Jump to content
GIGN Forum

Pārdomas Par Krieviem, Latvijā.


cSpoks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja gribat redzeeet kaa sadzivo lv ar rus atbrauciet pie manis, musu bra ir krievi.runajam kaa sanak, vins rus,es lv, bet tas neveido nekadu nepatiku un barjeru. Un mans labakais draugs ir krievs,tapec spriest nevar globalos latvijas merogos. Problematiska ir riga un dpils. Tapec ka tur krievi ir nekaunigi. Protams - atkal ne visi.rezumee - pasakt neko nav jegas,ejot laikam, Latvija ir jasakopj,be to nevar ar agresiju,bet gan ar jau piemineto pasapzinju un lv standartiem. Piemeram- konkrets parbaudijumu kopums,apmeram ka amerika. Tadejadi lielaka dalja iemacitos lv,parejie butu spiesti to darit, a parejie - lasit kri parakstu

Link to comment
Share on other sites

ui..ir arī latvieši, kas varbūt vel lielākas maitas par krieviem..

nu Unikālie Radijumi Latvijas Apkaimē mazliet kaitina...īsi, kaulaini, nopīpējušies un domā, ka tajā ko viņi dara ir "spēks"... tiem savu privāto nometni es palīdzētu uzsliet.

bet ir daļa tiešām sakarīgi pacani, kas liek dažiem "latviju bāleniņiem" nobālēt kūltūras ziņā..

Link to comment
Share on other sites

Man besī viņi ar savu 9. maiju, bet draugos ir daudz krievi un ar tiem sadzīvoju ok. Kāds man var paskaidrot, kapēc tie patrioti savā UZVARAS dienā apkarina ZAUDĒTĀJU mašīnu ar Krievijas karogiem un tad ripina gar to kauna stabu? :)

Link to comment
Share on other sites

nevajag ņemt to tik globāli, nezinu kā to nosaukt, ja ir apmēram šādi - LATVIEŠI un krievi, tad SC mēģina panākt, lai būtu latvieši un KRIEVI, nu kaut kā tā.

kRi tas vel tā, pats labākais, ka tie patrioti braukā ar vācu markas auto ap pieminekli :superlol: paši ar sevi pretrunās :lohs:

EDIT : ā jā, tā ir, ka kārtīgi neizlasa :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši nevaru iedomāties kas notiks, kad pie varas nāks Saskaņas centrs.

man savukārt uzsit smieklus tu, lolīt. Varbūt parādi man to topiku, kuram nosaukumā ir kāds vārds, kas sākas ar mazo burtu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...