Jump to content
GIGN Forum

Sargi Savu Steam


naziic
 Share

Recommended Posts

Vobšem saņēmu steamā pm no dr.peppera, strauji uzspiedu uz pop-up lodziņa pie pulksteņa - atvērās čata logs un vēstule -

Never tell your password to anyone.

ceturtdiena, 2010. gada 8. aprīlī

19:36 - ^1Dr. ^7Pep^1per.: STEAM offer!!! http://steamcommunitycom.awardspace.us/ ( noņēmu url linku, lai kāds nejauši nenospiež ) , login and download one free game!!! Hurry up it has a limited time!!! (One HOUR LEFT)

Jau grasījos spiest uz linka, kad veselais saprāts un steam dievi mani apturēja. Tātad, uzmanās, uz linka negrasos spiest - nav man patreiz `izmēģinājuma kompis` uz, kura varētu sūdus laist, jā, iespējams prasts spams, bet nu tik un tā, var būt kāds pateiks, kas tur ir, un peppers varēs kaut ko paskaidrot, jo nu to viņš diezvai rakstīja, ja nu, tomēr nekas tas nav, tad dzēšu topiku.

Link to comment
Share on other sites

Tu sūtiji kādu ziņu viņiem? Ar kādiem punktiem?

Steam nickname, bankas pēdējos 4 ciparus, epastu bijušo(nu, visus tos prasītos punktus, ja ir nozagts acc), ja?!

EDIT : Man reāli neuztrauc tas vai es dabūšu atpakaļ vai nē, jo es zinu ka dabūšu.

Bet es uztraucos par to - vai man nebūs VAC ban kaut kur vai nebūs kaut kas sapists ar spēlēm un jāpērk pa jaunu būs :(

Reāli interesē VAC un Modern Warfare 2 spēles, pārējās poh.

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Nē, nē, tur bija tā, ka piemēram tev kāds čoms caur stīma raksta "o, apskati riktīgi rēcīga bilde *links*", ieejot linkā izmetās download logs, kurā varēja lejupielādēt itkā to bildi, bet bija apslēpts *.exe fails, kuru pēcāk palaižot viņš nosūtīja visus datus par tavu stīmu kādam konkrētam cilvēkam. Vot, tas bija visai elīti izdomāts, šis tāds fufelis, uz galīgiem muļķiem makšķerē. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...