Jump to content
GIGN Forum

Krāpnieciskas Darbības Internetā!


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Sen jau atrodos cashos.com lapā, nekādu naudu neesmu ieguldījis un arī netaisos.

Jau kādu laiku ar diezgan leilu aizrautību vēroju un pētu lapas īpašnieka krāpnieciskās darbības.

Bet bet mani skumdina tas, ka reāli tur apkrāpj cilvēkus, veido konkursus kuros pedējās stundās pirms aizslēgšanas pēkšņi primās 3 vietas ieņem apšaubāma izskata profili, kas nesen reģistrējušies.

+ Ja konkursa piedalas 1 vai neviens cilveks konkurs tiek pagarinats itka tehnisku iemeslu del, jo nevarot tikt pie datora lai noslegu konkursu (Sviests).

Ir arī aizdomas ka nodokļi netiek maksāti.

Tad man ir jautājums, kur un kādā iestādē vērsties ar lūgumu pārbaudīt šo lapu, vai tur netiek veiktas prettiesiskas darbības?

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Ekonomikas policija, VID, PTAC

edit:

PTAC- tikai ar kāda "apkrāptā" iesniegumu, kā arī vnk bezmaksas konsultācija- ko un kā tagad darīt.

VID- ja ir aizdomas par nodokļu nemaksāšanu.

Ekonomikas policija- ja ir aizdomas par noziedzīgu darbību. Taču pirmie divi varianti ir iedarbīgāki.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Pat Lietuvā un Igaunijā vēl atvērti tādi saiti.

Tur jau no tā wormy, bijušā īpašnieka pārpirka tas - Roberts Burvis.. :)

Viņam ir vēl vairākas tāda tipa saites, un domāju ka tur viņš to pašu arī dara.

Link to comment
Share on other sites

Tagad ar to Burvi nezinu kā ir viņam vēl ir latbux vai kas tur.

aizsūti attiecīgajām instancēm e-pastu ( esmu tā darījis )

Dažubrīdi šīs instances ir pārāk bezspēcīgas vai arī neieinteresētas kaut ko darīt (neko neiegūst), realitāte - diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

Arī esmu saitā.

wormy/kemito/nice1 laikos tur viss bija kārtībā. Nezinu, es viņos nepiedalos (konkursos), jo nav līdzekļu, bet citādi mani nekas netraucē.

Edited by nillys
Link to comment
Share on other sites

eeeem, lol, LOL, bļe nebiju domājis, ka dzirdēšu šo vārdu vēl kādreiz, tas čalis toč ir krāpnieks. :D

vari kko vairāk par viņu pastāstīt?

Eh, nu piķis viņam ir.

91 vai 90 gads viņš bija neatceros.

CIk agrāk ar viņu runāju, it kā, viņiem tur jurists arī bija nolīgts, kas tur visu legāli nokārto..

Zināms čalis bija.. Manā rajonā dzīvo..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...