas vafeles, cietas man negarsho, nezinu kapeec, bet taa vish i smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...