Jump to content
GIGN Forum

Neliels Storijs


slow hands
 Share

Recommended Posts

Neliels stāstiņš, ko uzdrukāju vasarā, kad visi iefanoja par to, kurā klasē ies un cik labi mācīsies šogad. Tāds parasts sūds jau ir, bet jau nu kādam tomēr pietiek pacietība izlasīt līdz galam? cerams, šis sūds ir sūda vērts smile.gif

es jau iešu 3. klasē. pa vasaru spēlēju cs un tagad saviem klases biedriem varēšu izrādīties, kā esmu satrenējies. vakar ar mammu nopirkām man jaunas velveta bikses un flaneļa kreklu, lai es smuki izskatītos skolā. vēl mēs iegādājāmies darba burnīcu matemātika un latviešu valodā. ā, un vēl nopirkām krāsu zīmuļus, flaumāsterus un akvareļu krāsas (otiņas nāca līdzi bonusā). rīt man būs smuki jāsapucējas, jo ir taču 1. septembris un vēl kičīgi ir tas, ka rīt varēs braukt ar trolejbusu bez maksas. es 1x pats braukšu bez mammas, man ir nedaudz bail, bet mamma teica, ka viss būs kārtībā. mums būs jauna izremontēta klase un es sēdēšu kopā ar savu labāko draugu Eduardu, viņš ir baigi kičīgais džeks. tā jau man patīk skola un vislabāk man padodas glītrakstīšana, daudzi saka es esot zilais, jo tikai zilie glīti raksta, bet mani pievelk meitenes es nēsmu nekāds zilais! mums ir baigi foršā skolotāja, viņu sauc Solveiga, viņa mūs cienā ar konfektēm un viņai ir baigi smukās kājas (skūtas). un vēl dažreiz uz skolu atnāk viņas draugs Arķjoms un viņi sāk maigoties visas klases priekšā, tad visi daudzi skolēni aizsedz acis, bet es vēroju uzmanīgi, jo zinu, ka vēlāk tas noderēs uz Elīzes. Elīze ir mana sapņu meitene, viņai ir garas bizes un sarkana kleita, viņa izskatās tik pieaugusi. mūsu klasē iet viens kauslis Jegors (laikam krievs), viņš terorizē pārējos klases skolēnus. vienreiz skolotājas Solveigas draugs Arķjoms (izbijušais bokseris) riktīgi samizoja Jegoru. Jegors aizgāja un pasūdzējās vecākiem un Arķikam (tā visi bērni viņu sauc klasē) sanāca nepatikšanas, bet tagad viss ir kārtībā, tikai tagad Arķiks vairs nevar nākt uz skolu vienreiz Arķiks bija atnācis uz skolu un pasauca Solveigu, viņi abi aizgāja uz skolotāju darbistabu un no turienes nāca dīvainas skaņas un bija tāds troksnis, it kā kāds šūpotu galdu pēc tam skolotāja Solveiga ienāca klasē un viņai bija lūpukrāsa izsmērēta pa seju, mēs prasījām, kas ir noticis, viņa atbildēja, ka viss kārtībā, vienkārši atri krāsojusi lūpas. pēc stundām Gustavs (mūsu klases gudrākais un neķītrākais skolnieks) teica, ka viņi tur "drāzās", visi sāka ķiķināt, bet es nesapratu, ko tas nozīmē. gāju mājās un pa ceļam domāju, ko gan varētu nozīmēt šis vārds. parasti ejot mājās es nopērku balto plombīra saldējumu pa 20sant., kurus mamma man katru dienu dod līdzi uz skolu. tā jau mums skolā ir pusdienas, bet man neīpaši garšo tās biešu zupas un galvenā pavāre Svetas Smirnovas kundze ir īpaši nejauka, jo liek izēst visu šķīvi. toreiz es mammai prasīju, ko nozīmē "drāzties", viņa man ātri iedeva šokoladi un teica, lai es skrienu ārā paspēlēties, tas likās dīvaini, jo mamma nekad tā nerīkojas. nākošajā dienā skolā pēc 3. stundas, klasē ienāca mana mamma, skolotāja Solveiga lika visiem bērniem iziet ārā no klases strarpbrīdī, bet es pa durvju sķirbu skatījos un visu redzēju. pēc tam, kad sākas stunda, skolotāja Solveiga izskatījās manāmi satraukta un noraudājusies, kopš tās dienas Arķiks vairs nav bijis pie mums, nezinu ar ko tas ir izskaidrojams. pa starpbrīžiem mēs mēdzam spēlēt salkas un augstāk par zemi, tas ir baigi jautri, mēs skrienam un bļaujam, līdz nāk skolas apkopējs, viņam ir koka tupeles un izdzirdod koka tupeļu klabēšanu visi bērni bēg uz klasēm. vienreiz apkopējs Sergejs noķēra Pēteri (pēteris ir vislēnākais skrējējs klasē, uz ātrumu viņu pat var apdzīt resnais Jēkabs), viņš novilka koka tuplei un uzšāva Pēterim pa pakausi, izskatījās sāpīgi, bet Pēteris neraudāja, viņš nekad neraud, pat tad, kad viņu slāna puišeļi no 5. klases, varētu padomā, ka viņam nesāp. Pēteris pēc tam nāca mums garām un teica, ko mēs blenžam, kad viņš izaugs liels, tad iestāsies armijā un atbrauks, un atsitīs Sergeju ar steku. ai nu vispār mums ir jautra klase, īstenībā mēs esam draudzīgi. man ļoti nepatīk sporta stundas, jo mani vienmēr futbolā ieliek vārtos, visi saka, ka es nemāku spēlēt, bet es esmu 10x spēlejis FIFA 97 un visas reizes uzvarēju, nemākot spēlet... man nepatīk, ka klases labākais sportists Ivars visus vienmēr izkomandē, man jau ir apnicis, ka pa manīm sit ar bumbu, tāpēc šogad esmu pieteicies paukošanas pulciņā, es arī būšu sportists nu vispār, laikam tas arī viss. naizmirstiet rīt nopirkt puķes savām mīļajām audzinātājām un esiet paklausīgi bērni visu šo mācību gadu!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

haha es sāku ņirgt par to glītrakstīšanu. Bet man turpmākais stiliņš nepatika. Tas par to Arķomu man liekas bija diezgan lēti. Jāuzbliež savs variants smile.gif Tātad, paņemšu sākumu

es jau iešu 3. klasē. pa vasaru spēlēju cs un tagad saviem klases biedriem varēšu izrādīties, kā esmu satrenējies. vakar ar mammu nopirkām man jaunas velveta bikses un flaneļa kreklu, lai es smuki izskatītos skolā. vēl mēs iegādājāmies darba burnīcu matemātika un latviešu valodā. ā, un vēl nopirkām krāsu zīmuļus, flaumāsterus un akvareļu krāsas (otiņas nāca līdzi bonusā). rīt man būs smuki jāsapucējas, jo ir taču 1. septembris un vēl kičīgi ir tas, ka rīt varēs braukt ar trolejbusu bez maksas. es 1x pats braukšu bez mammas, man ir nedaudz bail, bet mamma teica, ka viss būs kārtībā. mums būs jauna izremontēta klase un es sēdēšu kopā ar savu labāko draugu Eduardu, viņš ir baigi kičīgais džeks. tā jau man patīk skola un vislabāk man padodas glītrakstīšana, Kaspars no 4b teica, ka es esmu zilais, jo tikai zilie un meitenes glīti raksta. Nez ko viņš ar to domāja. Nosaucu viņu par zaļo un pateicu, lai iebāž bikses dibenā. Kaspars parādija man vienu pirkstu. Laikam vidējo. Tad gan es apjuku. Drošības pēc, metu viņam ar krēslu. Kasparam vajadzēja iet pie māsiņas, bet kopš tās dienas viņš ar mani vairs nerunā. Neskaitot Kasparu 4b ir diezgan jauka klase. Tur mācās Ieva un Ilze, kuras, mani redzot, vienmēr man uzsmaida. Apsolījos sev, ka nākamajā skolas diskotēkā uzlūgšu viņas uz lēno deju. Pirmo noteikti lūgšu Ievu, jo man liekas, ka viņai sāk augt krūtis. Manā klasē ir trīs smukas meitenes, bet neviena nav tik smuka kā Ieva. Es bieži par viņu sapņoju. Mans mīļākais sapnis ir, kad Ievai uzmācās divi sešklasnieki, bet es ar savu BMX riteni pēkšņi parādos ap stūri, salaužu viņiem kājas un izglābju Ievu, par ko es saņemu buču uz vaiga. Nē labāk uz lūpām. Jā, jo uz vaiga mani nobučoja otrajā klasītē, kad spēlējām "Kis Kis Mjau". To gan izdarīja Liene, viņa nav nekāda smukā, bet es aiztaisīju acis un bija diezgan jauki. Liene pēc tam man rakstīja visādas vēstules, bet es viņu atšuvu, teikdams "iemācies lietot internetu, māsiņ". Šito teicienu es dzirdēju LNT svētdienas filmā par mūķenēm nēģerietēm. Liene aizskrēja raudādama. Bet kā es varu runāties ar meiteni, kura nav pat reģistrējusies face.lv Viņa ir diezgan nabadzīga, par to viņu klasē bieži apceļ. Jānis uzprasīja vai viņa svārkus no miskastes izvilka. Visa klase smējās. Es arī, jo izvilkt svārkus no miskastes ir diezgan smieklīgi. Uzprasīju viņai vienreiz, vai viņa savu somu no miskastes izvilka, bet viņa sāka raudāt. Dīvaina meitene. Manas mīļākās stundas, protams, ir sports, kur es esmu vislabākais skriešanā. Pagāšgad pēdējā stundā bija atspoles skrējiens un Jegors mani gandrīz apdzina, bet es tomēr vinnēju. Fizkultūras skolotāja gan mums ir stulba. Es viņu saucu par strīpaino govi, jo viņai tāds strīpains tērps un viņa ir resna kā govs. Balss arī līdzīga. Šogad mums būs cits skolotājs. Man kāds teica, ka viņu izmeta no iepriekšējā darba par dzeršanu. Bet tas nevarētu būt nekas traks, jo mūsu zīmēšanas skolotājs vienmēr uz stundām nāca piedzēries. Viņš teica, ja neviens neko neteiks par zīmēšanas stundām viņš visiem likšot 8niekus, izņemot Gunāram. Gunāram ir talants zīmēšanā. Viņš vienreiz uzzīmēja mūsu audzinātāju - skolotāju Briedi. Skolotāja Briede izskatījās jocīgi, jo viņai bija palielinātas brilles un lielākas krūtis. Gundars vienmēr zīmējot meitenes, piezīmē viņām lielākas krūtis.

ai viss pietiks, es nedaudz ne tā kā gribēju sāku rakstīt.

karoč nesanāca līdz galam smile.gif bet šādi tādi momenti bija puslīdz ok. varbūt kad būs iedvesma kaut ko pielikšu.

Link to comment
Share on other sites

Man bija filozofijas učuks 10 klasē, kura stundas neapmeklēju smile.gif Bet nu gada beigās gāju kontriķus atrakstīt, jo atzīme jau nu bija jādabū. Lai nu kā, bet učuks pirmo divu kontriķu atzīmes ķlūdaini ierakstīja attiecīgi pusgada un gada atzīmju vietā žūrnālā un nepamanīja un aizmirsa smile.gif Kad ierados rakstīt nākamos kontriķus viņš man paziņoja, ka man jau gada atzīme ir, ko es vēl gribot ?! smile.gif Apjucis gāju prom. biggrin.gif Pēc tam no Saulkrastu čomiem uzzināju, ka viņš no turienes vidusskolas izmests par dzeršanu pirms 2 gadiem biggrin.gif

Edited by Oddish
Link to comment
Share on other sites

iespaidiigi.... taa maigoshanaas man atgaadinaaja Frichu laikus 3ajaa klasee, kad 9tie mums vadiija dazhas stundas, un stundu laikaa gandriiz vienmeer tika miiciita kaada meitene... dry.gif beerniibas trauma.... upset.gif aa un es taa riktiigi apreecos par to tekstu ar Kasparu no 4b un kreeslu... laugh.gif

komplimenti maaksliniekiem... thumbsup.gif

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...