Jump to content
GIGN Forum

Norociel


kaulins1122
 Share

Recommended Posts

tu melo jo tas fail nepa4om nav par norociel tas fails ir kautkakads suuds kurs sapis kompi !!!!

da nemeloju es... sad.gif

edit:

nu durak =]

tas .bat ir domats tam lai tew pasham tur nav jaraxta tas garais texts.

shito no neta var ari dabut [es kkad sen atpakalj biju nokachajis] adresi aizmirsu sad.gif

bet nu ta tas ir.

vnk tas .bat fails edites to tavu cdhack.cfg lai nevaretu pamanit ka tu spele ar chitiem.

d0000h

Edited by hydro
Link to comment
Share on other sites

KAS IR SMTH ???

a kad tu panjem RUN ko tev vins raada ???

nu man rukaja.

neko tur nerada, vnk atri vinjsh visu salade un aiztaisas ciet.

nu katra zinja man viss iet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu kaulin tas jau ir tas notepad fails ko all00w0rt teica tikai ar jaunako notepadu vins taisas ka setup.bat fails!!!1

Un nokaca to setup.bat ko hidro pasu pedejo iedeva tas man ruka man vairs nekad nebija norociel!!!!11

Edited by flashback
Link to comment
Share on other sites

aidomiigi ,,,,...... baigi censaties mani pierunaat kautkas nav labi ...... !! sad.gif

nu varbut tapec ka mes savulaiku ari centamies izdibniat ka to dabut gatavu un LJOTI mocijamies kamer dabujam zinat [ nu vismaz es] un tapec es gribu palidzet citiem lai vinjiem butu viegalak dzive smile.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

kaa jau zinat, man staav bans uz servera par chiitoshanu..

taa kaa man ir shaada taada sajeega no kompuuteriem, esmu uzrakstijis savu unikaalo cdhaku, kuru praktiski nav iespeejams uzkjert... taa kaa es to rakstiju savaam vajadziibaam, tad tam ir paaris truukumi:

1.tas straadaa tikai windows xp videe (jo tiek izmantoti specifiski wxp resursi)

2. ir jaatsleedz antiviiruss (man ar makafiju straadaaja, tikai Microsoft anti-spyware jaatsleedz)

3.no taa ir gruuti nokaapt (ljoti eerts un patiikams lietoshanaa)

fiichas:

1. no-recoil nav

2. aims, kuru iespeejams iesleegt ar 1 pogas spiedienu (defaultais ir F taustinjsh)

3. patiikams wh (var saprast, kas ir aiz sienas un kas nav)

4. radarhaks

5. nosmoke un noflash

6. cd-proof, jo tas ir manis rakstiitais un unikaals, jo nav izplatiits

speciaali izveidoju pasharhiveejoshos arhiivu (nokachaa failu, palaid to un laid chiitus no c:\cdhack), lai nebuutu probleemas un lieku jautaajumu. haks ir nokonfigureets un lietoshanai gatavs

ja ir interese, pm man ar e-pastu, vai nokjer mani vakaraa ircaa (esmu nokjerams gign kanaalaa zem nika ParanoYa)

kad sarunaashu ar gign vadiibu, mosh arhiivs buus izlikts te

good luck, cheaters

p.s. sakaraa ar to, ka man neljauj laadeet exe, tad es nomainiju cdhack.exe uz cdhack.ex.. kad nokachaasi failu, paarsauc to par cdhack.exe un viss ies..

cdhack.ex

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...