Jump to content
GIGN Forum

Acces


Recommended Posts

Čīterus reportēju bieži, vienkārši es netaisu spamu, es editoju savu veco postu un lieku tikai klāt.

P.S.Pieteikumā bana tiesības nebiju minējis kā arī netaisos apstrīdēt jūsu viedokļus, savādāk nekas labs tur nebūs.

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

EDIT:Jā, es tev esmu rakstījis iekš foruma, lai ienāc serverī, jo tur ir čīteri, bet tā nebija kļūdaina ziņošana, jo es pieminēju, lai tu ienāc tagad, nevis k-kad vēlāk.

Hmm... slap/slay un gag gan es varētu atbalstīt attiecībā uz tevi, vismaz uz pārbaudes laiku! Būtu vismaz kas pasteidzina bāzē sēdošos un gag`otu tos, kas lamājas!

Uz šīm 3 tiesībām pavisam noteikti ATBALSTU!

Tev ir regniks vispār ?

Link to comment
Share on other sites

Uz šīm 3 tiesībām pavisam noteikti ATBALSTU!

Tev ir regniks vispār ?

+1 ja abos timos ir pa adminam (ka vis biezhak esmu noverojis) tad ir pagruti izkontrolet visu, viens liekas ar slap/slay un mutes aizbazeju nenaks par ljaunu..

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka nenāks par ļaunu... 90% laika tur visi botojas, kempo un vēl visādas darbības tizlas veic, un ja savārīs kādas ziepes, tad arī zināsim, ka uzticēties nevar un to pašu, ko tagad dabūs arī pazaudēs! Un ar šīm tiesībām var salīdzinoši mazas ziepes savārīt!

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

Es te kā pasīvais admins, ja gribat varat ignorēt manu tekstu, bet nu ja čalis prasa admina tiesības uz vairāk kā 1 serveri īsā laika posmā un cik sapratu, tad arī uz gigna prasa jau ne pirmo reizi, bet nekāda lielā pārtraukuma, tad jau rodas aizdomas par nepastāvīgu attieksmi un, ja Naked vēl patiesību saka, tad nekas labs tur nesanāks. Ar slap/slay nevienam neko īsti nenodarīsi, bet nu access ir un paliek access tur neko vairs nepadarīsi. Dot vai nedot tāds ir jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Viņš man pēdējā laikā ir diezgan daudz čīterus reportējis un pagaidām vel nava nokļūdijies. Kā arī mēs sarunājām, ka banoti tiks spēlētāji ar ekstrēmi redzamiem čītiem - aim, speed. Spēlētāji, kas liksies tikai aizdomīgi, tiks reportēti man un tad es tālāk izskatīšu.

Un tā kā man pēdējā laikā mazāk laika atliek tieši spēlēšanai un ir novērojams adminu deficīts ir pilnīgi loģiski izvirzīt šo kandidātu priekš bana tiesībām.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...