Jump to content
GIGN Forum

Neliels Storijs


slow hands
 Share

Recommended Posts

kaadreiz jauniiba kaut ko liidzgu veidojaam oho.lv, kur tika izveidots personaazh murciitis, kuram shaada veida staasti bija ljoti tuvi!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Karotes Stumejs

Ar vārdu sakot es arii gribeeju kaut ko labu piemest klāt.

Maacos 3 klasē, man patīk viena meitene(Marija), vismaz man taa skjiet. Katraa zinja mans labaakais klases biedrs Robis apgalvo, ka taa ir miilestiiba. Es gan taa iisti neesmu paarliecinaats, ko tas noziimee, bet Robis ir gudraakais klasee un es vinjam ticu. Veel robis teica, ka ja miil kaadu meiteni, tad vinai ir japadod savs kraaninsh vinas kraanaa. Bet tikai jaapagaida, kameer sacietee. Tajaa dienaa gaaju maajaas un paardomaaju, kas un kaa. Vai tad meiteneem arii ir kraans. Bet nu tad saaku domaat par to cieteeshanu. Biju redzeejis, ka kaadreiz teetis ar PVA liimi liimeeja kaut ko un tad gaidiija kameer sacietee. Domaats dariits. Nevareeju taksh izblameeties Marijas prieksha. Mes ar mariju medzaam speeleeties arii peec stundaam. Bet atpakalj pie lietas. Iebaazu kraanu pva liimes burkaa, liime bija tik auksta, ka nejaushi paspruka uriina struukla. Par laimi burka nebija pilna un paar malaam nekas nepaargaaja. Negribeejaas padoties, tapeec turpinaaju kartiigi izmeerceet kraanu tagad jau nedaudz iedzeltenajaa PVA. Izvilku araa un konstateeju, ka negrib cieteet. Tad man ienaaca doma. Aizgaaju peec feena un saaku zaaveet. Diivaini, ka kameer feenoju tikmeer baigi smirdeeja peec uriina, laikam kaads bija apmiizis poda malu. Peec neilga briiza jau vareeja just, ka miizamais saak cieteet. Sajutos, kaa iists teevinsh pie kam veel atmineejos Robja teikto par cieteeshanu. Nu peec kaada laika jutu, ka kraans ir pilniigi sacieteejis. Tagad zvaniju marijai un prasiju lai naak aaraa. Satikaamies pagalmaa un tad es paprasiiju paiet nostaak, kaut kaa sakauneejos. Panaacaam nost, un es biju taa satraucies, visu laiku domaaju vai buus sacieteejis vai nebuus. Atri iegruudu kraanu martas rokaa un prasiiju lai velk aaraa savu kraanu. Marija aizskreeja raudaadama. Es taa jau domaaju, ka nav kaartiigi sacieteejis. Taads idiots esmu, robis taksh teica. Biju galiigi satriekts, devos maajaas nomierinaaties, skiet no satraukuma nebiju iebaazis kraanu biksees un beerni kas speeleejaas pagalmaa smeejaas, tagad mani saukaa par cinci. Iegaaju dziivoklii un juutu ka ar visu krenkjeeshanos gribas pachuraat. Aizgaaju pie poda un spiežu. Nekas nespiežas arā. Meeginaaju paskatiities kas par vainu. Bet kraaninsh ciets nevar palociit. par to gan iisu briidi biju lepns. Nomociijos ilgi, tad skreeju pie mammas lai paliidz. Aizbraucaam uz slimniicu. Slimniicaa dakteris skatijaas un nevareeja saprast kas taa ir par slimiibu. Es teicu PVA tas ir. Dakteris saaka skatiities latiinju vaardniicaa. Nav taada. Es saku PVA liime. Daktrim graamata izkrita no rokas. Kad braucaam maajaas es jau biju pacuraajis un kraans bija miiksts. Tagad es vairs taa nedaru, jo mani teetis sabaara.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...