Jump to content
GIGN Forum

Kāpēc Dažām Meitenēm Patīk Bāzt Pirkstu Džeku Dibenos?


cash^
 Share

Recommended Posts

Ne reizi vien no čomiem ir dzirdēts, ka dažām meitenēm kniebjoties ir vēlme iebāzt pirkstu džeka dibenā.

Kāpēc?

Viņām pašām nav sanācis paprasīt.

Bija vēl kaut kas jautājams, bet paspēju aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu tā lieta saucās prostatas kairināšana laikam, itkā esot baigi patīkami (nu, nejau meitenei), kāpēc pašām meitenēm gribās to pirkstu tur iebāzt - nezinu, nearko tādu pašam nav nācies saskarties un patiesībā pat dzirdējis arī neesmu.

Āā, beefs tak teica ka viņš vannā esot pats mēģinājis bet vēlamo efektu neesot panācis :D.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu kapeec Tu domaa, ka meiteneem patiik to dariit, bet tas ir tikai dzheku interesees. Meitenes vienkaarshi ir dzirdeejushas, ka chaljiem ir taadaa veidaa lielaaks kaifs un tapeec arii censhas dariit ko var. :) Pats ar to arii saskaaries neesmu un nemaz negribu. Man tas kaut kaa gejiski liekas, ka chalim kaut kas dibenaa tiek baazts. :)

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tad šitās erotisko masāžu meitenes tā piemin straponus? Reiz biju pie vienas aizgājis (nu masāža bija afigetj reāli 1h relaks) - tur šai pizģec tādi dildo stāvēja (kā 2litriīgā alus pudele. Jebkuru čali iedzītu kompleksā). Viņa teica, ka esot klienti kuriem pat ar tiem dildo esot par "īsu". Nodomāju - lol -gejs, bet iet uz erotisko masāžu pie meitenes! :D

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Es zinu tikai divas meitenes kurām mēdz paslīdēt roka, pārējās ir bijušas kaut kādas random. Vienu es vairs neredzu, jo čoms ar viņu pašķīrās un man viņa besī, a ar otru kopā mācos. Nav gluži saruna par to kāds ārā laiks un viņa laikam nezin, ka viņas džeks pa pālim man to ir pateicis.

Par prostatas masāžu bija dzirdēts, bet kaut kā neaizdomājos. Acīmredzot gaidīju, ko aizraujošāku ^_^

Link to comment
Share on other sites

Lol. Iedomājies situāciju meitenes vietā - Tevi naglo entos gadus pēc kārtas, un maksimums ko Tu tajā visā tolkam vari padarīt ir tikt girl-on-top, bet tas nemaina faktu, ka naglo Tevi. Loģiski, ka agrāk vai vēlāk Tu paņemsi un iedzīsi pirkstu kādam di***.

Bet nopietni par tēmu runājot:

Iespējams dēļ baumām, ka džekiem tas patīk.

Iespējams, lai čalim uzsistu paniku, jo kuram normāli orientētam cilvēkam patīk, ka viņam pirkstu dzen pakaļā.

Iemesli var būt dažādi, nav viens tāds universālais.

Un visi gudreļi ar savu prostatas masāžas teoriju var iet turpat, kur to pirkstu dzen. Prostatas dziedzeris atrodas totālā dirsā (izteiciens atbilst :D), un otrkārt ar pirkstu viņam pat tuvu tikt nevar. Kāpēc tad mūždien tiek ierēkts par visādiem fizioterapeitiem ? Nomācies par ārstu pusmūža garumā, lai nonāktu citam džekam līdz elkonim dirsā. Prostatas masāžai/kairināšanai vajag tādus verķus, kā beefs aprakstīja. Bet jau atkal, kuru tas interesē.

Āā. Beefij, par to "gejs, bet iet pie skuķa uz masāžu" tēmu. Lasiju www.eskortameitene.lv blogu (protams var strīdēties feiks vai īsts, bet davaj ne šoreiz), un tur kā reiz vienā bloga ierakstā bija stāstīts, par klientu (resnu, pretīgu veci), kurš visai bieži nāk pats ar savu verķi un maksā par to, lai attiecīgā amata pārstāve viņu tā konkrēti izčakarē tur kur saule nespīd.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams dēļ baumām, ka džekiem tas patīk.

Iespējams, lai čalim uzsistu paniku, jo kuram normāli orientētam cilvēkam patīk, ka viņam pirkstu dzen pakaļā.

Iemesli var būt dažādi, nav viens tāds universālais.

vispār jau tiek baumots, ka beigšana džekam ir intensīvāka, ja ir kaut kas ānī iebāzts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...