Jump to content
GIGN Forum

Lethal : Final Steps 2010


mKZ.LeTHaL
 Share

Recommended Posts

1272992909_1.png


Tas brīdis ir pienācis, kad Letālais dodas prom no Counter - Strike 1.6 pavisam !
Ar lielu prieku prezentēju, savu pēdējo projektu, Atvadu projektu no CS.
Filmā redzami, ļoti daudz redzētu Trickjumpu, ja kāds skatās video iekš youtube vai iekš vadošās KZ pasaules komūnas Xtreme-jumps.eu
Filmā, ieliktie lecieni man pašam ļoti patīk un man nepiš ka ir 1337 reizes redzēti, ja kāds Ķipa KZ kritiķis atradīsies.
Teorētiski, šie lecieni ir priekš tiem, kas iekš Defaultajām (standarta) kartēm krāj fragus un visus savus -5 utt... netikai lai šautu, bet varbūt arī mācētu pārsteigt pretinieku nesagatavotu. :)

1272993383_3.png 1272993460_9.png 1272993509_6.png


godiE, ir diezgan spēcīgs ( varētu tā teikt ) movie meikers.. So.. kā dzīvē labs draugs, apņēmās man palīdzēt ar šo projektu. Un te nu viņš ir : LeTHaL : Final Steps 2010
Ceru ka šī Kz filma jums patiks, kā arī spēsiet novērtēt movie making prasmes kā arī lecienus.
Lai labi, skatās, neaizmirstiet popkornu !


Links uz Lejupielādi : Failiem.lv
Link to comment
Share on other sites

Noskatījos. Patika dd2 b spota jumps. Tu šādi lēkājot neesi atklājis prodigy mapes gļuku? :D

Dažas lekšanas vietas vēl joprojām izmantoju pats. :):thumbsup:

Uz CoD aizgāji lēkāt vai šaudīties? :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

Patika, tikai failā, kas nāk līdzi (LeTHaL.jpg), manuprāt, ir kļūda http://xtreme-jumps.com/ > jānomaina uz http://xtreme-jumps.eu

bet tas sīkums ;D

pats tagad kz vairs nelēkāju kā pirms gadiem 2+, jo man šķiet, ka tas izmiris ir Latvijā...

9/10.. veiksmi kaut kur citur, nevis cs'ā tad ;]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
, nezinu kaa tu, bet es vienmer paskatos vai nevar atrast youtube pirms skatos kautkur citur vai kacaaju.

Laikam autors pats nav licis, jo linku neredz kautkaa....

youtubē skaņa ir ar novēlošanos - tātad bullsh*t.

Edited by mKZ.LeTHaL
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...