Jump to content
GIGN Forum

Vācu Savu Komandu


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Īstenībā jau es katru dienu paskatos, tāpēc nevajag par mani uztraukties. Sadabūjiet man Demo un tad var īstā runa sākties :D. SkaM^, tu jau nu vari iet pie viņiem ja gribi, mums tāpat 2 spiegi, tikpat labi vienu varu jums atdot :D.

Edited by Robs
Link to comment
Share on other sites

LAVRx protams ziņošu par spēlēm.

Šobrīd domāju par nosaukumu. Robs jau pagrāba GIGN.LV 1, neskatoties uz to, ka tajā komandā no gign ir labi ja 2 cilvēki.

Atjaunots saraksts. Ceru, ka uzradīsies vēl kāds, kas labi bombī ar skautu, pašam prātā neviens nenāk.

Tie, kuri vēl nav piereģistrējušies etf2l.org, izdariet to, lai var salikt sastāvu, kad izdomāšu nosaukumu un piereģistrēšu komandu.

  1. Rymel
  2. Teddy
  3. Lavrx
  4. Natijs
  5. Tom.
  6. quickaim
  7. Oddish
  8. sunthug
  9. macho
  10. Moridin coplin
  11. anDre
  12. SkaMy

    ---------

  13. Traffic
  14. Dr. Pepper
  15. barnjukz
  16. PaniCal
  17. emys (laikam pie Roba)
  18. ze cūka (izskatās jau reģistrējies citā komandā)
Link to comment
Share on other sites

Ieej jebkurā serverī un uzraksti status konsolē, no turienes arī pārkopē savu Steam ID. 3 reizes pārbaudi pirms apstiprini, jo izlabot Steam ID etf2l lapā patstāvīgi nevar, to var izdarīt tikai sazinoties ar administrāciju un tas ir laikietilpīgi un labāk tomēr ir to izdarīt jau pirmajā reizē pareizi.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

neko nesapratu, kas ko uzvarēs un kam ko dos?

edit: par medalam zinu (to ka dos tiem kuri piedalas un vinne)

Tas bija vienkāršs joks. valvei vajadzētu dot īpašas medaļas tiem, kuri spēj uzvarēt Depressed German Guy.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja vēl ir kāds spots brīvs, tad es arī varētu!

Spēlēju kopš 2009 gada sākuma, varētu teikt mazliet pāri gadam.

steam id - http://steamcommunity.com/id/tenchy

Varu spēlēt ar - Spy, Pyro, Solly, Engi, Medic vai Resno.

Varbūt ar scoutu, bet man aims ir mazliet slikts, jo neesmu kādu pus otru mēnesi tā kārtīgi spēlējis!

Link to comment
Share on other sites

You cannot currently sign up. Sign ups will open in 3 or 4 weeks time. There will be a promotional video posted on the Valve blog that will signal the official opening of the tournament. In the meantime, put together a team or two, and tell your friends about the upcoming tourney.

Tas bija postots 25. martā

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...