Jump to content
GIGN Forum

Msi X340 Portatīvais


th3crims
 Share

Recommended Posts

Masa so te nopirka,tikai baltu.

Kas man vina nepatik? Tas ka bateriju atri norij, nau tas 5h,bet gan 3-3.5h.

Talak tas ka vajadzeja win7 instelet pasiem,un meklet 4gb flashu. Protams ar to gan sanaca problemas,bet tad kad tika ieraxtits win7 flashaa, un likt datora tad vel vajadzeja chakareties,un atslegt achi. ;) Par kuru neko nezinaju ieprieks.

Protams janajai tehnelogijai vairak cd/dvd room nebus,bet taa masai vins tika domats bakalordarba rakstisanais,un prieks ta gaja oky. ;)

Reali spelites uz vinja nepaspelet krutas,vairak vai mazak domats prieks homework.

Palaidni tas ir dual core.

PS nau garumzimes :@

PS besi man vinam touchpads,nezinu kapec,bet vins ir biki divains.

Jebkura gadijuma, iesaku pirkt. Masa ari tiesi no ta pasa veikala pirka vinu.

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

pag, bleeed, es tikko sapratu, VIТAM FAKIN NAV CD ROOM? :D nu tas nu gan nav smuki, bet CD, pavisam nebiju iedomвjies par kaut ko tвdu...

okeeej, tas mani jau sвk pavisam atbaidоt.

nu man budюets apmєam lоdz ~270ls, spзlоtes, da ladna man nevajag, cs, ja nu kвdreiz sagribзрu, tad pavilks, protams, procesors man atbaida, bet, ko darоt, pievilcоgs dators... :D

Protams ar to gan sanaca problemas,bet tad kad tika ieraxtits win7 flashaa, un likt datora tad vel vajadzeja chakareties,un atslegt achi.

achi?

Edited by th3crims
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai pareizi nosaucu to fignu achi,pat isti nezinu ko ta dod ja ir ieslegta,bet kad izsledzu vinu tad tikai atpazina cieto disku.

Padoma kam tev musdienas cd/dvd room? Pa paris latiem vaikala var nopirkt ja steidzigi vajag cd/dvd room kas sprauzhas kaa flash! :)

Link to comment
Share on other sites

ā, jā, pa to bateriju ar, tas vsp ir daudz? Es vnk neko no tiem laptopiem lāga nesaprotu, tur rakst'tis, ka bača tur 5h, nah tad viņi raksta nepatiesu info? :D

Es, ja godīgi nezinu, nu vnk nav pierasts tā, ka tagad pēkšņi nebūs diskdzinis, un būs jāiztiek ar flashiem, ā par tādu diskdzini ar neesmu dzirdējis, kuru var iespraust kā USB.

Bet kā ar to proceseru, negļukos tur nekas? Jo atbaidoši maza frekvence vai kā?

Un es domāju, ka ar win7 uzstādīšānu problēmu nebūs. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu bet man bija ieslegts wifi un blootooth, iespejams tapec ari bija 3h. Nesmu meginajis cik tur,izsledzot wifi.

Procesors? Es ta godigi pat nejutu atskiribu no sava pc,stradajot neta vai office.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu es domāju, varbūt laikam ejot tomēr sāks lagot utt. Vai to RAM var nosegt, jo tas tomēr tāds pieklājīgs 2gb. :)

btw, kur var dabūt tādu "Padoma kam tev musdienas cd/dvd room? Pa paris latiem vaikala var nopirkt ja steidzigi vajag cd/dvd room kas sprauzhas kaa flash! " ? :D

Link to comment
Share on other sites

Jau 2 meneshus apmeram laptops ir,un tiek izmatots diena kadas 8h,nekas nau sacis kupet vai mistiski lagot.

Ieej jebkura datorprecu veikala,un parsi smukajam pardevejam vai pardevejiem. Elkora stabili jabut.

Link to comment
Share on other sites

man jau galvenais, kas iekšā, un, ka tāds veigliņš un kompakts, tad sakat, ka šito varu ņemt? :)

vnk nevēlos nopirkt kaķi maisā, nopirkt un tad voilāā, kas tad te mums, neiet tas, tas iet par lēnu, atveru vairākus logus, uzreiz sāk biš lagot utt. Nevēlos nekādus pēkšņus sūdus. Galvenais, ka ir nets, un varu paspēlēt kkād cs/nhl :D

Un, cik saprotu, man vajadzētu nodrošināties ar 4gb flashu jau pirms tam, kad pērku datoru. :D

Link to comment
Share on other sites

Nekvalitatīvs korpuss. Par spēlējamu cs vari aizmirst. Ak jā, tie kas saka, ka tas dators priekš dzelžiem kas iekšā ir par dārgu, acīmredzot, neko daudz no datortehnikas nejēdz. Te galvenais ir svars un izmērs, nevis dzelži.

Link to comment
Share on other sites

tā programma kaut ko ar flashu izdara? Es pēctam varēšu dzēst ārā to failu un to flashu atdot atpakaļ kādam?

Laikam tad tomēr ņemu šo, miers un Dievs, cik ilgi var ņemties, gan jau būs labs. Paldies visiem par ieteikumiem. :)

btw, jautājums : tā kā laptops būs domāts vasarā pašlaik vasrnīcai, tad derētu arī kādu bezvadu netu, kādi vsp tur ietiekumi? Īpaši jau arī neesmu spečuks šajās lietās, bet tas Tele2 nets pa 5,90 mēnesī tīri pieklājīgs šķiet, vai tādu būtu gudri ņemt + vai viņu var pieslēgt, piemēram, tikai uz vasaru? :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...