Jump to content
GIGN Forum

Skolotaju Diena


DJ MUman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Tad gan bus "super macibas" ! Man bus jamaca 5 stundas un es nez liidz cikiem

busu, jo ta bus mazaa skola kuraa es macisu 2.b klasi ... varbut, ka stundas bus pa 30 min .... un ta jau es noteikti nezinu liidz cikiem es tur busu !! Katra gadijuma ..... nez vai tu zinasi kaa atrast kabinety rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

DJ MUMAN yooooo  smile.gif  smile.gif  smile.gif

man suxx, nenotiek tikai 1 anglene, bet jauztaisa 3 darbi par Rainja lugaam

rv1g vispar suxx, nekas nenotiek, rchv norm vismaz 12ie maca sikajiem happy.gif

jā mums toreiz, riktīgi mācīja. Atnāca divas čiksas no 12ās un paprasīja mums kaut kādus pantiņus sarakstīt uz lapiņām.

Un tad viņas visus tos pantiņus klases priekšā skaļi nolasīja pašas ik pa brīdim paņirgdamas. Mans mīļākais sākas ar "Krauklīts pisa vāverīti augsta koka galiņā..."

bija forši. A rv1g, kad biju 12ajā sataisījām tūri skolotājiem. Mans etaps bija viņiem pastāstīt par Blinkiju Bilu. Protams patiesībai tur bija mazs sakars ar visu to, tāpat kā visam kas viņiem tajā dienā tika iebarots. Foršais moments bija, kad visiem skolotājiem liku nodziedāt foršo Blinkija Bila dziesmiņu un beigās parakstīties (tā lapa ar parakstiem ir arī ielikta lapā). Tā ka bucher, nedirs, bij ok.

p.s.

lol, aceros kā rakstīju to šitu par blinkija bila karakteriem latenes stundās uz papīra lapas. Ai, good ol' times.

This cute platypus serves for amusement for everyone. You can always have a break in tough situations when Flap babbles something funny. At first a person would laugh all the time about his unusual way of speaking. Yet, there are also serious moments when there is nothing to laugh about. Usually in these moments Flap does not speak because his voice is very funny.

happy.gifhappy.gifhappy.gif

Link to comment
Share on other sites

4 stundas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...