Jump to content
GIGN Forum

Spelu Laiki Csdm Turniram


Hivemind
 Share

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tik stilīgi.

būtu iedevuši šito pasākumi uzrīkot kādam pavisam parastam cilvēkam, būtu daudz mazāk problēmas.

p.s. man vēljoprojām šķiet ka viņš ar wh serverī spēlē.

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

būtu iedevuši šito pasākumi uzrīkot kādam pavisam parastam cilvēkam, būtu daudz mazāk problēmas.

p.s. man vēljoprojām šķiet ka viņš ar wh serverī spēlē.

Tu nēesi vienīgais, kurš tā uzskata. :thumbsup: Gribētu zināt, vai kautkas notiks ar šo turnīru, vai arī šitas viss bija milzīgs fails? Ja godīgi, tad varētu vai nu uzrīkot normālu šo turnīru, vai arī kāds sakarīgs cilvēks pārņemt visu šito herņu un uztaisīt par normālu, vismaz nobeigumu tādu sakarīgu. Savādāk hivemind visu šeit ir sadirsis. Skatos aktīvi šeit ņemās sas^man, hazzers vel kautko te sakarīgu uzraksta un hollow^life. Varbūt viens no šiem varētu uzņemties un normāli nobeigt šo turnīru?

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka labāk būtu, ja tā būtu svētdiena, jo sestdien lidz kādiem 12:00 tajā laikā, visi guļ, vai meklē mājas. Pa dienu ir slikti un vakarā dara ka nu kurš ko. Svētdien visi ir kā gurķīši un ir gatavi spēlēt uz vakar pusi ~ 18:00. tātad svētdiena.

Link to comment
Share on other sites

Tātad es pārņemu šito visu, IR ATĻAUJA

Tātad svētdien fināls 18.APRĪLIS. 20.30 jau vācamies - 21.00 visi spēlejam

Fuzzy Qseen^Dog

ModeratO Hollow^life

kruzka hazzer

myth samuray

A-head gideons

Atoss Emcis

anti_jesuz SaS^MAN

hikkii DrugDealer

Emporio Revenge

Sharp hwan

Visiem tiks izsūtīti PM par šo pasākumu!

VISIEM JĀTIEKAS chat.118.lv #gign kanālā un prasat pēc IP!

EDIT : PM AIZSŪTĪTI.

Daži tika iekļauti kautvai arī neieradās, jo vienkārši pietrūka cilvēku. So kuru es neierakstīju - pm man.

UPDATED!

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Aiveliin, tu esi A-head vai ne? Bet komandas ir mazliet tādas, kā ir. Bet nu ts jau arī nav nekādi trakie boķņiki. Bet no ts, noteikti neieradīsies atoss, domājams, ka mind(hikki) atkal neieradīsies, nezinu par samurayu. Bet nu nekas, spelēsim tā kā ir. Cik sapratu tad 10 cilvēki ir minimālais cik var būt? Varbūt kāds var izskaidrot kā tur ar to 118 ir? mircā domāju, ka tas ir, bet nav. SaS^MaN vari pm atmest, kā varu tikt tajā #gign @ 118.lv

Link to comment
Share on other sites

Izlozēju par jaunu. Tiešām neko nečītoju un filmēt nebija jēgas.

Fuzzy Qseen^Dog

ModeratO Hollow^life

kruzka hazzer

myth samuray

A-head gideons

Atoss Emcis

anti_jesuz SaS^MAN

hikkii DrugDealer

Emporio Revenge

Sharp hwan

MAPES:

1)de_dust2

2)de_inferno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...