Jump to content
GIGN Forum

Pretodu Un Citu Sūdu T3h B3st Līdzekļi


dyversant
 Share

Recommended Posts

XD

Arī tikko atgādināji - tika mazliet ieziestas čiksas ar cukurūdeni vienā pasākumā. Nice, try it :slap:

Ja tās sveces noliek, pieņemsim, tādā pajumtē (lielajā teltī, hz kā pateikt), kur ir viss galds utml., tad tās tiešām nekāda vaina!

Link to comment
Share on other sites

pwnt :10cm:

Pretodu sveces ir baigā huiņa, vienkāršā ugunskurā lielāks spēks. Esmu cienājies ar visādiem pretodu līdzekļiem un vienīgais kaut cik jēdzīgais bija novijas pieminētais Autan. Šogad ir tik daudz odu, jo zivis lielā ledus dēļ nevarēja apēst odu kāpurus or some shit like that.

Link to comment
Share on other sites

:slap:

Ja tās sveces noliek, pieņemsim, tādā pajumtē (lielajā teltī, hz kā pateikt), kur ir viss galds utml., tad tās tiešām nekāda vaina!

Ja tā ir daudzmaz slēgta telpa, tad ir ok, bet klajā laukā nav vērts...

Link to comment
Share on other sites

Hz es laikam esmu vienīgais kuram šogad odi nekož, acīmredzot kautkāda imunitāte izveidojusies :D, citus gadus vienmēr palīdzēja tas Off! vai arī tas sūds baltā šampūna pudelē ar sarkanu korķi.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

kkur biju uzgājis rakstu par latvijā izgatavotu pretodu līdzekli turpat arī bija pamācība kā viņu pašam mājās pagatavot bet jebogu gribas pašam vēlreiz atrast šo rakstu ... kā arī ļoti labprāt noskaidrotu kādu pretodu līdzekli izmantoju pagājušajā nedēļā bet tas laikam jau uz mani attiecas ... oranžs pūšams flakons (viss ko atminos) ...

Link to comment
Share on other sites

Vecais krievu odekolons''neļķe''-ļoti labi palīdz-pārbaudīts-tik tas aromāts.....

un un un

Daži pilieni krustnagliņu eļļas uz karoti parastas eļļas - samaisa un iesmērē ādā vietās, kur gribam, lai neiekož odi. Uz kādu laiku līdz.

abus google atradu, bet par to odekolonu, tas strādā 100%, ir pārbaudīts.

Link to comment
Share on other sites

:D, citus gadus vienmēr palīdzēja tas Off! vai arī tas sūds baltā šampūna pudelē ar sarkanu korķi.

Hvz, varbūt vienkārši aplam daudz pīpē, labākais "imunitātes" līdzeklis :D Bet ja nopietni man tie monstri patīk, saņemiet sevi rokās un dauziet viņus nost. Vismaz kaut kāda aktivitāte, šos līdzekļus izmanto tikai mīkstie, es labāk noasiņoju :D

Link to comment
Share on other sites

ja runa iet par episkiem līdzekļiem, tad cukur ūdens.

ja runa iet par normālu pretlīdzekli, tad precīzu firmu nepateikšu, bet pašam pagājušajā 5dienā noderēja viens pūšamais sūds, nopūtos ar to sūdu no kājām līdz galvai un bija labi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...