Jump to content
GIGN Forum

Scam Or No?


spyseed
 Share

Recommended Posts

Tātad pēc sludinājuma ievietošanas saņēmu dīvainu e-pastu,bet prikola pēc atbildēju!

Šādu es saņēmu!

Hello do you still have these item for sale? get back to me with the present condition and the total price to United Sate to my E-mail ([email protected])thanks i wait to read from you soon about that...

Regard

Mrs Lucy

Atbildēju

Total price for the item and shipping is 1000GBP.

cheers

Un brīnumainā kārtā saņēmu atbildi!

Thanks for the mail...Alright get back to me with your paypal or your full bank bank details for the immediate payment to be made as soon as possible thanks i wait to read from you soon about that thanks

Greetings

Mrs Lucy

Es tikai tagat nesaprotu,moš iedot paypalu,varbūt ka pārskaita ar,bet hz.Uzhackos manu paypal! :sparta:

Link to comment
Share on other sites

:blelohs: Gribēju dzirdēt citu domas,varbūt kādam ir izdevies šādi tikt pie naudas! :superlol:

Tu tiešām ceri tādā veidā tik pie naudas ?

un pats sevi neuzskati par īpašu :blelohs: ?

šajā forumā ir vismaz 3 jau šādi topiki mēneša laikā un pilns internets ir ar šādiem raktiem.

Link to comment
Share on other sites

es ieliku sludinājumu zip un man atnāca kautkas līdzīgs, tikai ar citām summām un vieta bija nigērija :D

viss aizgāja tik tālu ka man prasīja pilnus bankas kontaktus or smntg un tad jau sapratu ka viņš var iet elle :D

nezinu no kurienes viņi šitā izrauj, pietam saņēmu pat vairākus līdzīgus meilus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...