Jump to content
GIGN Forum

Acces


Recommended Posts

CS:S niks:[tfk]*Patriot [ir bijuši citi niki: De_Patriot,The_Patriot].

Vecums:16

Steam ID:STEAM_0:0:31657280[CS:S fully steamed].

CS:S pieredze: 3,5 gadi. [Pirms tam biju spēlējis veco, labo CS 1.6].

Pieredze adminēšanā:Esmu bijis admins šādos serveros:wos,battle,ihack...Nu šie ir tādi, daži labi serveri, par kuriem ir dzirdēts, bet tā arī esmu vandījies pats, pa savu serveri, ar adminu komandām.Pārzinu visas CS:S,CS 1.6 adminu komandas, ar visām ir strādāts.

ONLINE laiki:Nu, ko, pārsvarā online esmu katru dienu. Dienā vidēji 8h.Brīvdienās protams vairāk.

Komandas, kādas es vēlos:slap,gag,mute,kick,slay kā arī vote komandiņas. Slap/Slay -Lai izkustinātu no vietas spēlētājus, kas nepilda misiju vai arī vienkārši sēž vienā vietā un neko jēdzīgu nedara. Gag -Ja, cilvēks flūdo, spamo, lamājas, tad šī komanda būtu noderīga, zinādams, ka tā šeit notiek bieži. Mute -Bieži gadās arī tā, ka kāds ienāk spēlē un k-ko pa mikrafonu tur lamājas,klausās mūziku, turot mikfranu ieslēgtu, līdz ar to, traucē citiem spēlēt. Kick -Piemēram, ja cilvēks sāk šaut savējos vai arī ķīlniekus, tad šī komanda būtu diezgan noderīga. Vote - Tad, ja trāpas tāda karte, kuru neviens no spēlētājiem negrib spēlēt, līdz ar to, šī komanda būtu izdevīga. [Neizmantošu nevienu no komandām savās personīgajās interesēs]. Protams, vajadzētu arī admin chat komandu kā arī say komandu, lai paziņotu spēlētājam, ka ir laiks sāk kustēties. Ar šo visu pietiktu, lai serveri uzturētu kārtīgu. Protams, ja ienāk kāds čīteris, tad nu jāsauc vai nu kāds kuram ir bana tiesības, vai arī vienkārši kick.

Apraksts par mani:Sveicināti! Mani sauc Elīns Korņivskis, bet to nu jūs jau zināt, ja lasījāt manu pirmo pieteikumu. Tātad, dzīvoju Jūrmalā, bet pats mācos Rīgā. Brīvajā laikā patīt patusēt ar draugiem vai ari vienkārši uzspēlēt CS:S. Ar CS:S aizrāvos, kad ieraudzīju kā mani draugi spēlē. Sākumā neaizrāva, bet kad sāku spēlēt, jau sāku piešauties un CS sāka iepatikties ar vien vairāk un vairāk. Vēl pats atceros kā mazākajās klasēs spēlēju ar draugiem. Tad, man likās tā ir viena no labākajām spēlēm, visnodaļ tā vēl ir šobaltdien. Ar to arī viss sākās, pat ar draugiem izveidojām savu pirmo klanu. Nosaukums: [lv-patriot]. Protams, klanam arī bija serveris un mājaslapa, bet tas viss nebija tik populārs un nācās slēgt. Nu, tad iznāca jau CS:S. Vot, tā bija tik spēle. Kad sāku CS:S pirmoreiz, atrauties nevarēja, nopietni. CS:S ir un paliek klasika.Forumā cenšos būt aktīvs [bez spamu bullshita]., kā arī CS:S spēlēju uz goda. Jūrmalā nesen ievācos. Pats tā esmu no Kuldīgas. Jūrmalā dzīvoju apmēram 2 gadus, protams bez sūdzībām. Nu, ko, tas tā kā būtu viss par mani. Skatieties un izvērtējiet paši.

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

:D Vēl tiko lasīju ihack forumā pieteikumu, kurš bija atteikts.

Njā un tu tagad vari doties garā atvaļinājumā. [Noteikumus lasīt laikam nemāki]. :)

Neskaitot tiesību prasītāju topikā drīkst postot TIKAI admini. Visiem, kas nav admini, bet tāpat vēlas ierakstīt kaut ko tiesību topikā, ir jārēķinās ar 7 dienu (vai ilgāku) atvaļinājumu un posta dzēšana.

Visi noteikumi: http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=10545

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

Ja no malas kāds var sniegt noderīgu info par tiesību topika autoru, tad postot drīkst, kaut kad jau šis tika izrunāts. Kas attiecas uz tevi, ja jau katrā serverī prasi tiesības, tad neko labu tas par tevi neizsaka.

Link to comment
Share on other sites

Nu jau tu k-ko jauc....

Tev es vēl nevienu reizi neēsmu neko ziņojis, jo nav bijusi tāda iespēja. [skype vai steam].

EDIT:Jā, es tev esmu rakstījis iekš foruma, lai ienāc serverī, jo tur ir čīteri, bet tā nebija kļūdaina ziņošana, jo es pieminēju, lai tu ienāc tagad, nevis k-kad vēlāk.

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

Lai tak cilvēkam tiek, vienmēr jau pastāv iespēja noņemt admintiesības nost.

P.S. nedaudz OT. Vai es varētu lūgt arī beacon un timebomb vai slay / slap tiesības jo pagaidām ar brīdināšanu ir par maz un kicks ir bik par bargu lai cīnītos ar hronisku bascampingu un necieņu pret spēli. Prasu to šeit jo taisīt jaunu postu neuzskatu par opciju sīkumu iztirzāšanai un veco celt no mirušajiem arī nebūtu prātīgi. (bet ja uzskatiet ka tas ir nepieciešami tad to varu arī izdarīt.)

Link to comment
Share on other sites

P.S. nedaudz OT. Vai es varētu lūgt arī beacon un timebomb vai slay / slap tiesības jo pagaidām ar brīdināšanu ir par maz un kicks ir bik par bargu lai cīnītos ar hronisku bascampingu un necieņu pret spēli. Prasu to šeit jo taisīt jaunu postu neuzskatu par opciju sīkumu iztirzāšanai un veco celt no mirušajiem arī nebūtu prātīgi. (bet ja uzskatiet ka tas ir nepieciešami tad to varu arī izdarīt.)

Ņūm, tas nava īpaši pārliecinošs arguments. Tomēr ne jau visi cilvēki zin, kur prasīt unbanu. Un nedomāju, ka tiesību iedošana ar nosacijumu, ka "ja nu sanāk sūdi, tad jau var noņemt" būtu pareizi.

To Patriots:

Nē, es nekļūdos, aizvakar office kartē, Tu man teici lai banoju džeku, jo viņam ir WH, paskatijos un šim nebija. Un cik man zināms, šis nava bijis pirmais gadijums.

Tiešām šeit nava nekā personīga, Tu vienkārši vel nēsi atstājis tādu strogo iespaidu. Bet iespējams arī mani requirementi ir pārāk augsti.

Link to comment
Share on other sites

Neatceros, ka es k-ko tādu būtu teicis.

Tu k-ko jauc.

Pasaki laiku, kad es to teicu, apskatīšos dēmo.

P.S.Pie tiesībām nebiju minējis ban tiesības, sūdi nu tur nekādi nevar sanākt.

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

Tu k-ko jauc.

Pasaki laiku, kad es to teicu, apskatīšos dēmo.

Nu bļā, kapēc Tu ar mani strīdies? :) U're doing it wrong!

Tu to teici admin čatā un tas neuzrādās demo.

Bļā, lai Tu būtu pilnībā pārliecināts, tas notika 3. datumā, laika posmā no plkst. 20:00 līdz 20:50, kartē cs_office, tev bija uzvilkti rozā stringi, Tu spēlēji pie CT.

Link to comment
Share on other sites

:) U're doing it wrong!

Tu to teici admin čatā un tas neuzrādās demo.

Bļā, lai Tu būtu pilnībā pārliecināts, tas notika 3. datumā, laika posmā no plkst. 20:00 līdz 20:50, kartē cs_office, tev bija uzvilkti rozā stringi, Tu spēlēji pie CT.

Kaut gan man tik un tā neticas, ka es to būtu teicis.

Labi, viss. Negribas strīdēties.... :)

Atvainojos, ja k-ko pārpratu vai sajaucu.

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

:)

Patriot regulāri taisot šos tiesību topikus tu tikai grauj priekštatu par sevi, būtu labāk paspēlējis kādu laiku un tad jau te nācis.

Nu, bet vai tad es daudz prasu?

Es ban tiesības neprasīju, prasīju tās tiesības, ar kurām pietiktu, lai serverī ieviestu daudz, maz normālu kārtību.

Link to comment
Share on other sites

Neskatoties uz wārnu, turpina dot idiotiskus padomos Problēmas & risinājumi sadaļā, kas parasti aprobežojās ar tekstu "Pārinstalē OS". Tas neko labu par prāta spējām neliecina. Un vēl laužās par to, ka nav reportējis čīterus.

Lai mēnesi paspēlē, aktīvi reportē čīterus un tad jau redzēs.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki! Tātad gribētu uzzināt, kas tur īsti būs ar to access?

Mēnesis jau vairs nav aiz kalniem.

P.S.Rakstu šo tāpēc, ka serverī vienkārši ir neizturams bardaks un es pats jūtos slikti, ka es tur neko nevaru darīt, viss, ko es varu darīt ir reportēt...

EDIT:Ja šo lasa kāds admins, kam css.gign.lv ir admina privilēģijas, tad, lai noteikti tagad ienāk, 5 čīteri.

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

diez kuri tie bija ? parak biezhi cilveki bljauj "on 4itak.." "bano to" vai "bano shito wh100%"

vairs jau saskatit nespeju reizes kad uz sharu, un ponju pavelku paris unrealus fragus tiri del ta ka vienkarsi jau zinu kur ir pretinieks.. un shadu bljaveju arii nav mazums..

uzskatu ka cilvekam ir jaiegust vismaz kada reputacija forumaa, lai apkartejie varetu spriest objektivak, un zinatu ka shis nav ieklauts brinumbernu listee.. tas ka tev ir 100 posti nenozime ka tevi kads atpazist, tas pat liek domat ka tu esi spameris, ja menesha laika esi sasitis tik daudz postu..

nevaig tagad te celt traci, tu taads es shitaads utt utt.. vis ir normali, ja tiksi pie flagiem (par ko es nedaudz shaubos) vis bus ok, ja tomer netiksi nu nekas, velu veiksmi shaushanaa.. nevajag celt traci del taa ka ziepes esi aizmirsis, un nekas pozitivs nenotiek :lol:

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

Opā pēc pirmā spam-posta izrādās sekojis otrais...

Domāju, ka esi mācijies pa šo laiku ļoti daudz! Serverī tevi redzu diezgan bieži, bet kā pats redzi - tev ir problēmas ar adminu galveno uzdevumu - čīteru atpazīšanu!

Domāju pacieties - tiešām paspēlē pāris mēnešus gign'ā un tad jau redzēs, kā tev ar to reportēšanu veiksies...

Mana nostāja - vēl nevar tev dot!

P.S.

Ak jā - par spamošanu. Tas nav diez ko skaisti - domā, ka vairāk posti tev dos, ko vairāk ? Salīdzini mani ar sevi - atšķirība skaita ziņā ir aptuveni pussimts, bet vai tāpēc mani kāds neuztver nopietni ? Viss, manuprāt, slēpjas sakarīgumā un savas nostājas pamatošanā!

P.S.2.

Un reportējot čīterus aizmukušo čīteru sadaļā labāk būtu ja to darītu uzreiz, nevis vienreiz pa 3 dienām...

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...