Jump to content
GIGN Forum

Geji Cs' ā


taps
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un es 1 brīdi tieši tev gribēju prasīt, kad gign foruma lielais scenārists uztaisīs atkal kādu foršu topiku (DOOM:SOURCE ( laikam tā bija ) man patika vislabāk), kur būs forša doma iekša! TAPS tev tas izdevās! Kā parasti !

Jā vispār CS nav draudzīgs gejiem. Piekrītu slowam. Jā un būtu forši ja kāds uztaisītu skinus, kur terori būtu lelles un konter terori menti apakšveļā. Būtu labs zviedzamais gabals.

Link to comment
Share on other sites

Un es 1 brīdi tieši tev gribēju prasīt, kad gign foruma lielais scenārists uztaisīs atkal kādu foršu topiku (DOOM:SOURCE ( laikam tā bija ) man patika vislabāk), kur būs forša doma iekša! TAPS tev tas izdevās! Kā parasti !

Jā vispār CS nav draudzīgs gejiem. Piekrītu slowam. Jā un būtu forši ja kāds uztaisītu skinus, kur terori būtu lelles un konter terori menti apakšveļā. Būtu labs zviedzamais gabals.

paldies, kaads veel atceraas doom3:source vai kaa tur cool2.gif un veel jau ibja arii de_gign vai liidziigi XD.gif psc, laiks gan gaajis uz priekshu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

kkaads sviests - ta pa gejiem, ta peekshnji pa cs shaushanas poozaam!! pirmaa gadiijumaa varu pateikt, ka miilu tikai meitenes un otrajaa - cs nespeelejeu.

Link to comment
Share on other sites

eee pareiz!! tas tik bija kadrs laugh.gif !

Link to comment
Share on other sites

atziistaties, kursh ir ojaars!!?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man tomeer ir jaapiekriit tapam: geji cs ir aktuaals jautaajums.

Padomaajiet pashi: kur citur labaak pieraadiit savu viiriskiibu nekaa nosaujot paaris citus pidinjus. Otrs: kam veel vairaak vajag pieraadiit savu viiriskiibu nekaa gejiem.

Hallo - visi tachu zina, ka automaats (taa pat kaa pistole un jebkura cita shautene) ir falla simbols. Taapat - granaatas ir vaginaalo bumbinju simbols (ja jau par pedinjiem, tad sorrrrriiii, anaaalaaas bumbinjas unsure.gif ).

Nu meeginot taa biski iedzilinaaties shajaa probleemaa taalaak vareetu noraadiit: viirishi formas teerpos, mazliet nosviidushi. Tas ir pilniigi gejiski. Ja cs nebuutu geju speele, tad tachu kaads gudrinieks buutu ielicis vismaz vienu kiilnieku - striptiiz dejotaaju. Taa viiru njemshanaas patiesiibaa ir ljoti aizdomiiga. dry.gif

Vareetu arii pieveersties izveeleetajiem nikiem, piemeeram, Taps. pilniigi noteikti ka shis niks ir njemts no LV vaarda tapa, kas noraada uz prieksmeetu, kas aiztaisa caurumus. wacko.gif nu padomaajiet tachu ar galvu smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

es shodien to geju jautaajumu CS apspriedu neatkaarigo ekspertu grupaa un taatad:

eksperti izsaka viedokli, ka patiesiibaa mana interpretaacija nikam "taps" ir visai apsaubaama. Man ir jaapiekriit. Vareetu buut ka shis niks ir radies no anglju vaarda "tap" (tas protams ir iespeejams gadiiijumaa, ja shii persona ir nezheeliigi erudiita - es pat teiktu poliglots), kas, savukaart, noziimee "kraans". huh.gif

tas man liek uzdot jautaajumu - vai shis niks patiesiibaa nav dubulta vaardu speele: kraans, kaaa korkis, ar ko var aizbaazt dry.gif

un tas shoreiz nav, kaa saciit jaasaka, rektorisks jautaajums, bet driizaak jautaajums, kuram vajadzeetu atkailinaat patiesiibu. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

meniks: viss ir ļoti skaidri - mums tikai ir jānoskaidro vai taps ir domāts kā tapa - kaut kā aizbāzējs vai arī tam ir dubulta nozīme - gan tapa, gan angļu vārds "tap", kas, protams, nozīmē "loceklis".

Cik nu esmu iepazinies ar tapu es tik tiešām nebrīnītos ja viņš būtu bijis tik viltīgs un ar savu niku tik atklāti parādījis savu orientāciju...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...