Jump to content
GIGN Forum

Darbs Vasara


gangstadog_Hakeris
 Share

Recommended Posts

Atrast var dažādos sludinājumu serveros. Bet rēķinies, ka tur pieteiksies daudz cilvēku.

Vari pats ielikt sludinājumu ar to, ka meklē darbu un kāpēc Tu esi labs kandidāts.

Vēl darbu var meklēt ejot par dažādiem uzņēmumiem un uzbāžoties. Bieži iniciatīva tiks uzskatīta kā pluss.

Vēl var jautāt draugiem vai paziņām, vai nav kaut kas, ko piedāvāt.

Nu tādā garā. Universāla metode nav.

Un vari braukt uz ārzemēm, esmu dzirdējis, ka tur darbus pakaļ metot f5p7nsvsyh9qkcg727hz.gif

Link to comment
Share on other sites

Nevajag fanatazet, ne vinu ir tik daudz, ne vini skries cepaties ar puiseli kas pardod saldejumu.

Kur tad tas PVD ir kad pie tirgus un tirgu pardod visadus sudus. Kuriem es toc jau uzmetot acis var pateikt ka nekadas licenzes nav!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Kur tad tas PVD ir kad pie tirgus un tirgu pardod visadus sudus. Kuriem es toc jau uzmetot acis var pateikt ka nekadas licenzes nav!

nu tu jau pats atbildēji :D

pilnīgs bullšits par to pvd pludmalē, neies ķēpāt viņi savu brīvdienu(ja atpūšas, sauļojas), bet pārbaudes viņi nekādas neveic, vecāķos viens džekiņš visu vasaru vazājās ar saldējumu un pārdeva.

Link to comment
Share on other sites

Tavs CV .

Pamat izglītība.

15-18 gadi tev es neiznu, apmēram.

Pieredze. 0

Tu nekur netiksi viss īpaši pilsētā, vienīgais kur tu varētu dabūt darbu tad būtu arpuss rīgas. Meklē labāk darbu kur ir fiziski jastradā un ļoti grūti utt. Varbūt tiksi.. Jo piem. Maxima vai kaut kadā tāda tu netiksi.

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Nē, es nesaprotu - nafig šādus postus nenahrenizē un autoriem virtuāli neiedod pa ausi? Atradušies filozofi, sēž vecākiem un kakla, klabina podziņas un gudri runā. Cilvēks prasa padomu, ja jums tāda nav - ejiet taču, lūdzu, nahuj. :) Un nē, arī es nevaru uz ātru roku piedāvāt kādu ideju tāpēc teorētiski mans posts ir tieši tikpat vērtīgs cik šie iepriekš minētie, bet man vienkārši uzkāpa. :)

Link to comment
Share on other sites

Pilngadīgs es esmu.

Khm,iešāvās man te viena ideja,bet tur tikai dzeram naudai sanāktu nopelnīt.

Tatad klausaties,nē labāk lasāt.

Tākā labi un gudri māku rakstīt izdomaju iejiet atlants.lv piereģistrēties un tur dažus savus vecos darbus patirgot,par kuriem skolā pelnīju atzīmes.

Varētu arī uzrakstīt dažādas tēmas priekš devītās klases eksāmena latviešu valodā.Tagad daudzi meklē un iespējams būs kādi pardesmit pircēju,..kautkag īsti nezinu! Vai vispar tur kautkas var sanākt,ka Jūs domājat?

Link to comment
Share on other sites

;)

Tas nav atbalsts, vienkārši subjektīvais viedoklis. Prasīt šādas lietas forumā un gaidīt brīnumus ir tikpat gudri cik fantazēt par to, ka darbu var dabūt tikai caur pazīšanos un pie bezdarba ir vainīgi tikai darba devēji un valsts, kuri mūs nemīl.

Un atlanta doma nav laba kā galvenais darbošanās veids. Ilgtermiņā dažas kapeikas tur varbūt var salasīt, bet salīdzinot to laiku, ko tu ieguldīsi klabinot pogas ar to, kur tu varētu viņu ieguldīt kaut vai fiziski strādājot peļņa nav salīdzināma. Kā papildienākumi - uz priekšu, ja darbu ir daudz, aiziet. Čoms pa 3 gadiem īpaši neaizraujoties salasīja ap 200Ls, lielu daļu gan iztērēja pats pēc tam pērkot materiālus savām vajadzībām, bet tas nav tik būtiski.

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

:D Tev Posti ka alga birst kabata !

Ja padoma reali - tu esi 0 - bet latvija entie tukstoshi sezh bez darba ar augstako un nevar atrast darbu ! Mans viedoklis te ari viss iet caur pazinjam - savadak es pat nez !

Pat lai tiktu Maxima vajag sakarus !

Edited by GaBe.
Link to comment
Share on other sites

Pat lai tiktu Maxima vajag sakarus !

Tu, bļēģ, vispār lasi kaut ko pirms sāc rakstīt? Ja viņš ir 0, tu esi vismaz -1. Tas, ka cilvēki sēž bez darba nenozīmē, ka darbu nevar atrast, darbs ir. Loģiski, ka cilvēks ar maģistra papīru neies čakarēties par 200 latiem mēnesī, ja situācija vēl nav tik traģiska, ka dzīve spiež to darīt, tajā pašā laikā kāpēc šis čalis nevarētu darīt to pašu darbu kā vasaras darbu, ja saprot par ko ir runa? Sēdēt mājās un raudāt cik viss ir slikti ir forši, bet vakances pašas virsū neskrien, tas nu diemžēl ir fakts.

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...